Dajmo rečt kakšno o prazničnem pecivu

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

23. okt 2009 21:18

 Stana, hvala za pohvale... res. Še posebej, ker so od take mojstrice kot si ti.

No, hvalabogu se pri nas pred božičem zvrsti kar nekaj rojstnih dni in imam priložnost dobiti raznovrstna mnenja za novoprišle piškote :) Trenutno me daje manija peciva z marcipanom... upam, da bo uspela kaka lepa fotka.

lea, ti pa si na dobri poti k zasvojenosti kot jaz . Pridne ste, super!

Anja

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

24. okt 2009 10:08

Danes je tak dan, prav vabi k štedilniku in pečenju piškot ( mrzlo in deževno ). Drugač, v Hoferju imajo tiste plehnate škatle za pecivo, tridelni komplet 4 € ( ali po kapitalistično 3,99 )

ežoj

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

24. okt 2009 10:30

l e a je napisal/a:
Joooj, medena hišika je pa res prava paša za oči. Jaz imam super recept in ideje za krašenje. Je pa en problem: na koncu praznikov noče nihče več jesti hiške in prav tako nobenega peciva. Stran je pa škoda vreči. Pa še vsi otoci praskajo glazuro s strehe in trgajo bonbone dol in zato na koncu res izgleda klavrno:)) Je pa vsekakor zelo lepa:) l e a

 

Zdrobiš in ima ptičja jata širše okolice tvojega doma podaljšano praznovanje..... Vrnejo poleti s petjem, pobiranjem škodljivcev,.....preverjeno. Pri nas noben piškot ne konča v smeteh...... hišica za ptičke je celo leto vsaj malo pogrnjena, "za posladkat se" ptičkov. Če ni nič,. je pravi špetir okoli hiše.

l e a  

član od: 30.6.2008

sporočila: 193

25. okt 2009 13:45

O kakšna super ideja!!! Hvala;) l e a

zdenkah  

član od: 15.1.2009

sporočila: 29

25. okt 2009 16:40

Vendelina a mi lahko zaupaš kje se dobi grški jogurt in kako zgleda zdenkah

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

25. okt 2009 20:03

Samo zanima me, če po enem letu še ni dovoljeno odpret nove teme na to vsebino. Po pravici povedano, se mi teh 97 strani niti slučajno ne da brat in ker je letos že tudi kaj novega, mogoče nebi bilo napak. lp Vesna

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

25. okt 2009 22:22

Grški jogurt dobiš v LeClercu, videla sem ga tudi v reklami od Tuša. Na tej povezavi najdeš navodila, kako do njega ali ga pripraviti sama: http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=10458.

Jerneju sem pisala glede odprtja nove teme, jaz jo vsekakor podpiram.

 

tulka

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

25. okt 2009 22:44

Reca je napisal/a:
Samo zanima me, če po enem letu še ni dovoljeno odpret nove teme na to vsebino. Po pravici povedano, se mi teh 97 strani niti slučajno ne da brat in ker je letos že tudi kaj novega, mogoče nebi bilo napak.lp Vesna

Se popolnoma strinjam.  Le malce prezgodaj se mi še zdi, zato nisem sama tega predlagala.

Atina

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

26. okt 2009 18:45

Po mojem bodo prazniki tako hitro tukaj, da ne vem, če je res kaj prezgodaj. Idej bo pa itak več kot preveč in bi rabili pol leta, da bi vse spekle. lp Vesna

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

26. okt 2009 18:52

Reca je napisal/a:
Samo zanima me, če po enem letu še ni dovoljeno odpret nove teme na to vsebino. Po pravici povedano, se mi teh 97 strani niti slučajno ne da brat in ker je letos že tudi kaj novega, mogoče nebi bilo napak. lp Vesna

 

Konec koncev se pa itak lahko bere samo zadnje zapise, a ne? Sicer je pa tulka ustregla željam......Če že sami niste odpri teme...... Ste kot v trgovinah, ko je vse novoletno, zunaj pa zlata jesen, še pred Martinovim, no.......................

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti