Tefal actifry

alibaba  

član od: 4.12.2007

sporočila: 328

tema odprta - 9. okt 2008 11:30 | ogledi: 19.659 | odgovori: 43

A je morda že kdo kupil? Mislite, da bo kje kakšna predstavitev? Ocvrt krompirček nas verjetno mnogo obožuje, pa se mu izogibamo...

Pripenjam link:

http://www.tefal.com/All+Products/Cooking+applianc

alibaba

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

9. okt 2008 11:38

Piše, da imajo tudi v Sloveniji. Si že pogledala po trgovinah pri nas? Bi tam vprašala za predstavitev. riba-ribica

Miškolina  

član od: 15.11.2004

sporočila: 244

9. okt 2008 11:56

Se mi zdi, da sem videla par dni nazaj tole reč v Merkurjevem katalogu. Miškolina

alibaba  

član od: 4.12.2007

sporočila: 328

9. okt 2008 12:05

vem da imajo, me pa zanima kaj naredi - kakšen je krompirček... Za predstavitev pa ne vem kam vprašat, ne najdem uvoznika-telefonska na spl. strani je neobstoječa.... alibaba

neznan uporabnik

9. okt 2008 12:10

Videla v Merkurju v Kromberku pri Novi Gorici - cena pa mislim da je 229 €, če sem si prav zapomnila. tedi

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

9. okt 2008 12:11

Za kakšne predstavitve bi po moje lahko vprašala v Intersparu, Mercatorju ali Tušu, saj tam imajo raznorazne predstavitve izdelkov. riba-ribica

neznan uporabnik

9. okt 2008 12:18

Še to - pred leti so v Top shopu prodajali ponev - v sredini je bila dvignjena in je zgledala kot nekakšen pekač za šarkelj. Propagirali so, da se lahko peče krompirček brez dodatka olja.... Saj se je spekel - dober kot klasičen pomfri pa ni bil. Za ponev se ne spominjam več kje je končala. pomfri smo pekli po starem. Včasih spečem krompirček v pečici - na peki papirju, dodam le kakšno žličko olje in premešam še preden dam peč, pokrijem pa s folijo za pečenje (tisto prozorno, ki jo rabimo tudi za pečenje mesa). Tako pripravljen krompir mi je dober le tisti drobni in mlad krompirček, star krompir pa je tako tako bolj pust, se ga pa da pojesti. Mislim da je tudi tu tako. Kot sem jaz gledala gre namreč za teflonsko posodo, ki se vrti - nisem pa videla kakšne predstavitve. Pa še nekaj. Vsi že napol pripravljeni pomfri krompirji (zamrznjeni), ki jih prodajajo v trgovinah so že enkrat predpečeni v olju, tako da potem nima smisla kupovati tako drage priprave, ker se jih lahko lepo speče v pečici, na peki papirju in pokrite s folijo za pečenje, da se ne izsušijo. tedi

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

9. okt 2008 12:22

Predstavitev za tole zadevo je bila baje tudi na sejmu Zdravje, ki je bil v Ljubljani. Sodelavka je bila v nedeljo, pa je rekla, da je videla to reč. Baje je zeeelo zanimiva. Jelenckova

alibaba  

član od: 4.12.2007

sporočila: 328

9. okt 2008 12:26

Jelenčkova, pa je sodelavka tudi poskusila krompirček? Res pa je, da je to nekako enak princip kot pečenje v kakšni dobri ponvi, le da lopatka sama meša... in enakomerno zapeče... Sicer bodo pa sigurno kakšne akcije, p prek ebaya se marsikaj dobi ceneje... alibaba

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

9. okt 2008 12:29

Jo bom vprašala. Rekla je, da izgledal je že tako. Mogoče je pa to podobno tistemu zamrznjenemu krompirčku, ko se ga v pečici speče in je isti po okusu kot tisti, ki se ga peče v olju. Men včasih prime, da bi jedla pomfri in zato imam tega, ki se peče v pečici vedno na zalogi. Jelenckova

alibaba  

član od: 4.12.2007

sporočila: 328

9. okt 2008 12:31

Sem videla, da se prek spleta dobi za cca 150 eur, poštnina pa je od 12-20 eur. Uf, kako pri nas kradejo! Fej jih bodi! alibaba

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti