Nov način zaračunavanja porabljene električne energije

rolada  

član od: 4.8.2006

sporočila: 287

3. okt 2008 11:25

Ko že razpravljamo o elektriki. Pravijo bodite varčni, ugašajte luči, izklapljajte nepotrebno,... Groza, mi naj varčujemo in pazimo. Ko pa pogledam zvečer ven iz hiše, je pa kot bi bili v Las Vegasu. Poleg stoji cerkev celo noč razsvetljena z 400 W, kdo to plačuje? Mislim, da so priklopili mimo števca. Javna razsvetljava je tako na gosto, da nimam kotička okoli hiše v temi, da bi poleti lahko opazovala zvezde v temi. Vsa ta potrošena elektrika gre iz naših žepov, mi pa naj pazimo. Kar slabo mi je!! Če bi pri Elektru bolj racionalno razsvetljevali "NEBO", podražitve ne bi bilo treba. Poleg tega cerkev je v gostem naselju in se ne vidi nikamor,da bi jo občudovali. Lahko pa bi razsvetljavo izklopili tam okoli 24. ure in pustili, da se žarnica ohladi. Kdo preverja take potrate!! lp rolada Sporočilo je spremenil(a) rolada dne 03. okt 2008 11:26:32

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

3. okt 2008 11:50

Nekaj dni nazaj sem bral da je Maribor med najbolj svetlobno onesnaženimi mesti v Evropi... Daleč pred Parizom!

Jernej - zasebno mnenje

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

1. feb 2010 10:41

jernej je napisal/a:

.................imamo toplotno črpalko, ki velja za enega najbolj ekoloških načinov gretja (a seveda troši elektriko),. .........

Jernej - zasebno mnenje
elektro primorska ima po novem v svoji ponudbi paket za uporabnike toplotne crpalke: http://www.elektro-primorska.si/sl-si/gospodinjs LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti