Linea snella

gerna  

član od: 26.11.2007

sporočila: 228

tema odprta - 10. okt 2008 15:25 | ogledi: 11.176 | odgovori: 14

Vem, da spet ena neravno kulinarična tema, pa vseeno.

Čisto slučajno sem odkrila njihovo spletno stran.

A kdo od vas pozna te salone in če kakšne so vaše izkušnje?

LP.

gerna

maserka  

član od: 19.5.2006

sporočila: 212

10. okt 2008 15:47

Osebno poznam ne, je pa moja kolegica obiskuje salon v Celju (njihov) mislim da tja zahaja že dobro leto. Začela je z začetnim paketom sedaj ko je prišla na željeno postavo (oblika, teža) pa še obiskuje vzdrževalne tretmane. Lahko rečem telo se ji je lepo preoblikovalo pa tut kile so šle dol shujšala je cca 30 kg. Punca je spremenila še frizuro in barvo las in razlika je očitna (sem ji kar mal fauš) Je pa res da zadeva ni najbolj poceni, kolikor sem seznanjena imaš prvo terapijo gratis, da vidiš kak zadeva sploh poteka (oz. po moje da te pritegnjejo) punce ki so zaposlene v teh salonih, se ti posvetijo - tam nisi le številka. To je vse kar lahko rečem- seveda iz druge roke :) maserka

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

10. okt 2008 18:43

In ko si enkrat pripravljena odšteti toliko denarja za tretmaje, se ti zdi butasto, da bi se hkrati nažirala. Pa malo več piješ, pa malo pomigaš      in shujšaš tudi brez linea snele!

jasna

habibti  

član od: 16.2.2007

sporočila: 182

10. okt 2008 18:56

Moja prijateljica, stara 21 let, se je odločila za Lineo Snello. Pri cca 167cm je imela dobrih 80kg. V dveh mesecih je shujsala 10kg in je zelo zadovoljna. Zveni lepo! A za to je porabila cca 800 evrov. V istem času sem pa sama prišla iz 57,5kg na 47,5kg, a pri tem nisem porabila nič denarja, še prišparala sem, ker je bilo treba manj hrane kupovati . Veliko sem tekla in se gibala ter pametno jedla. Sem imela pa res močno voljo. Če plačaš toliko denarja, si verjetno še dodatno motiviran, ker nočeš denarja metati v smeti. habibti

sasaz  

član od: 4.10.2001

sporočila: 85

10. okt 2008 21:09

Jaz sem pred cca 6 leti hodila v Linea Snello, in sicer po tem, ko sem sama že izgubila precej teže (iz 78 postopoma na 62 kg), potem pa mi ni šlo več naprej kar precej časa. In seveda sem v naivnih letih še verjela v to, da to lahko pomaga. Nočem reči, da absolutno ne pomaga, kajti njihova telovadba pod infra rdečimi lučmi, kjer naj bi se izgubilo več energije, je namenjena krepitvi nog, bokov, zadnjice in trebuha - kar je cilj vsake ženske. In potem si po telovadbi privoščiš še eno vrsto savne v takih komorah, kjer ležiš sam, kar spet pomeni, da izgubiš precej vode iz telesa in si posledično lažji. Po polovici tretmaja sem bila deležna še masiranja z elektro sitmulatorjem ali neko tako zadevo - se ne spomnim več točno. V glavnem, hočem reči, da so centimetri sicer izginili, vendar pa so hitro prišli nazaj. Sama sem izgubila tistih predvidenih nekaj centimetrov, kolikor so mi garantirali, ampak kaj več pa tudi ne, zato so mi ob koncu dali nasvet za eno res strogo dieto - dva tedna samo s kuhanim ali popečenim mesom, malo vrstami zelenjave in od sadja samo melona in grapefruit, nobenih ogljikovih hidratov in nobenega mleka...s tem sem res pošteno shujšala in to dieto sem sprobala še dvakrat po tem, ko nisem več telovadila tam. V bistvu je tako, oni ti dajo garancijo, da boš izgubil toliko in toliko cm, in te na vsakih nekaj dni zmerijo - merijo vedno na isti višini oddaljenosti od tal (torej obseg bokov, pasu in trebuha vedno na isti višini od tal, kot ob začetku hujšanja) in ti potem te cm seštevajo. In to torej pomeni, da v primeru, da ti garantirajo, da boš izgubil 10 cm, to ne pomeni 10 cm okoli bokov in tako naprej, ampak skupaj v bokih, trebuhu in čez stegna. Glede na to, da je zadeva res draga (že takrat sem plačala okrog 600 EUR za 10 obiskov) in iz svojih izkušenj s hujšanjem lahko rečem, da je to pomoje metanje denarja stran. Čeprav, punci v Linea Snelli sta bili res prijazni in sta se vsakomur posvetili. Če si v svoji glavi ne "pošlihtamo" stvari, ne bomo shujšali, pa če plačamo stotine in stotine evrov. Vse je v samodisciplini in v tem, da se moramo prepričati, da nam ni potrebno pojesti vsega, kar si želimo, pa nam ob tem ni potrebno stradati. Kljub temu, da imamo radi sladko, lahko to še vedno jemo, vendar si pač pripravimo manj. Saj je bistvo uživanja v kuhanju prav to, da uživamo v delu, ne pa da naredimo ogromne količine hrane, kajne. Saša

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

11. okt 2008 4:07

Kot sem napisala že 100X... najbolj praktična dieta, največ izgubljenih kg in najmanj bojazni, da se ponovno zrediš je dieta "manj žri". Sama sem tako izgubila skoraj 30kg in še danes sem suha kot trlica. Pa se nisem mučila z nobenimi športnimi aktivnosti (če seveda ne štejem zraven "igranja z jajci" ).

Lep dan in veliko se smejte

gerna  

član od: 26.11.2007

sporočila: 228

11. okt 2008 20:35

Hvala za vse vaše odgovore in kot vidim ni vse tako lepo kakor obljubljajo. Bo menda res še najboljša dieta kot je napisala Simona84 "manj žri" . LP. gerna

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

11. okt 2008 21:02

Simona84 je napisal/a:

Kot sem napisala že 100X... najbolj praktična dieta, največ izgubljenih kg in najmanj bojazni, da se ponovno zrediš je dieta "manj žri". Sama sem tako izgubila skoraj 30kg in še danes sem suha kot trlica. Pa se nisem mučila z nobenimi športnimi aktivnosti (če seveda ne štejem zraven "igranja z jajci" ).

Lep dan in veliko se smejte

...in nisi pomislila, da se ti je morda zaradi šoka ( kar  tako znižanje teže namreč tudi je), spremenila presnova in delovanje ščitnice oz. hormonov, ki vplivajo na presnovo.

F r i n a

barbyslo  

član od: 3.1.2008

sporočila: 165

11. okt 2008 22:29

Počasna presnova, celulitis okoli mišic. Vse to poznamo. Edina rešitev je vsak dan za uro v hrib da srček močno bije, več solate in ukinitev sladkarij in kruha. Lubi naj ti vsak dan pove da si najlepša, zmasira nogice, privabi nasmeh na ustnice in garantirano se pozna. Ni ti treba zapravljati denarja v salonih. Rajši ga prihrani za kakšen dober nakup seksi cunjic, ko bodo tvoje obline zate sprejemljive. Sama boš zadovoljna in s tem vsi okoli tebe..Če pa je kje kilca preveč ni pa nič hudega, le da se dobro počutiš. Pa med vrsticami, moški imajo radi punce z oblinami, ne le skupek mišic in kosti. A vendarle tudi sama moram jutri v hrib barbyslo

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

24. feb 2009 14:57

Rimljanka, hvala, nisem lani zasledila te teme! galja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti