Tablete formuline l112 - hujšanje

Hobotka  

član od: 2.11.2004

sporočila: 274

tema odprta - 8. okt 2008 20:16 | ogledi: 3.584 | odgovori: 4

Že dva meseca poslušam reklamo za zgoraj omenjene tablete, ki bi naj pomagale pri hujšanju. Ima mogoče katera kakšne izkušnje. Več o tem piše na tem linku - www.formoline.si

Hobotka

Temo je spremenil(a) Hobotka dne 08. okt 2008 20:23:29

Visage  

član od: 1.1.2006

sporočila: 215

8. okt 2008 20:36

Jaz sem probala Hoodiaslim in je to ena najevcja nategovina kar jih obstaja...Nic ne verjamem v nic, da bi karkoli pomagalo pri hujšanju, ker edino kar pomaga je dieta, ki jo prav tako meni priporočajo MANJ ŽRI. Visy

Milži  

član od: 8.6.2007

sporočila: 1427

8. okt 2008 21:34

Visage popolnoma se strinjam s tabo, moj mož je jedel ene tablete za hujšanje pa je še bol jedel.Tako da se je zredil za 4 kg.Jaz imam pa dieto(po sili razmer)in sem v 4 .mesecih shujšala za 8 kg ampak se res držim diete. Milži

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

8. okt 2008 21:50

Za ceno dveh paketkov čudežnih tabletk si raje kupi superge in pojdi na zrak, edina čudežna zadeva, ki z njihovim jemanjem zgine, je denar, ne pa kilogrami.

Itak, da bodo probali prodati vse sorte, samo, da se denar obrača. Jaz tudi, če vprašate tiste od Herbalife, spadam med predebele. Halo. In še drugi halo, vsebnost maščob mi je domača vaga, kupljena v Sparu za poceni solde, pokazala čisto isto kot njihova sodobna tehnologija.

Po moje imaš več verjetnosti, da boš zadela na Lotu kot pa shujšala s temi ali kakimi drugimi kemijami in zvarki.

Loni Makaroni

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

8. okt 2008 22:16

Itak se strinjam z zgoraj napisanim, Loni pa ti je v prvem stavku dala zelo uporaben nasvet. Ker pa sprašuješ po izkušnjah, ti opišem eno hudo, na srečo ne svojo, o kateri smo ravno danes debatirali v službi. Znanec je preko spleta kupil tbl. za hujšanje in po dveh mesecih jemanja so mu odpovedale ledvice- pristal je na urgenci in imel večjo srečo kot pamet, da sta mu obe ledvici začeli funkcionirati. Ja, shujšal je pa precej...

Svetujem ti, da poleg učinkov preveriš tudi možne stranske učinke, če se boš že podala v to. Pesmica "pred uporabo se posvetujte z zdravnikom ali farmacevtom" ni sama sebi namen.

 

 

 

LP, V.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti