Tefal actifry

Asja  

član od: 23.10.2002

sporočila: 515

9. okt 2008 12:38

Moje mnenje: še en kuhinjski aparat, ki bo delal gnečo v kuhinji. Mi pečemo krompirček (zamrznjen ali ne) v navadni pečici, na peki papirju. Ni nič masten in je manj slabe vesti . Zadnje čase pa ga pečemo v MV od Whirlpoola na crisp krožniku. Krompirček, še sploh svež, pride hrustljav. Lp, Asja

alibaba  

član od: 4.12.2007

sporočila: 328

9. okt 2008 12:59

Asja, kako pečeš krompirček v MV? Tudi jaz imam crisp krožnik in obojestranski žar, sem poskusila kakšnih trikrat, očitno nisem dobila prave kombinacije in nisem bila zadovoljna... Sem pa delala po navodilu od pečice.... alibaba

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

9. okt 2008 14:18

To bi tudi mene zanimalo. Imam Whirpoolovo pečico, ki je bila pri sosedu v akciji in sem z njo zelo zadovoljna, vendar pa mi hrustljavega krompirčka še ni uspelo pripravit. Prvič sem mislila, da sem natresla preveliko količino, pa sem naslednjič dala manj, pa je bil prav tako bolj skuhan kot pečen. Pišem za zamrznjen pomfri, svežega pa še nisem pekla.

Asja, prosim za pomoč.

Hvala.

Julija

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

9. okt 2008 14:34

alibaba je napisal/a:
Jelenčkova, pa je sodelavka tudi poskusila krompirček? Res pa je, da je to nekako enak princip kot pečenje v kakšni dobri ponvi, le da lopatka sama meša... in enakomerno zapeče... Sicer bodo pa sigurno kakšne akcije, p prek ebaya se marsikaj dobi ceneje... alibaba
Sodelavka je rekla, da ga ni preizkusila. Je pa izgledal njami. Jelenckova

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

9. okt 2008 14:45

Ob nakupu tega aparata v Merkurju do konca novembra podarijo bon v vrednosti 40 €.

lp Saša

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

9. okt 2008 14:58

Ježešna, za 150 EUR dobiš že dva zelo močna obiska pri kozmetičarki... Plus, je mnogo bolj inteligentnih družbanih dogodkov ali opravkov (recimo obisk kake razstave, ogled kake predstave) kot pa je to predstavitev delovanja enega piskra! Okej, sem malo sarkastična. Z namenom. Ker, ko ti proizvajalci začnejo vzbujati občutek, da do sedaj nisi znal/a speči krompirčka, zdaj z njihovim produktom se bo pa to čudežno olajšalo - takrat je čas, da zazvoni alarm. Ker, za božjo voljo, pa saj je samo pisker! Do sedaj smo menda znali speči krompir this way or another. In smo tudi vedeli, da to ni najbolj zdrava hrana, ampak včasih zapaše. In s tem novim piskrom se ne bo čisto nič spremenilo. Krompirček ne bo postal dijetna stvar. In zato je brez veze kupiti novi pisker.... Vendelina jr.

alibaba  

član od: 4.12.2007

sporočila: 328

9. okt 2008 15:24

Vandelina jr. malo se strinjam s tabo. Vsak dan se na trgu pojavi kak nov proizvod, brez katerega od danes naprej življenje ni več možno. Ampak sem ter tja je kakšen uporaben. Tudi sama imam doma marsikaj za nabiranje prahu, zato sem se navadila reči fizično preizkusit, če se le da. Če nisem prepričana da je to to, ne kupim. Joj če se spomnim koliko sem dala za Vacsy... Sama vem, da mi je kar malo odveč stalno preverjanje in mešanje krompirja v ponvi, medtem ko se peče, jaz pa sem takrat strašno okupirana z drugimi rečmi. Zato se mi zdi fajn ideja, da bi ena rokica kar sama poskrbela za to, da se krompir ne bo zažgal. Po moje se lahko v čudežnem loncu peče tudi na koščke ali kolobarje narezan krompir. Friteze nimam, saj mi je prelivanje tistega olja odveč, pa tudi ocvrtega ne bi jedli dva dni zapored (smo bolj majhna družina, jaz pa malce bolj skopuška in po cvrenju 1 kg krompirčka bi mi bilo škoda zavreči olje). Pa ne mislit da bi zdaj v nedogled segrevala olje, prosim. ps: A si mislila h kozmetičarki ker bom vsa mozoljasta od mastnega krompirčka iz friteze? Če vložimo denar v materialne dobrine, jih bomo še dolgo gledali po policah in tedensko brisali prah z njih... Predstava, ki ti ostane v spominu dlje časa, mora biti hudičevo dobra. alibaba

lesnik  

član od: 9.10.2006

sporočila: 294

9. okt 2008 16:30

Cvrtniki Cvrtnik TEFAL, FZ 7000 Actifry Cena: 229,90 € Dobava: v dveh delovnih dneh. Za pripravo hrane do 1 kg z minimalno količino olja, enakomerno porazdeljena toplota, enostaven za čiščenje, moč 1.450 W. Tole je v Merkurju. lesnik, http://lesnik.moj-album.com/

Asja  

član od: 23.10.2002

sporočila: 515

9. okt 2008 22:35

alibaba je napisal/a:
Asja, kako pečeš krompirček v MV? Tudi jaz imam crisp krožnik in obojestranski žar, sem poskusila kakšnih trikrat, očitno nisem dobila prave kombinacije in nisem bila zadovoljna... Sem pa delala po navodilu od pečice.... alibaba
Na crisp krožnik položim koščke krompirja in dam v pečico ter na crisp funcijo s 6. čutom. Ko se ustavi, dam še za nekaj minut. Nisem ga pekla že kak mesec, tako, da se ne spomnim ampak vem, da je bil vedno super. Koščki krompirja naj bodo majhni oz. bolj tanki. Lahko pa poizkusiš po navodilih: npr. 250 g na crisp za 10 - 12 minut. Vmes je pač treba poskusit. Lp, Asja

Asja  

član od: 23.10.2002

sporočila: 515

9. okt 2008 22:39

Julya je napisal/a:

To bi tudi mene zanimalo. Imam Whirpoolovo pečico, ki je bila pri sosedu v akciji in sem z njo zelo zadovoljna, vendar pa mi hrustljavega krompirčka še ni uspelo pripravit. Prvič sem mislila, da sem natresla preveliko količino, pa sem naslednjič dala manj, pa je bil prav tako bolj skuhan kot pečen. Pišem za zamrznjen pomfri, svežega pa še nisem pekla.

Asja, prosim za pomoč.

Hvala.

Julija
Zamrznjen krompir pečemo najraje v pečici. Najbolji še Šparov, ne vem v čem je fora ampak tisti je res hrustljav. Dam ga na peki papir v pekač in pečem po navodilih, ki so na vrečki. Nazadnje sem ga pekla tudi na crisp krožniku, pa mi ni uspel. Bil je pretrd, očitno sem ga predolgo pekla, ker sem gledala na barvo (kdaj bo rjavkast) in ga nisem probala. Drugače pa pri zamrznjenem pomfriju pride tudi v poštev crisp krožnik in crisp na 6 čut. Lp, Asja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti