Bratu bratu ? groza !!!

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

2. okt 2008 16:08

Fino gospo sem vedno rada pogledala, saj je to nekaj, kar lahko večkrat gledaš in se smejiš vedno znova. Na avtobusu? Je govora o delavcih mestnega avtobusnegaa prometa? In sedaj upam, da se motim. Običajno nam delajo priljubljene humoristične nadaljevanke nekdanje bratje. riba-ribica

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

2. okt 2008 16:29

Tudi jaz, če se le da, ne zamudim fine gospe - res me zabava. Še veliko bolj mi je bila pa všeč nanizanka Mati in sin - zdi se mi, da je bila avstralska. Senilna mama in samski sin sta tudi imela "risanke" - za crknit.

rrr

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

2. okt 2008 16:44

riba ribica, nadaljevanka V avtobusu je bila o dveh šoferji in sprevodnici Oliviji kot glavnih likih, in seveda ni manjkal tečni šef postaje....

 

U, nekdanji južni bratje so znali marsikaj spravit na ekran. Se spomnite Gledališča v hiši? Ma kakšna Dinastija in Dallas, to so bile prve studijske nadaljevanke, polne humorja (mestna, blokovska družina plus tašča s podeželja plus mlada gospodinjska pomočnica....)

 

Mamamia

mamamia

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

2. okt 2008 19:45

Seveda se spomnim Pozorišta u kuči. Nepozabno riba-ribica

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

10. nov 2008 20:39

Sedaj mi pa Brat bratu postaja že kar všeč. Ne vem, ali je bila prva res toliko slabša, ali pa sem se le jaz morala nanjo navaditi.

Cila

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

10. nov 2008 21:15

ribaracarak je napisal/a:

Tudi jaz, če se le da, ne zamudim fine gospe - res me zabava. Še veliko bolj mi je bila pa všeč nanizanka Mati in sin - zdi se mi, da je bila avstralska. Senilna mama in samski sin sta tudi imela "risanke" - za crknit.

rrr

Uuuuuuuuuuuuu, tem dvema se je pa smejala cela familja, in to tako, da so se šipe tresle...

 

Se da to še kje videt? Kakšen uporaben link?

peter

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

11. nov 2008 19:55

Cila je napisal/a:

Sedaj mi pa Brat bratu postaja že kar všeč. Ne vem, ali je bila prva res toliko slabša, ali pa sem se le jaz morala nanjo navaditi.

Cila
Meni tudi, pa kolegice tudi vse rade pogledajo. Lp Nasha

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

11. nov 2008 20:47

Tumpika zlata si. Hvala

peter

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti