Kaj danes delamo?

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

9. okt 2008 21:48

Tik pred spanjem še 1 x pogledam na kulinariko in Ežoj me spomni na ribo, fuj. Kje je že ona tema Nezgode v kuhinji? To moram enkrat opisat. tumpika

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

9. okt 2008 21:50

Moj dan je bil danes malce nenavaden. Vstala sem ob 5.30, spila z možem kavo preden je odšel v službo, obesila perilo, ob 6.30 zbudila sina za šolo, ob 7.00 pa še hčerko. Ob osmih v službi za računalnikom, na telefonu, s strankami, do 13.00 ko sem dobila klic očeta in jima z mamo odhitela pomagat reševat posledice prometne nesreče (hvala bogu le materialna škoda). Ob pol štirih že doma, sin me je že čakal in že napol naredil kosilo, kmalu je prišla še hči. Po kosilu sem peljala hčerko k verouku in nazaj domov. Začelo me je bolet v prsnem košu in se le še stopnjevalo, tako da sem v solzah obležala. Sin je šel po hčerko in poklical moža, naj pride čimprej domov. Ob 18h je prišel mož iz službe in malo kasneje sva bila že na urgenci. Očitno sva "trofila" tako čudno uro in ob 20.00 sva že doma. Sin je medtem že pripravil večerjo zase in za sestrico in hčerka je bila že v postelji. Mož je povečerjal in gleda TV, hčerka spi, s sinom pa sva vsak na svojem računalniku. Pester dan. Hvala bogu je jutri petek in bom končno -upam- uspela narediti še kaj v in okoli hiše, v soboto pa še pri starših, saj je oče v sredo prišel iz bolnice po operaciji hrbtenice in ne more sam nič. Issi

Ninja24  

član od: 31.3.2007

sporočila: 2692

9. okt 2008 21:57

Kot vsak delovnik je budilka začela nabijat ob 6.05, ene 5 minut kasnej mi je ratal do kopalnice prlezt in se pod tušem mal zbudit, sledil je zajtrk, najprej mačkov potem še moj, brskanje po omari a la kaj-bi-danes-oblekla-k-nimam-nič, ob 7.30 gas v službo, kjer vedno dogaja,danes pa sploh, ker je imela sodelavka rojstni dan. No vmes smo punce tud mal delale. Med malico skočila v eno trgovino. Po službi, okol pol 4ih še v preostale tri, čist enasta iskala kaj pametnega za darilo, ker ima jutri še ena sodelavka rojstni dan. Ob pol 5ih prdrsala do doma, butnla na pol pripravljeno gratinirano cvetačo v pečico (mami je šla nazaj v službo, pa ni uspela dokončat), medtem, ko se je pekla sem zamesila za kapučino rogljičke (del darila za jutri). Med kosilom pridno menjala pekače z rogljički. Ob pol 7ih oddrvela na trening, kjer smo se dobr zmikastili, tko d sm ob pol 9ih čisto fuč prišla domov in direktno pod tuš. Zdajle je pa končno malo časa za računalnik in šnofljanje po mailih in kulinariki. Ninja24

jancika  

član od: 3.3.2008

sporočila: 45

9. okt 2008 22:20

Vstala ob 05.30,odbrzela na wc,nato v kopalnico,zatem k omari z obleko in nato še zadnji pogled v ogledalo ter hitro v avto.Ob Ob 0630 privihrala v službo,kjer sem prebila dobrih osem ur(danes samo ob enem jogurtu in kosu kruha,ker za malico ni bilo časa).Po službi sem odbrzela še v trgovino nato pa z polnim gasom domov,kjer me je čakal sin,da ga odpeljem na "angleščino",vmes mi pove,da so ga tenis copati med uro telovadbe zažulili,zato greva še po tenis copate v trgovino. Pred tem sem seveda jedla "kosilo",da ne bo kdo mislil da živim od zraka(danes na srečo kuhala tašča)Sina odložim pred šolo in se odpeljem proti domu,kjer me čaka hči,ki ne razume matematične naloge.Poglobim se v snom,vmes dam prat perilo in ji snov razlagam bolj ali manj uspešno(nikoli ne bi bila učitelj,ker bi po mojem otroci morali snov takoj obvladat).Ura je18.45 ,odpeljem se po sina v šolo.Nato pripravim oblačila,ki jih bosta otroka jutri oblekla,obesim oprano perilo(kdaj bom likala ne vem,opranega perila je že kar velik kup.Pripravim tudi "material",iz katerega bo jutri tašča skuhala kosilo otrokoma(hvala bogu da jo imam).Jutri sem namreč dežurna in domov pridem šele ob 22uri,poleg tega pa v soboto grem v nočno službo. In kje je moj mož?Do decembra še v vojaški misiji.....komaj čakam da pride,otroka pa prav tako. Moja sprostitev je dva do trikrat na teden za pol urce kulinarika,ki je seveda najboljša stran na internetu.Pa lahko noč. jancika

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

10. okt 2008 7:40

Ja Rimljanka,pa zdrži tak temo do 65 leta starosti Zame se je dan začel že ob 6 uri(pa sem doma..)Sin je šel v šolo,mož v službo,jaz pa sem popila kavico in prebrala časopis.Zdaj pa bom pripravila za kosilo...danes bo morski pes in krompir z blitvoČakajo me še jutranja opravila.... lp petardica

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

10. okt 2008 7:50

Jaz tudi popravljam: včeraj nisem šla nič spat, me je pred blokom čakal sosed, ko sem prišla domov in je šel kar z mano pogledat moje novo pobeljeno stanovanje. No, pa sva čvekala in čvekala, še pecivo sem mu dala za s sabo... (je ata star 70 let, pa sva najboljša kompanjona v bloku). Potem sem samo še letela naprej v CD, no, spat sem šla ob 0:30... lidka [sonce]

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

10. okt 2008 8:03

Si pa hitro pokonci.. petardica

swarovski  

član od: 26.10.2006

sporočila: 290

10. okt 2008 10:03

Jaz grem pa na vikend počitek nekam kamor me pelje mož za 20-eto obletnico poroke. Je bila do včeraj skrivnost, tako da danes takoj po drugi uri odpotujeva. Več povem drugič. swarovski

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

10. okt 2008 10:06

uau, swarovski, lepo se imejta matilda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti