Sanjati o osebi, ki je ne poznaš

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

5. okt 2008 18:01

Jaz sem imela grozne sanje v obdobju, ko sem zvečer gledala televizijo. Zdaj je praktično ne gledam skoraj nič in teh problemov nimam več. Tudi po gozdu me je bilo ob večerih strah, zaradi vplivov televizije. Sem bolj senzibilen tip za te stvari in mi res ni odgovarjalo. Danes spim kot dojenček in če že sanjam, potem sanjam neke brezvezarije, v glavnem podobe in ne napete zgodbe. Danes na primer sem sanjala posušene paradižnike v olju. Čisto kulinarične sanje magnolija

Zdenkica  

član od: 12.6.2004

sporočila: 251

5. okt 2008 19:55

Našla sem eno razlago o neznani osebi: "STRANAC Vidjeti nekog stranca - primit ćete pismo ili poklon od prijatelja izdaleka ili ćete krenuti na duže putovanje. Primiti stranca u kuću - primit ćete neočekivanu dobru vijest." Nahaja se na spletni strani: http://www.sanjarica.aureldesign.com/s.htm Poznam pa to osebo, ki je prej omenjena, ni novinarka, je pa zelooooo prijazna, ljubezniva in simpatična mlada dama.

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

5. okt 2008 21:52

Če nečete meti hudih sanj, si kupite lovilec sanj in ga obesite nekje v spalnici. Garantirano deluje ... če verješ v to. tumpika

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

5. okt 2008 21:56

A to so tisti rumeni listki? In potem se nekaj ujame...al molj, al muha, al pa sanje?

 

Ognjič

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

6. okt 2008 13:30

Pri nas v službi hodi nokoli en ki ma to okoli vrata, zato menda ker v službi pretežno spi, pa da ga mora ne tlači, če kerega od sodelavcev sanja...

 

Mamamia

mamamia

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

6. okt 2008 13:43

mamamia

Cila

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. okt 2008 15:13

Ne vem no, ampak na začetku tega topica so se kolegice trudile razložiti, da gre pri sanjah za način, kako človekovo nezavedno procesira dogodke in da ne gre, da bi človek kar takole na pamet in na prvo žogo intepretiral informacije iz sanj. Dve strani po tem pa že sanjske bukve....joj, prejoj, samo dve strani, da se zdrnse v profanost, ki jo še naša tumpika težko relativizira (nice try, anyway) Vendelina jr.

_tmickena_  

član od: 20.6.2006

sporočila: 293

6. okt 2008 15:48

Hm.. Jz velikrat sanjam.. Sam se zjutri vedno ne spomnim svojih sanj. Pravijo da če zjutraj pogledaš takoj ko se zbudiš čez okno se ne boš spomnil svojih sanj, osebno nekak verjamem v to. Drugače pa imam sama kar žive sanje.. Danes ponoči sem namreč tudi sanjala to kar se je danes zgodilo.. Žal.. Enih sanj se danes spomnim še do potankosti, ko sem ponoči na hitro vstala in gledala kot sova, bila prešvicana kot gnoj.. no nima veze, kakšna sem bila, samo ko sem povedala o teh sanjah eni osebi, ki se poznamo bolj bežno, mi je ona povedala vse kar je res o meni.. Samo da sanjaš ti nasprotje od sebe, če sanjaš sebe.. Takrat sem recimo sanjala da sem se zaklepala v temačne in ozke dolge sobe in skoraj sama sem bila v hiši.. Kar pomeni, da sem klavstrofobična, bojim se teme in ne maram biti sama.. Kar je res : Poleg takšnih sanj pa velikokrat sanjam tudi dogodke (velikokrat kakšne naravne nesreče), ki se potem zares zgodijo. Hm pa še enkrat ko sva bila s fantom na morju, sem mu 2 uri prej napovedala potres.. Ne vem kaj mi je bilo, ampak sm rekla, nočm ti rečt ampak ti bom potres.. sam to besedo.. Ko sva zvečer prišla v apartma me je gledu tko čukast češ kaj je pa s tabo, ker je bil takrat ravno potres na hrvaškem.. No mal sm se razpisala pa se boljše počutim :), Zdej pa vseen ali verjamete ali ne.. Lp _tmickena_

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti