Najem koče za čez vikend

matisa  

član od: 22.9.2004

sporočila: 92

tema odprta - 2. okt 2008 15:02 | ogledi: 10.053 | odgovori: 4

Pozdravljeni,

vem, da člani KulSlo radi tudi kam gredo, zato ste najboljši naslov.

Naša družba prijateljev iz časa fakultete išče kočo za eno ali dve nočitvi preko vikenda, zadnji vikend v oktobru (spalo bo priibližno 15 ljudi, od tega tudi družine z malimi otrocmi).

Na vas se obračam, ker mi lahko verjetno pomagate pri iskanju primerne koče.

Koča naj bi bila izven naselja, s prostorom za piknik (peka na ražnju), kakšnim travnikom ali manjšim igriščem za odbojko, košarko,.... (zaželejeno, ni pa nujno), torej v naravi, čimdlje od vsakdanjega vrveža. Lahko kjerkoli v Sloveniji...

No, če nam lahko pomagate z nasveti, vam bom (bomo) zelo hvaležni.

lp

matisa

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

2. okt 2008 15:18

Zidanškov dom na Pohorju, zveza je Zveza prijateljev mladine Maribor.

Mamamia

mamamia

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

2. okt 2008 18:53

Obrni se na najbližjo lovsko družino. Na našem koncu kar pogosto oddajajo svoje lovske koče za razne zabave, v eni sem bila celo na ohceti. Te koče sicer ponavadi nimajo kapacitet za nočitev, razen v poletnem času, ko je možno spati v šotorih. Sicer pa pobrskaj pri planinskih društvih - tudi tam se kaj najde. Enkrat sem bila pa na likovni koloniji na Lisci, zelo luštno, skupna ležišča, kuhinja, jedilnica, narave pa kolikor hočeš. http://www.slovenia.info/si/koca-planinski-dom/Jurkova mamaF - Mojca Sporočilo je spremenil(a) mamaF dne 02. okt 2008 18:55:57

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti