Pokvarjen hladilnik?

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

19. okt 2008 23:07

Ariella, res je, ne upamo si tečnariti tem "strokovnjakom", pa nimajo vedno prav. Na vašem mestu bi storila, kar svetuje Cila, da se znebite dvomov, potem pa čez par dni spet poklicala serviserja. Saj to je njihovo delo. tulka

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

20. okt 2008 10:14

Sy je napisal/a:
Če je hladilni plin, je hudo strupen.
Sy, kako pa veš, da je hudo strupen? Po varnostnem listu sodeč, plin resnično ni zdravju koristna zadeva, daleč od od tega pa, da bi bil strupen, kaj šele hudo. Ne brez potrebe strašit ljudi, razen, če nismo res trdno prepričani v to, kar zapišemo. Plin nima izrazitega vonja, zato je vzrok smradu potrebno iskati drugje. Če pa bi že bil plin, hladilnik ne bi več hladil. lp Vlado

zima13  

član od: 27.3.2008

sporočila: 202

14. maj 2010 6:31

Bom kar to temo izkoristila za eno vprašanje. Sicer moj hladilnik ni pokvarjen je pa za očistit, tista luknjica na zadnji strani hladilnika, ker jo moram čistiti vsake tri dni pa se spet zamaši in mi teče voda po hladilniku. To očistim z manjšo palčko, pa zgleda da se je to zamašilo kje nižje, zanima me kako se lotite takšnega dela. lp zima13

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8688

14. maj 2010 7:04

Z upogljivo žičko poskušaj očistiti kanalček, potem nalij kisa; čez čas spet poruvaj z žičko.

Pozdravček!

zima13  

član od: 27.3.2008

sporočila: 202

14. maj 2010 7:17

Koliko doga pa je lahko ta žička cca? Se bojim da ne bom kakšno luknjo naredila tam k ni treba... zima13

zima13  

član od: 27.3.2008

sporočila: 202

17. maj 2010 7:48

Dragička - zgleda da je ratalo! Hvala. zima13

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

15. okt 2017 15:51

Bom, kar tu vprašala, če je mogoče imel kdo tak primer.

Na vratih hladilnika je displej, ki kaže temperaturo hladilnika in zamrzovalnika.Pojavil se je problem, ko odpreš vrata hladilnika,zapiska in na displeju se pokažejo vsi znaki in osmice.Po zaprtju vrat pa traja ene 2 sekundi in je normalno stanje.Hladilnik sicer normalo dela.Mogoče ima kdo odgovor, kaj bi bilo. Hvala.

dari

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12640

15. okt 2017 19:48

dari je napisal/a:

Bom, kar tu vprašala, če je mogoče imel kdo tak primer.

Na vratih hladilnika je displej, ki kaže temperaturo hladilnika in zamrzovalnika.Pojavil se je problem, ko odpreš vrata hladilnika,zapiska in na displeju se pokažejo vsi znaki in osmice.Po zaprtju vrat pa traja ene 2 sekundi in je normalno stanje.Hladilnik sicer normalo dela.Mogoče ima kdo odgovor, kaj bi bilo. Hvala.

dari

   Dari, tudi sama imam takšen hladilnik z zmrzovalnikom, vedno je temp. nastavljena na +5 st. in skrinja -18 st., sem pa našla to pojasnilo:

V: Aparat mi ob priklopu piska ?

O: Javlja se alarm, da je v hladilniku previsoka temperatura, alarm lahko odklopite z daljšim pritiskom na tipko, ki označuje alarm. Vzrok za alarm so navadno slabo zaprta vrata ali pa ob zagonu ko aparat še ni ohlajen.

 

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

15. okt 2017 22:49

Meni vrata piskajo, če so malo predolgo odprta! 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

16. okt 2017 9:43

V bistvu mislim, da je problem displej.Meni tudi piska, če so vrata predolgo odprta.Sedaj pa, če vrata odprem se pojavi čist mali pisk in na displeju pa vse sveti.Jutri pokličem serviserja, danes je že na terenu.

 

dari

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti