Ideje za malico za v službo

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

tema odprta - 7. okt 2008 18:16 | ogledi: 29.997 | odgovori: 17

Možičku so že poleti v službi ukinili menzo, zato je odvisen od malice, ki jo prinese od doma. Zjutraj ne zajtrkuje (tudi, če ima pripravljen zajtrk, ne), ker je en trmast bik . Dela do 15h, zato mu nočem pripravljati samih sendvičev - ker to ni zdravo in ker bi se jih hitro prenajedel (sem ter tja vseeno kakšnega dobi ). Doslej sem mu pripravila že več vrst riževih in testeninskih solat z raznimi vrstami kruha. Včasih mu dam pecivo - a to tudi ne more biti glavni obrok... Sem ter tja dobi solato (tunino; fižolovo s papriko; cvetačno; paradižnikovo; tudi francosko) in spet razne vrste kruha. Vedno dobi zdaven tudi sadje. Možnosti, da bi hrano v službi pogrel, nima.

Zdaj so se mu začela še predavanja na faksu (do 7h zvečer) in bo moral v službi pojesti takorekoč vse obroke dneva (razen lahke večerje).

V glavnem, zmanjkalo mi je idej... ponavljam se že... hkrati pa bi mu rada pripravila ZDRAVO malico, ker mi ni vseeno zanj. Lepo lepo lepo prosim za čim več idej.

Iskrena hvala!

tulka

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

7. okt 2008 19:27

Kobra, ja, te teme sem že prej predelala, ampak je samo nekaj predlogov, potem je pa debata zašla... Pa še predlogi tam so le za lahke malice, jaz pa potrebujem dva obroka, ki bosta odraslega moškega držala pokonci cel dan... Lahko še kdo kaj predlaga, prosim? tulka

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

7. okt 2008 20:44

Če ima možnost pogrevanja, ni problem. Vse vrste enolončnic. Če te možnosti ni je izbira manjša oziroma manj zdrava. Krompir v solati, riba,fižolova, riževa solata, rižev, zdrobov narastek, zraven kak sadež, razni zavitki ...

Počakaj, da bo še Veri kaj napisala, če se ne motim ona kar pridno pripravlja obroke za svojega lubija

 

kobra 1

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

7. okt 2008 20:48

kobra, kako si pa brala? Nima možnosti pogrevanja.

Tulka, meni se pa zdi, da bi vsaj vsak drugu dan (če je ves dan od doma) moral na kakšen obrok v lokal. Toliko časa med službo in faksom pa menda bo našel. Upam. Pa si ne sme sam poskrbeti za kako možnost pogrevanja obroka v službi? Recimo majhna pečica....

rimljanka - zasebno mnenje

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

8. okt 2008 15:18

Rimljanka, težava je v tem, da delaj v LJ do 15h, ob 16h se mu pa začnejo predavanja v KR. Še vedno mu ostane naročanje pic in podobnega v službo, vendar tudi to ni za vsak dan. Mogoče ni slaba ideja to s pečico - če vsi sodelavci vržejo skup denar... Bom predlagala. tulka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

8. okt 2008 15:55

Ja, pečice so trenutno v Hoferju po malo manj kot 25€, vroče priporočam. Poceni, dobre,....namizna je, greje spodaj, zgoraj, oboje,....

Sem jih včeraj kar nekaj videla v H. na Celovški še.

rimljanka - zasebno mnenje

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

8. okt 2008 16:18

Sicer ne vem, kakšna služba je to, ampak v večini primerov po službah take pečice, kuhalnike itd itd preganjajo. Če ne prej, pa potem, ko si pride prostore pogledat kakšna inšpekcija, ki ugotovi požarno nevarnost in potem ti koharji letijo ven. Če pa še ne letijo ven in imajo lahko MW ali kaj podobnega...potem so pa z naskokom najboljše lazanje, musake, kaneloni in ne stvari... Vendelina jr.

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

9. okt 2008 0:05

Evo, tole so hladne malice, ki nekak držijo poštenega dedca pokonci do večera (če so v primernih količinah, seveda) - jaz navadno kombiniram, da dam nekaj slanega in nekaj sladkega za čez, pa kako sadje in jogurt zraven: - calcone - pica prepognjenka, to poznaš, je pa nasitno, nekatere so celo ocvrte in še bolj nasitne zato; vse se lahko jejo hladne - quiche - kiš: francoska slana pita: spodaj je krhko testo, gor nek nadev iz česarkoli (dobesedno;), prelito pa iz zmesi smetane in jajc - to je ornk obrok, super če je toplo, super, če se da pogret, ampak tudi mrzlo tekne - slani ali sladki mafini, večina fantov obožuje pica-mafine, ki so kar nasitni - raznorazni žepki, za empanadose bi lubi ubijal;) in je to kar ornk jed (not je mesni nadev, okoli pa začinjeno krhko testo) - ornk jumbo sendvič, ki ga zelo radodarno namažeš in še bolj širokogrudno nadevaš z raznimi siri, salamami (večina fantov ima zelo rada popečeno slanino v sendviču, je kalorično, ampak tudi nasiti), ne pozabi na zelenjavo, torej solato, paradižnik, kumarice (sveže ali kisle...), lahko narežeš not še olive,... Če sama spečeš polnozrnate štučke, primerne velikosti in ti v testo pade še kaka žlica semen, pa malo jih še povrh potreseš, je to že čisto soliden obrok, tudi sit si po njem kar precej (po domačih kruhih so ljudje bolj siti). V sendvič lahko daš tudi ribo, trdokuhano jajce, namaz lahko narediš iz čičerike, soje, pire... da so različne beljakovine in da ni vedno isto... - najbolj enostavna varianta je seveda, da mu daš konzervo ribic in veliko žemljo oz. pač nek kruh, jabolko, pa kake kekse, hehe - tako, če se ti kdaj res ne bo dalo razmišljat;) Aja, pa sendvičev se fantje ne prenajejo tako hitro - vsaj moj lubi ne - res pa je, da delam vsakič drugačnega, toplo ti priporočam knijgo Sendviči od Učil, tam jih je res cela armada in so drugačni in dobri. Tole so lahke variante za tiste vmesne obroke, malice v pravem pomenu besede ali pa za tiste na dieti: - sendvič s skutnim namazom z zelišči in zelenjavo in sirom je zdrav in lahek in lahko vsakič drugačen, zelo dober je z domačim liptaver namazom in kakim bolj aromatičnim sirom - škatlo svojih najljubših kosmičev ima lahko kar v službi in potem mu daš sabo jogurt, pa si zmeša in kombinira s sadjem, ki mu ga tudi daš sabo - narezana zelenjava v lepih neprodušno zaprtih posodicah: korenček, zelena, koleraba, kumare,... vse kar se da jesti surovo. Ampak ne daš samo ene zelenjave, ampak jo lepo narežeš in potem v plasteh naložiš eno na drugo - je zelo fajn za grickat vmes; enako lahko narežeš tudi sadje, da ni vedno isto, tako lahko v službi je tudi recimo melono - poleti so fajn šejki - daš v steklenico, ki dobro tesni, on si pa samo prelije v lep kozarec in njami - zdravo, lahko in vsaj malo nasiti... - kak rogljiček in skodelica kakava tudi paše, sploh če imate v službi mv in si lahko zadeve pogreješ Ker v službi nima mv ali pečice, naj predlaga sodelavcem, da jo skup kupijo, verjetno ni edini, ki bi mu domače malice prav prišle - če ne drugega so cenejše:) Bi pa mogoče bolj priporočala mikrovalovno pečico kot navadno, ker se v njej hitreje pogrejejo razne zadeve. Mislim, da tudi če sama kupita kako cenejšo mikrovalvko, ki nima en kup funkcij, se vama bo nakup pri teh cenah hrane v lokalih, kar hitro obrestoval... V MV namreč lahko res pogreješ svega i svašta, potem kupiš samo fajn plastične posode (cena in kvaliteta nista vedno premo sorazmerni), ki dobro tesnijo in lahko lubi nese v službo tudi juho, pa bo vse ok. Tu je nekaj predlogov, kaj bi lahko pogreval: - enolončnice: pasulj, ričet, prebranac, zelenjavno enolončnico, raznorazne ideje najdeš v knijgah z otroško hrano, verjela ali ne;) - burek (jap, stari dobri burek je lahko čisto zdrava hrana, če ga narediš doma in tako, da se od njega ne cedi mast, je pa ravno tako dober ali še boljši...) - pica - kiši oz. slane pite - lazanje - čufti.. - v bistvu karkoli, kar ti ostane od kosila - daš v posodo in on drugi dan za par min. v mv, pa je Mogoče imajo v službi vsaj vodogrelec (ne vem, kako se temu uradno reče, mogoče kuhalnik vode, meni je ta izraz vodogrelec tako všeč, da mu samo tako rečem, ker je moj ljubljenček - segreje vodo za čaj, za instant kavo, če jo kdo hoče, za vročo čokolado, predvsem pa za testenine ali riž, da ni treba čakat do nezavesti, da voda končno zavre v loncu - nam se vedno mudi s kosilom;). No, če imajo to čudo v službi (skoraj povsod ga imajo, ker ljudje pijejo kavo ali čaj), potem mu lahko narediš mešanico za vročo čokolado (v prahu), to moj lubi obožuje! Pa njegov sodelavec tudi in mu že takoj pride kazat prazno stekleničko, da naj me lubi malo pocuka, da naredim novo, hehe;) pa mešanico za začinjeno kavico tudi. No, ampak kar se hrane tiče, lahko tale vodogrelec uporabiš tako, da narediš z njim kak instant puding ali pa kake instant nudle ali juho, boljše kot nič je... Da ima to za vsak slučaj v službi, če ti kaj zboliš ali kam greš ail se ti kak dan enostavno ne da delat malice. Aja, pa še ena zadeva je fajn, da mu jo narediš in jo ima kar lepo v službi, pa si vzame, kadar mu zapaše: jaz ji rečem energijček: to je mešanica raznih oreškov in suhega sadja, lahko dodaš še koščke čokolade in kake prestice ali kaj podobnega, kar ima rad, vse sku pzmešaš in daš v kako fajn posodo, ki se zapira, vendar pa je praktična za to, da sega not z roko ali pa da si stresa stvari v roko. Zadeva je kalorična in nasitna in se ji je težko upret:) Sploh pozimi res paše, tudi tako za vmes za grickat. potem je pa še ena varianta: po angleško se reče "granola", to je nekak tako kot eni sladki praženi kosmiči s suhim sadjem in oreški, tega tudi človek veliko poje in se tudi dolgo obdrži (če prej ne poješ;) in ima tudi lahko kar v službi. Je njami, lahko posipaš tudi po kakih sladolednih kupah ipd... Veri

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

9. okt 2008 0:11

Aja, pa še ena ideja: poglej pod razne canapeje in pod "street food", to so stvari, ki se dajo jest iz rok v usta in ki tudi nekaj časa zdržijo. Ključ je v bistvu v raznolikosti: tudi presta je lahko fajn malica (ne pa ravno kosilo), tako za vmes. Veliko vzhodnjaških kruhov je takih ploščatih in začinjenih in jih lahko ješ samostojno, ker so dovolj okusni sami zase. Kadar jih delaš, jih naredi več in en del zamrzni, da imaš za takrat, ko ni časa delat malice... Super so vse polnjene zadeve, recimo samose - nadevov imaš milijon in so čisto lep obrok. Ok, grem pocartat lubija, si je gleženj zvil ravnokar na basketu;) Pa bom v postelji malo premislila še za kake ideje in ti jutri napišem;) Veri

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

9. okt 2008 8:17

Na vse Verino sicer ni kaj dosti pripomnit, jaz bi dodala še čisto preproste "pohančke" - lahko je puran, piščanec, tudi svinjski šnicel se pri fantih dobro obnese. NArediš zrezke v velikosti žemlje ali ciabate in narediš potem sendvič s tem. Zraven še kaj zelenjavnega in je tudi za enkrat. Tudi ostanki hladne pečenke gredo tako dobro v promet. Pohančka lahko napolniš še s sirom ali šunko pa je sprememba tu. Hladne solate že delaš, jaz bi dodala še kako ajdovo kašo (če jo mara) ali pa kak narastek (notri lahko zmečeš kar češ - katerokoli kašo, recimo proseno ali pa riž, plast dušene zelenjave (meni je še posebej dobro z ohrovtom), plast faširanega mesa (brez tega pri fantih običanjo ne gre), preliješ z mešanico sira, smetane, jajc, lahko z bešamelom in sirom in v pečico. Odnese v posodici, če bo MW za pogret, prav, če ne je dobro tudi hladno... Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca p.s. Aja, zdaj sem videla, da bi rada delala zdrave malice..pohanje to ravno res ni, lahko pa poiščeš tu gor nekje je bila debata o pohanju v pečici (z manj olja) Sporočilo je spremenil(a) tinca dne 09. okt 2008 08:19:09

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti