Zdravi prigrizki za fešto triletnikov

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

3. okt 2008 12:05

hehe, no, v našem sorodstvu otroci jejo tudi torte: včeraj sem naredila saherco, okrašeno za rojstvo novega nečaka in sta jo še ne 2 letni nečak in naša dobro leto stara tamal veselo jedla:) Se vidi, da so po starših;) Je pa tole s paketki dobra ideja, si moram zapomnit za čez par let, ko nas čakajo take fešte! Veri

JaninaC  

član od: 17.7.2008

sporočila: 19

5. okt 2008 22:15

Evo, fešta je za nami:) Hvala vsem za nasvete, upam, da bodo še komu prišli prav. Naredila sem en kup toastov in nutelino torto. Nečak ima rad vlakce, zato sem mu gor postavila figurico lokomotive in vagončkov. Je bil zelo zadovoljen. Torto so jedli le nekateri otroci, ostali so bolj pomazai po krožniku in prstkih. Presenetljivo so pa zelo šla v promet suha jabolka. Narezano korenje so tudi grizjali le eni trije otročki, pa še tem so ga dale mamice. En fantič mi je tako luštno užaljeno zabrusil, da korenja še v vrtcu ne je, ga pa tudi na rojstnem dnevu ne bo. :)))) Sestra je spekla piškote v obliki medvedkov in tudi kakšen milijon mafinov, tako da jih meni potem ni bilo treba. Pa v sredino nekaterih mafinov je dala smarties bonbone in so potem iskali zaklad in kdor ga je našel je dobil balon. Sicer pa otroci niso ravno ješči, bolj so se zabavali s kockami, baloni in avtki, hrana jih ni preveč zanimala. LP, Janina. JaninaC

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti