Kaj danes delamo?

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

tema odprta - 9. okt 2008 13:02 | ogledi: 76.111 | odgovori: 946

Ker imam dopust, imam tudi več časa,čeprav ne morem reči, da sem zelo pridna.Počnem to kot vsak dan,pospravljam,kuham in pečem buhteljne...

Kakšen pa je vaš dan?

petardica

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

9. okt 2008 13:05

Petardica, a te zanima dan med dopustom ali delovnik? tulka

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

9. okt 2008 13:07

Kot vsak delovni dan - v svoji pisarni, nimam dnevnega nadzora, ampak tedensko poročanje o poteku dela, ki si ga organiziram sama. Bistvo je, da je vse v roku opravljeno. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

9. okt 2008 13:16

Ja Tulka vsak dan ne?! petardica

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

9. okt 2008 13:17

Aja, saj si v naslovu napisala... jaz sem navsezgodaj oddala mojo punčko, odbrzela v LJ v tanovega Hoferja po laptop - prišla tja in obrnila, ko sem zagledala vrsto po celem parkirišču (ampak tokrat so imeli varnostnike, ki so lepo pravično po vrsti spuščali ljudi noter, da se drhal ni pobila med sabo). Pol sem šla k mamici na kavo pa mojo deklico pobožat, nato pa v službo. Popoldne bom pojedla včerajšnjo večerjo, peljala dete in cucka na sprehod, pa pograbila orehovo listje okrog hiše (je super za shranjevanje repa in korenja), pripravila večerjo za možička in malico za jutri, se pripravila na naslednji delovni dan, se do onemoglosti naigrala z lego kockami in dala dete spat. Potem bom surfala po netu in pekla jadine najljubše piškote, dokler se ne vrne možiček. Potem mu bom pomagala plest ene kable za neko elektroniko (ker mu kuzla v rit skače in me je lepo prosil). Zvečer bova crknjena padla v posteljo in takrat se bom spomnila, da so te dni moji plodni dnevi. tulka

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

9. okt 2008 13:17

Nekam sem čudno nastrojena,mi gredo same neumnosti po glavi.Dobro da je mož v službi da ne težim. petardica

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

9. okt 2008 13:18

Ojoj, če bo Ognjička moj post prebrala, bo imela zihr kaj za pripomnit... tulka

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

9. okt 2008 13:19

Joj Tulka pa mislim da imam jaz pol delavnik(ko sem v službi)... petardica

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

9. okt 2008 13:19

Zakaj pa ??Saj si samo napisala,kaj si preko dneva počela. petardica

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

9. okt 2008 13:21

Zjutraj počasno, ležerno vstajanje, z možem od doma okoli osmih, on gre parkirat v garažno hišo, jaz pa k svoji duržbi na vsakdanjo jutranjo kavo (jo pijemo skupaj, na istem mestu in ob istem času, že peto leto, ista zasedba). Okoli devetih se odpravimo vsak svojim delovnim obveznostim naproti. Med pol deseto in desto razdelim oziroma skoordiniram delo, potem najnujnejše povem šefici, nakar imam časa za obisk Kulslo, še kakšno kavo, obisk zobozdravnika (namesto kave je bilo danes po prihodu v službo pivo), v geldališče po karte za jutrišnjo premiero, potem vmes malo delam, da lahko kaj naredijo še drugi členi naše verige.

Zdaj se počasi začenja glavnina mojega dela in traja tja do 17., 18. ure, včasih malo več, včasih malo manj.

Nihče me ne nadzira, ker se vsak dan sproti vidi, da je delo opravljeno, zato tudi lahko veliko časa med službo surfam po netu in nadziram e-pošto (ta mi je pa itak sestavni del službe).

 

Aja, ne delam v državni upravi, ampak v d.d., te pa niti solastnik nisem. Da ne bi kdo pomislil, da sem sama popolnoma svoj šef (malo pa sem le).

 

Doma bom potem trla orehe, vsak dan tudi ne moreš zjutraj in popoldan stepati jajc.....

 

Mamamia

mamamia

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

9. okt 2008 13:25

mamamia tudi jat imam še nekaj orehov...kar ne pridem do konca.... Zdajle pride sine iz šole,malo poklepetava,potem pa on zasede računalnik.Saj imam svojega(njegovega starega),pa nimam "kablov" v svoji sobi.Včasih so rekli da je kovačeva kobila vedno bosa.... petardica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti