Cimetove rolce vladke k

alibaba  

član od: 4.12.2007

sporočila: 328

tema odprta - 13. okt 2008 10:28 | ogledi: 4.645 | odgovori: 4

Že precej nazaj sem si iz debate izpisala recept za cimetoce rolce, če se ne motim, je bila avtorica recepta VladkaK. Prepričana sem, da recept še imam, ampak očitno se je zgubil ali založil med goro receptov po listkih. Rolce se je še vroče namazalo s prelivom iz masla in mascarponeja, pa cel lonček cimeta je šlo notri...

Če kdo pozna, bom zelo hvaležna, kajti tako dobrih cimetovih rolc ne pomnim... Aja, med recepti sem že iskala pa ni...

alibaba

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

13. okt 2008 11:09

Tale povezava ne dela!

 

alibaba: v iskalnik vpiši: cimetove "rolce" - tako je pravo ime recepta. Avtorica je slovinkita.

Če ti recepta ne najde, poišči recepte po abecedi. Klikni na C in ga poišči. Izi ko pasulj

 

Lep dan!

MM

alibaba  

član od: 4.12.2007

sporočila: 328

13. okt 2008 12:56

Res je, sem zgrešila forum. Te bodo prave. Maslo v prelivu jaz nadomestim kar z mascarponejem... NJAM! Vidim rebecca. da tudi ti poznaš oba in imaš verjetno tudi rada cimetove rolce. Itak je bilo že ugotovljeno, da je kulinarika ena prava wikipedia (kar za drug forum ne morem rečt...). alibaba

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti