Ločevanje živil 90 dni

tema je zaklenjena

alja  

član od: 27.7.2004

sporočila: 75

18. avg 2004 10:28

Hvala, hvala vsem za pohvale. Ste mi kar nov elan dale. Sibila ti tako lepo pišeš o pizzi, ki ni nič trda pa tako naprej, da sem že čisto slinasta, zato te prosim, da mi napišeš točen recept za testo. Jaz namreš ne znam peči niti pizze, niti kruha. Prosim, prosim - pa vse napiši kako narediš. Jaz ananas zelo rada jem in se mi zdi, da res pomaga. Le pretiravati ne gre z njim, ker potem začne malo jezik peči. Sladek je že sladek ampak ima ful kislin v sebi, ki raztapljajo maščobo. Torej si ga kar privošči. Jaz sem bolj skeptična pri figah in meloni. Fige zato, ker se mi zdijo ful kalorične, melona pa zato, ker ti pade čez in si potem čez pol ure spet lačen. Glede kave s smetano: jaz je z mlekom nikoli ne pijem, ker mi je bljak, ampak s smetano pa si jo včasih privoščim - malo se pa moram vseeno pocrkljati. alja

blabli  

član od: 27.7.2004

sporočila: 4

18. avg 2004 12:53

Punce eno vprašanje! Danes sem bila v lekarni in prosila za kakršnokoli kremo za krčenje kože. Trenutno uporabljam peno za celulit od cliniansa in moram rečt da dela čudeže (cena 2.839,00 SIT). Shujšala sem že 2 številki hlač, kljub telovadbi pa mi koža ostaja. V lekarni so mi rekli, da take kreme ne obstajajo in da prvič sliši za kaj takega. Punce pomagajte! Ali katera ve za kakšno takšno kremo, kje se jo dobi in koliko cca stane? Za odgovor bom zelo hvaležna. Telovadim redno vsak drug dan intenzivne vadbe (1 ura), koža se krči ampak totalno prepočasi. lp, blabli

Sibila  

član od: 8.7.2004

sporočila: 62

18. avg 2004 13:02

Alja, jaz nimam nobenega posebnega recepta za testo, bolj delam po občutku. Približno takole: naredim kvasec iz 40g kvasa, malo tople vode, 1-2 žlice moke; pustim nekaj minut, da začne kvas delovat, nato ga dodam k 1/2KG moke, ki sem ji dodala sol. Dodam še cca. 1/2L tople vode (ali pa malo manj, toliko da je zmes ravno prav mehka), z malo olja, lahko olivnega ali belega. Zgnetem in večinoma takoj razvaljam, ker običajno nimam časa za vzhajanje. Za nadev pa uporabim veliko dušene zelenjave (bučke, papriko, čebulo,...), ki jo naložim na testo pomazano z pasiranim paradižnikom in origanom. Ne morem več razlagat, ker imam usta polna sline, mene pa danes čaka samo sadje. Dober tek! Sibila

alja  

član od: 27.7.2004

sporočila: 75

18. avg 2004 13:16

Sibila, hvala za recept. Bom poskusila narediti ob priliki in ti javim, kako mi je ratalo. Daj revež ubogi, pripravi si vsaj dušeno zelenjavo, pa malo posoli. Jaz tako vedno naredim. Samo sadje mi ne sede. Vedno imam malo dušene zelenjave za kosilo. Blabli, čudežne kreme za krčenje kože ni. Ne vem, če si že mamica, a povem ti tako, kot so povedali nam v porodnišnici - če se koža širi 9 mesecev, se krči malo manj časa, nikakor pa ne samo 1 mesec.Torej, izračunaj, koliko časa si bila v večji koži in predvidi krčenje. Večja ko je številka in daljši ko je čas nošnje, več časa bo uboga koža rabila, da se zmanjša.Saj konec koncev ni iz elastike, a ne? Mislim pa, da nikoli ni več takšna kot so tiste iz fotografij manekenk... alja

blabli  

član od: 27.7.2004

sporočila: 4

18. avg 2004 14:05

Punce eno vprašanje! Danes sem bila v lekarni in prosila za kakršnokoli kremo za krčenje kože. Trenutno uporabljam peno za celulit od cliniansa in moram rečt da dela čudeže (cena 2.839,00 SIT). Shujšala sem že 2 številki hlač, kljub telovadbi pa mi koža ostaja. V lekarni so mi rekli, da take kreme ne obstajajo in da prvič sliši za kaj takega. Punce pomagajte! Ali katera ve za kakšno takšno kremo, kje se jo dobi in koliko cca stane? Za odgovor bom zelo hvaležna. Telovadim redno vsak drug dan intenzivne vadbe (1 ura), koža se krči ampak totalno prepočasi. lp, blabli

jasy1  

član od: 18.8.2004

sporočila: 5

18. avg 2004 14:52

ojla vsi sotrpini ana cer

jasy1  

član od: 18.8.2004

sporočila: 5

18. avg 2004 14:53

vidim da nisem edina ki se moram ubadati z prekomerno težo ana cer

jasy1  

član od: 18.8.2004

sporočila: 5

18. avg 2004 14:54

je kdo gor? ana cer

JamieO  

član od: 17.6.2004

sporočila: 207

18. avg 2004 15:06

Zivjo, vsem! Najbrz ste mi itak ze vse domov pobegnile! SUNSHINE, vse dni ze pijem pred 12:00 belo kavo. na zacetku sem ful pazila, da sem jo pila z mlekom samo na B dan, zdaj pa vec ne. JOKL, ni blema, pozabljeno . ALJA : cestitam, pridna punca si. Svetujem ti, da se stehtas se cez 2 dni in preveris ucinek vodnega dne, da ne bi bila potem cez 14 dni kaj razocarana ( saj ves, ce bi vodni dan pokazal zato, ker je crevesce prazno 2 kili manj). Drzim pesti, da bo tudi cez 2 dneva -7 kg! Jaz imam danes OH dan in sem bila ze zjutraj tako lacna, da sem ze ob 10:00 pojedla 2 polnozrnati strucki, pol sicer nic, doma pa bom zelenjavno pizzo. JASY1: dobrodosla med nami! JamieO Sporočilo je spremenil(a) JamieO dne 18. avg 2004 15:08:46

jasy1  

član od: 18.8.2004

sporočila: 5

18. avg 2004 16:13

evo mene ana cer

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti