Za vse ki niste mogli pošiljati sporočil v forum...

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

tema odprta - 24. jan 2003 12:26 | ogledi: 1.838 | odgovori: 3

tole sporočilo:

Na forumu je bila napaka, ki je onemogočala pošiljanje sporočila članom, ki so v nastavitvah izbrisali podpis, torej so bili brez podpisa. Teh članov je nekaj več kot sto. Vsem se iskreno opravičujemo za napako, uporabnici Špeli pa se zahvaljujemo, da nas je nanjo opozorila.

Vse uporabnike, ki niso mogli poslati svojega sporočila vabimo, da poskusijo ponovno.

PS - Še vedno pa v sporočilu ne morete poslati enojnega narekovaja (bi ga napisal, pa ga ne morem), ker je zaščiten znak...

Lep vikend

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

24. jan 2003 16:45

No, vse uporabnike naprošam, za malo več "poguma" pri javljanju problemov. Če kaj ne dela tako kot bi moralo, vas prosim, da mi sporočite na email mailto:info@kulinarika.net Stran je postala tako kompleksna, da se vedno najde še kakšen pogoj, v kateri kaj ne deluje, kot se pričakuje, čeprav jo vsakodnevno testiram. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

24. jan 2003 17:16

Edino kar sem opazila da ne dela tako kot bi moralo so linki na recepte iz nasvetov. LP, R.

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

24. jan 2003 23:51

Ja, to pa vem. Nasveti so stara rubrika, ki je v bistvu ni več, nasvete je nadomestil forum. Najzanimivejše smo ohranili, samo ne delujejo (še) 100%. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti