Ločevanje živil 90 dni

tema je zaklenjena

marjana  

član od: 11.5.2004

sporočila: 87

17. avg 2004 10:00

Ph škoda zaradi vremena sissi, čutim že strašno željo in potrebo po hribih. Letos mi pa res ni naklonjeno hribolaziti...

JamieO  

član od: 17.6.2004

sporočila: 207

17. avg 2004 10:09

Lep pozdrav, vsem! JOKL, glede tega koliko casa jaz prezivim na netu -malce pretiravas. Sicer je pa to moja stvar. Ce ti ni bilo vsec kar sem napisala o zelenem caju - sorry, ampak tudi v sluzbi ne bi bila tako uspesna, ce bi ne preverjala podatkov. In glede zelenega caja sem preverila na vec straneh in na vecini pise, da se uporablja kot zdravilo pri driski. Sama sem ga pila na vitaminski dan in res so se pojavile tezave, ki niso obicajne za ta dan.Sorry, ce sem bila malce ostra, ampak tvoja pripomba se mi ni zdela na mestu. ALJA, ceprav si rekla v sali - kljub temu hvala za podporo. MARJANA, jaz se za kdaj priporocam, ker manjka ljudi za na kolo ali hribe. Mimogrede, vceraj sem si skuhala instant sojino mleko - meni se zdi ful dobrega okusa.Za tamalo termosko sem uporabila 3 zvrhane zlice sojinega prahu in nastalo je super "mleko" tako, da imam danes za moje pojme krasno kosilo - polnozrnati muessli brez sladkorja. JamieO

Bar*ba*ra  

član od: 17.8.2004

sporočila: 12

17. avg 2004 11:12

Najprej lep pozdrav! Sem končno zbrala pogum, da se še jaz javim. Veliko sem namreč prebirala sporočila, za pisanje pa sem se šele sedaj odločila. Danes je moj 11. dan diete (vsaj mislim?) in imam OH dan. Do sedaj sem izgubila 3 kg in sem zadovoljna. Zdaj pa upam, da bom tudi tako pridno nadaljevala. No, zaenkrat toliko in se še kaj oglasim. Bar*ba*ra Sporočilo je spremenil(a) Bar*ba*ra dne 17. avg 2004 11:12:55 Sporočilo je spremenil(a) Bar*ba*ra dne 17. avg 2004 11:15:28

Sibila  

član od: 8.7.2004

sporočila: 62

17. avg 2004 11:41

Sissi, a veš da se čisto ujemava v najinih dnevih, razlika je le ta, da imam jaz v ponedeljek 2.vodni dan. Prvega sem imela na morju in moram se pohvaliti, da je bil uspešen, čeprav s težavo. Ja škoda, če ne bo lepo vreme za vikend. Tudi mene mika, da bi še kam skočila v hribe, kajti opažam, da sem že kar nekaj pridobila na kondiciji. Sicer se pa trudim, da vsaj 3x na teden tečem pred službo. Saj ne da uživam (ne maram teka), ampak tolažim se, da se maščobe topijo. JamiO, ne sekiraj se zaradi tega, kar je napisala JOKL, saj veš, da smo vse vesele, da si z nami, ker nam res veliko pametnega svetuješ in kar je še pomembneje, nas vzpodbujaš. Čapa, tebi pa čestitke in nikar se ne sekiraj, če bo kakšen -Kg preveč. Sissi, kaj bova jedli danes? Sibila

sissi  

član od: 30.7.2004

sporočila: 184

17. avg 2004 11:47

Makarone - spet. V službi v solati, doma s paradižnikovo omako. sissi

alja  

član od: 27.7.2004

sporočila: 75

17. avg 2004 12:25

Stanka, veš res ne jem kar nekaj stvari, ampak jih še vedno preveč ostane takih, ki jih obožujem. Zato pa sem taka kot sem. Pa saj bo bolje. Danes prosim, ne govorite preveč o hrani, ker sem jaz na vodi. Zaenkrat je želodček še kar tiho, ampak bojim se, da bo do večera huda. JamieO, za prebavo ful pomagajo ameriške borovnice. Jaz sem jih včeraj za večerjo jedla in imam danes kar abonma na WC. Je pa res, da odkar ne pijem zelenega čaja res nimam več težav. Morda je celo avtosugestija, ampak nekaj je gotovo na tem. Kako si rekla, da lahko za Š dan jem sojino mleko z muslijem? A je to mleko v prahu? TinaK je pa kar pobegnila, ker smo jo kregali? alja

sissi  

član od: 30.7.2004

sporočila: 184

17. avg 2004 12:32

Alja, drži se! Verjetno pa to ni tvoj prvi? (vodni dan namreč) sissi

JamieO  

član od: 17.6.2004

sporočila: 207

17. avg 2004 12:49

Zanimivo, pa sem vedno mislila,da borovnice zapirajo! Bom poskusila, upam, da abonma ne bo prepogost . Ja, danes imam skrobni dan in sem za kosilo jedla prej opisano. Kupila sem mleko v prahu, ker za 800 SIT naredis 4l mleka. Tisti pripravljen stane nekaj cez 500 sit pa se zadovoljna moras biti s taksnim kakrsen pac je. Meni je bil super kot sem ga pripravila in sem ga pol deci vceraj zvecer toplega spila. Ker sem ga v sluzbo prinesla v termoski, je bil se vroc in so se zitarice hitro zmehcale. Ful je bilo dobro, ker muessli nima dodanega sladkorja - priporocam. Mislim tudi, da ima sojino mleko manj kalorij od klasicnega mleka - 37 kcal/deci. Uporabila ga bom tudi jutri za vecerjo - skuhala si bom nekaj mlecnega, da bo vecerja lazja od tortice, saj je na ta dan za vecerjo prakticno dovoljeno vse razen klasicnih beljakovin (beri meso). Dusan in Matjaz bi ziher pogruntala se kaksno mesno tortico JamieO

alja  

član od: 27.7.2004

sporočila: 75

17. avg 2004 13:18

Sissi, to je moj prvi vodni dan. Danes sem 26. dan na dieti in bi morala imeti vodni dan v soboto, ampak sem se v nedeljo pregrešila, pa še v soboto mi bi bilo težje, ker bi stalno okoli hladilnika hodila, pa vsi bi me spraševali, zakaj nič ne jem....torej sem za en ciklus zamaknila vodni dan. JamieO, jutri si bom pa kupila sojino mleko in ga jedla z muslijem. Če mi pa ne bo všeč, mi boš pa naslov poslala, da ti ga pošljem... hi,hi (pa da ugotoviva, da sva sosedi - to bi bla fora). Fantje se pa najbrž bašejo z mesekom, pa jih je sram javiti se,a ne fantje? alja

JamieO  

član od: 17.6.2004

sporočila: 207

17. avg 2004 14:30

Bom pogledala malo kaj sosede nosijo iz stacune. Ce bom videla kaksno s polno vreco jabolk, si bom mislila, da si ti JamieO

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti