Kaj danes delamo?

HejHoj  

član od: 14.2.2008

sporočila: 135

12. maj 2013 8:55

MBrando je napisal/a:

NINJA 24: Zelo lepo. Bo več kot za 2. Če pa ne, pa za uho, gospo učiteljico 

Tule bi bilo treba okregati nekoga drugega, se ti ne zdi? 

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

12. maj 2013 8:57

HejHoj je napisal/a:

MBrando je napisal/a:

NINJA 24: Zelo lepo. Bo več kot za 2. Če pa ne, pa za uho, gospo učiteljico 

Tule bi bilo treba okregati nekoga drugega, se ti ne zdi? 





Jejžeš no, pa ne vse resno vzet! Kaj pa gospod smeško na koncu stavka?? To pove vse...
Samo veselo dalje v dan.
grem na špancir!

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

12. maj 2013 13:08

MBrando je napisal/a:

 

Samo veselo dalje v dan.
grem na špancir!



---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Vseeno vzemi marelo s seboj!

lp

cervus

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

12. maj 2013 13:50

Brando,

Racerhof si mislil, a ne? Malo več doslednosti vseeno ne bi škodilo, ne glede na to, ali gre za prepisovanje citatov ali pesnitev po spominu. Tako, za vsak slučaj, če ga bo kdo iskal po Mariboru . Kaj češ, z velikimi črkami tudi napake kričijo.

Sonja

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

12. maj 2013 13:59

elaphus je napisal/a:

MBrando je napisal/a:

 

Samo veselo dalje v dan.
grem na špancir!



---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Vseeno vzemi marelo s seboj!

lp



cervus



uff, uff pa le ni bilo potrebe. Celo na BOLŠJAKA sem zavil. Me je prijatelj poklical če grem zraven, pa sem kar hitro potrdil. Hojejeje, čipke, srbska muzika, čudni filmi z nagimi ženskami na naslovnici , majce, tangice, hlače sumljive kvalitete, lepinje, bicikli, paprika, flance.... Ni da ni. 
Kje pa so starine, knjige, LP plošče?!?!

Čakam na juniski GRAZER MESSE. To je 

limnol: Ja, može tudi takole. Po reglcih
A tudi vi radi daste asfalt pod noge in se sprehodite mimo nekoč tako simpatičnega kraja najboljših KRAČ,VINA ter domače muzike? Še ALFI je tam posnel spot z svojo klapo. NEPOZABNO!! To so bili časi, ko so moji starši po treningu z psmi zavili na vinčeka in krače. Običajno so nato šli v službo v rožicah


---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Sporočilo je spremenil(a) MBrando dne 12. 2013 14:02

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

12. maj 2013 14:31

Brando,

sicer nisem najbolj za asfalt, ampak vseeno - to je vendar mariborska klasika! Iz mestnega parka na Piramido, zadaj okoli skozi Vinarje proti Kamnici, pa potem pod Kalvarijo do Racerhofa, na vrh Kalvarije (ali po potki ali po stopnicah, odvisno od navdiha, pa kdo je zraven), potem pa lepo  dol in k teti ob mestnem parku na kavico in en čvek.

Ja, krače so tudi eden lepših spominov na mladost.

Sonja

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15159

12. maj 2013 17:03

Danes druženje s sorodniki, kmalu bomo dobili novo dojenčico in ji bo prav prišlo  veliko stvari od sinčka....

Zatem pozno kosilo: goveja juha z rezanci, paniran piščanec, paniran sv.zrezek, pomfri, zeljna solata z zeleno, rukolo in čičeriko

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

12. maj 2013 18:32

Ninja24 je napisal/a:

. Ker sem ravno umetniško razpoložena sem potem marcipan zamenjala za glino in se 2 uri mučila z izdelavo kipca za sestrično (so v šoli pri umetnosti dobili za nalogo in je mene izbrala kot najbolj primerno kandidatko, da se ubadam s tem)....no ja sicer ni izpadlo čisto po planu, ampak za dvojko menda bo, če ne bom itak jaz kriva.



Ninja24



Sporočilo je spremenil(a) Ninja24 dne 11. 2013 14:23

 

A imajo v šoli "show and tell" v smislu: Predstavi umetnico/umetnika, ki ga osebno poznaš?

 

 

Vanja

Ninja24  

član od: 31.3.2007

sporočila: 2692

12. maj 2013 20:07

Hvala vsem za "oceno", sem malo iz vaje, se zadnjih par let ukvarjem z modeliranjem "cukra" bolj kot z ostalim. @Vanja_v_ZDA: ne to imajo dijaki za nalogo, ampak je prosila,če bi ji pomagala oziroma naredila, ker sem menda bolj spretna.

Drugače smo se pa danes kljub ne ravno obetavnemu začetku z dežjem in burjo naužili bencinskih hlapov in hitrosti na Grobniku.....in čakamo naslednji vikend, kolena že srbijo . Po vrnitvi domov pa pregledovanje in urejanje današnjih fotk z Grobnika (malo vožnje malo škljocanja, samo da ni dolgčas), mi že kar gre tudi fotografija pravi moj, ki je bolj v tem.

Ninja24

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15159

17. maj 2013 15:48

Ker sem na preizkusnem delu imam časa za računalnik bore malo. Ko pridem domov kuham, včasih sem čisto brez idej, včasih kuham že zjutraj... Zaenkrat še nič ne vem kako in kaj....Od vseh kandidatov sem do sedaj najboljša.... Direktor je the best .... Joj ko bi vsaj ratalo...

Te dneve imam še zadne preglede z sinom in danes rekordno 3  ure pri psihologinji...  No,od pretresa možganov ima po novem dioptrijo in bo dobil stalna očala. Izvidov za eeg pa še nimam... Mu je pa morje precej pomagalo.

Zdaj tuhtam kaj naj skuham, sin bi kitajsko...za moža in hčerki pa sploh ne vem kdaj pridejo...Za prvo silo sem mu v bližnji trgovini kupila žemljo, sok in kinder maxi king, da bo počakal na kaj konkretnega. Potem pa v akcijo... Sladice še nisem spekla. Moram imeti čas...

Dobro ,da bo vikend malo več časa.....

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti