Ločevanje živil 90 dni

tema je zaklenjena

neznan uporabnik

23. sep 2003 18:00

Spela, oprosti, nisem tako mislila:( Se vedno me zanima, kaksna je tvoja zdrava prehrana. Lep pozdrav, missy

spela  

član od: 31.8.2001

sporočila: 350

24. sep 2003 9:47

Moja zdrava prehrana je pa nekkao takšna: ribe, mleko, mlečni izdelki, veliko zelenjeve (kuhana, v omakah) in sadja, kruh jem polnozrnat ali črn, tesetnin nimam rada, včasih tudi kaj sladkega (samo ne čokolada, najraje imam sadne pite). Če delam pecivo, ga delam z natrenom. Spela

Alenka Š  

član od: 5.9.2001

sporočila: 194

24. sep 2003 10:17

Če lahko pripomnim, natren ni ravno zdrav. Po moje je boljše za sladilo uporabljati med ali javorjev sirup. Mlečni izdelki pa tudi niso priporočljivi v velikih količinah za odraslega človeka. Lep pozdrav, Alenka

neznan uporabnik

24. sep 2003 19:57

Hvala obema. Zanima me, ali ima kdo od vas kak nasvet proti napetosti? Vsake toliko casa se mi trebuh spremeni v veliko zogo in to ni prav nic prijetno.... Menda se to da odpraviti prav z Montignacovo prehrano, zato se zanjo odlocam. Ima se kdo kak dober nasvet? Lep pozdrav! missy

neznan uporabnik

24. sep 2003 20:03

Napihnjenost sem mislila......:) missy

neznan uporabnik

24. sep 2003 20:58

Pozdravček. Ker omenjate to prehranjevanje po Montignaku...Naj se raje držim tiste za 90 dni ali po Montignacu?? Pozdrav. zini

neznan uporabnik

24. sep 2003 21:08

missy, kar se tiče napihnjenosti-zase vem, da mi grozno škodijo mlečni izdelki.Npr.kava z mlekom-groza.Jaz se jih kar izogibam. Ali pa, če prehitro jem. Mogoče bi bilo dobro,če bi vprašala v lekarni za napihnjenost-to je res neprijetno! Cao. zini

hana039  

član od: 3.6.2002

sporočila: 87

24. sep 2003 22:38

Mi smo imeli dobre izkušnje s kolmežovim čajem. Missy, ali imate žolčne kamne??? Čao Tanja

spela  

član od: 31.8.2001

sporočila: 350

25. sep 2003 6:54

Alenka! zakaj je mleko škodljivo za odrslega človeka? Jaz pijem tistega z najmanj maščob, kakot tudi ostale izdelke (jogurt, kefir...) Hvala! Lp Špela Spela

Alenka Š  

član od: 5.9.2001

sporočila: 194

25. sep 2003 7:27

Glede na to, da mi zaužito mleko škoduje (napetost, driska, včasih tudi slabost), sem dejstvo, da je mleko zdravo, zavrnila. Sem mnenja, da je mleko edinole hrana za novorojenčke, ki jim pač v tej dobi zagotavlja vse potrebno za normalen razvoj. Kasneje, nekje po četrtem letu starosti pa VEČINA ljudi izgubi sposobnost prebavljanja mleka. To teorijo sem zasledila pri različnih medijih in jaz ji verjamem glede na to, da sem kot otrok zaužila precej mleka in mi ni škodovalo, sedaj pa je slika ravno obratna. Sedaj mleko uživam po večini v fermentirani obliki in to samo včasih. Lep pozdrav, Alenka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti