Rabim recept za jogurtovo pecivo

emily  

član od: 11.6.2007

sporočila: 432

tema odprta - 9. okt 2008 18:31 | ogledi: 7.450 | odgovori: 4

Rabim recept za biskvit z jogurtom. Rada bi naredila pecivo, v katerega bi zamešala grozdje in hruške ter koščke čokolade. Rabim osnovni recept, po možnosti tisti, ki ima za mero jogurtove lončke. Saj ga imam nekje med recepti, toda sedaj, ko ga rabim, ga ne najdem.

emily

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

9. okt 2008 19:16

1 lonček jogurta 2 jajci 1 lonček sladkorja pol lončka olja 2 lončka moke - presejane s pecilnim tako delam sama že leta pozdravček katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Synthia  

član od: 17.6.2008

sporočila: 6

9. okt 2008 19:19

Pozdravček emily, to je moj najljubši recept za pecivo: 2 navadna jogurta 4 jogurtove kozarce moke 1 kozarec olja 4 jajca 2 vanili sladkorja 2 pecilna praška 2 jogurtova kozarca sladkorja Postopek pa verjetno poznaš. Ker pa obožujem kokos, dam namesto 4 kozarcev moke samo 3 kozarce navadne moke in 1 kozarec kokosove moke - tako malo za okus. upam, da ti bo čimbolj uspelo! Synthia

emily  

član od: 11.6.2007

sporočila: 432

9. okt 2008 19:34

Hvala, katka lopatka in Synthia, prav to sem rabila. Tudi jaz upam, da mi bo uspelo. Ker imam velik pekač, bom polovico nadevala z izabelo grozdjem in koščki bele čokolade in polovico s koščki kruške in temne čokolade. Mora mi uspet, da bodo moji sodelavci jutri, ko se poslovim od njih (odhajam v penzijo) zraven druge hrane in peciva zadovoljni tudi z mojim pecivom. Lep večer emily

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

9. okt 2008 21:07

V bazi je samo 8 receptov za jogurtovo pecivo....

rimljanka - zasebno mnenje

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti