Vprašanje o čevljih martinske-bulerji

barbyslo  

član od: 3.1.2008

sporočila: 165

9. okt 2008 7:21

Joj , vseem hvala za informacije .Mali je zdaj že velik .!5 let 1 letnik gimnazije , 184 cm in noga 44.Mislim da ne bo več rasel v noge , ker mu je, upam lansko leto noga dokončno zrasla. Naveličala sem se kupovanja skejterskih superg, ker jih na skejtu v enem mesecu razpara na prafaktorje. So ravno tako drage , ker jih kupujem kakšne znižane modele v Obsesionu. Ne moreš celo leto nositi samo superg. Pozimi te zebe, poleti goriš..Ga nisem mogla prepričati. Upam da se je spametoval. Zdaj je čas da to izkoristim. V Army shopu na netu sem ža gledala.Je sodelovec naročil vojaške škornje po internetni trgovini za njegov hobi Airsoft, a ga ignorirajo že 14 dni.Nimajo nobene telefonske številke za osebni kontakt. Sem malo skeptična, kako je tudi s številko..Mogoče je bolje da jih v kakšni trgovini poskusiš in kupiš. Tudi ne vem točne številke , če nosi samo superge. Drugače ni mahnjen na firme če seveda izuzamem superge. Je pa gledal v transportu Martinske in so se mu zdele ravno tako drage. Tako da se strinja, da malo pogledamo naokoli .Izredno so mu všeč tele http://www.army-shop.si/index.php?productID=1 Meni se zdijo bolj ženski.Take sem nosila jaz pred nekaj leti, beri pred malo več leti.Kaj menite? Ali je kdo že naročil kaj v Army shopu, ali v zgornjih trgovinah (pripeti linki).Kako je s poštnino.? V vsakem primeru se mu jih splača kupiti, ker itak nosi samo eno in isto obutev, dokler v resnici ne razpade.Mu jih potegnem iz nog in vržem v smeti. Zdaj se saj sikirala ne bom, da ga zebe ker ima luknje v podplatih. barbyslo

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

9. okt 2008 8:12

Amisliš, da so ženski zaradi barve? Meni se ne zdi, danes praktično nosijo vsi vse, tako pač je. Jaz sem jih imela v vijolični barvi, to so bili res ženski.

Glee plačila in dostave - kopirano z njihove strani:

Postopek nakupa, plačilo in prevzem blaga

Kupec izbere vrsto, barvo in velikost blaga. Pred oddajo naročila pregleda nakupno košarico izvede morebitne korekture in potrdi naročilo. Po potrditvi nakupa uporabnik dobi preko spletne strani elektronsko sporočilo, da je bilo njegovo naročilo v spletni trgovini Army-shop.si sprejeto. Če/ko ponudnik prejme potrdilo o plačilu po predračunu, pošlje uporabniku po elektronski pošti obvestilo o plačanem naročilu z informacijami kaj je kupil, znesek plačila in predvideno dobavo naročila. Blago je odposlano. Plačilo naročila po povzetju. Naročeno blago je bilo poslano po pošti kot odkupna pošiljka. Cene navedene na spletni strani ne vključujejo poštnine, ampak le-ta za promet znotraj Slovenije znaša 4,39EUR za pošiljko. Pri prevzemu paketa se prav tako zaračunajo stroški bančnega nakazila, in sicer 0,96EUR. V kolikor vsi naročeni artikli niso dostavljeni v eni pošiljki, krije stroške naknadnega pošiljanja ponudnik.

Loni Makaroni

barbyslo  

član od: 3.1.2008

sporočila: 165

9. okt 2008 9:08

Loni Hvala! Je sodelavec naročil škornje pri njih, a se nič se zgodilo. Sem pregledala njihove strani, mi je jasno kako naročim stvar. Ni mi pa jasno, če čevlje naročim, da ne potrdijo naročila in ne dostavijo pošiljke. Sodelavcu niso niti odgovorili na meil, ko jim je poslal povpraševanje ali bo čevlje dobil ali ne. Zdaj čaka in ne ve kaj naj naredi. Da jih ne bi drugje kupil in dobil še njihove. Postopek nakupa je teoretično čisto super, vendar se ni tako zgodilo kot je napisano....Ne bom komplicirala, rada bi jih samo poklicala pa nimajo tel. številke nikjer napisane, ali jo ne najdem ali pa rabim nova očala. Mamaf ! Ali je tista trgovina pri Ljubljanskem Koloseju? (Link) barbyslo

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

9. okt 2008 9:28

Meni je nakupovanje za otroke že kar muka. Vsi trije nočejo kupa cunj in obutve, hočejo pa znamko. Jaz pa zagovarjam znamke oblačil in obutve, saj do določene mere zagovarjajo tudi kvaliteto. Hčeri sem parkrat kupila bulerje ponaredke, pa so se ji potile noge, razpadle po 2 mesecih. Zdaj pa sem ji kupila Vanske, pa nima problemov, pa tudi oblike niso spremenili. Sinu kupujem samo puloverje od Nike in Adidas, pa jih nosi po dve leti, pa niso sprani ali raztegnjeni. Lahko pa se tudi naserješ, seveda. In ko prideva za oblečt na vrsto midva, že zmanjka financ. Malčica

SMILE28  

član od: 26.9.2005

sporočila: 215

9. okt 2008 11:04

Moja hčerka si je avgusta kupila bulerje znamke UNDERCOWER v trgovini KULT v Mariboru. Enaka trgovina se odpira tudi v Ljubljani dne 13.10. na Trubarjevi ulici. Barbyslo - trgovina Master of Metal je v Koloseju spodaj - pred MC Donaldsom, nasproti knjigarne. Lep sončen dan, SMILE28

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

9. okt 2008 11:07

In kje za te čevlje kupujete vezalke? riba-ribica

tigris  

član od: 9.5.2007

sporočila: 261

9. okt 2008 11:07

Moji martenski so stari 10 let, nosim jih od oktobra do aprila. Tako sem si jih želela imet, da sem s tem namenom šla delat preko SŠ. Kljub temu, da sem takrat dala za njih več kot 20.000 sit, so glede na vzdržljivost to eni najcenejših mojih čevljev. Pa še lepi so. Edino, kar me jezi, je, da nikjer ne dobim rdečega spreja za vzdrževanje in so zaradi tega ratali sprano bordo-rjavi. tigris

barbara9  

član od: 31.1.2007

sporočila: 756

9. okt 2008 11:32

 Če se prav spomnim, je bila hčerka v četrtem razredu osnovne šole, ko je bilo nujno treba kupiti bulerje Dr. Martens. Sploh ne bom pisala, kaj sem si mislila o njih ob nakupu. Čez nekaj časa sem obula te njene  "obupne, težke" čevlje, da vidim, kako se moj otrok muči, ko hodi okrog v takih čevljih. 

Ne boste verjeli, od takrat si kupujem te čevlje. V omari imam več kot deset parov. Letos mi je hčerka  iz Londona prinesla tri pare. :))  Tako kot je napisala Tigris, so neuničljivi, moji prvi so stari že več kot 11 let in ko dežuje, obujem prav te, ker jim voda ne pridega do živega.

 

 

 

 

barbara9

SMILE28  

član od: 26.9.2005

sporočila: 215

9. okt 2008 11:36

Še ena informacija: v trgovini Master of Metal v Koloseju NIMAJO bulerjev, imajo pa jih v trgovini Master of Metal v Ledina centru v Lj. SMILE28

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

9. okt 2008 11:47

SMILE28 je napisal/a:
Še ena informacija: v trgovini Master of Metal v Koloseju NIMAJO bulerjev, imajo pa jih v trgovini Master of Metal v Ledina centru v Lj. SMILE28
Smile28, hvala za informacijo. Jaz nobene od teh trgovin še nisem videla v živo, za tisto v Koloseju mi je povedala hčerka - informacije krožijo po najstniških forumih. mamaF - Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti