Bratu bratu ? groza !!!

barbyslo  

član od: 3.1.2008

sporočila: 165

30. sep 2008 21:55

Ne vem zakaj se ne spomnijo kaj našega. Izvirnega.Najlažje je narediti kopijo nečesa. Saj smo Slovenci lahko tudi zabavni, če ne drugače se radi nasmejemo na svoj račun..Bedno mi je gledati Angleške odaje z ,, kvazi,, forami na ,,kvazi,, Slovenski način. Ali smo res tako majhni ali imamo za vse kulturne podvige ene in iste ljudi, ki se nenehno ponavljajo. Da zboliš! Definitivno škoda dnarja.... barbyslo

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

30. sep 2008 22:03

Žalostno. In to za naš denar! daga

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

30. sep 2008 22:07

Kaj pa je to za ene nadaljevanke? prvič slišim in še nikdar videno. Sicer pa niti časa ni v izobilju.

Kyara

barbyslo  

član od: 3.1.2008

sporočila: 165

30. sep 2008 22:22

Kyara! Bod vesela da ne veš...Itak nisi nič zamudila .... barbyslo

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

30. sep 2008 22:49

meni je bila izvorna nanizanka nadvse všeč, zato sem z veseljem pričakovala slovensko. Po 10.minutnem gledanju sem prenehala. Veliko razočaranje. V enem intervjuju je Džuro rekel, da je humor univerzalen. Močno dvomim. Vseeno pa upam, da bo nanizanka vsaj mirno prebavljiva, če že ne s kruhom pomazana, da uporabim Konzumovo retoriko. mimika

matyuk7  

član od: 6.7.2008

sporočila: 22

1. okt 2008 0:47

Katastrofa, in škoda vsakega produkcijskega evra. Angleški humor pač ne gre prevajati! matyuk7

matyuk7  

član od: 6.7.2008

sporočila: 22

1. okt 2008 0:56

Citiral bi Toneta Pavčka, ki pravi, da naj bi bila nacionalana tv namenjena dvigovanju kulturne zavesti in takšne oddaje kot je piramida in podobno ne spadajo v ta koncept. pa še to: Pop tv ni nikoli tekmoval z nacionalko, kajti njegova usmerjenost je komercialno zanimiv program, toda žalostno je, da je plačljiva nacionalna televizija začela tekmovati s Pop tv. Ne želim vedeti kaj vse lahko še pričakujemo... p.s.: Ta serija je bila sicer namenjena za emitiranje na Pop tv, toda nekateri so ocenili njen "velik" uspeh in z davkoplačevalskim denarjem preplačali predvajanje na TVS! matyuk7

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

1. okt 2008 4:32

mimika je napisal/a:
meni je bila izvorna nanizanka nadvse všeč, zato sem z veseljem pričakovala slovensko. Po 10.minutnem gledanju sem prenehala. Veliko razočaranje.

Sem povsem istega mnenja, ter enakih misli kot matyuk7. Po stilu bi veliko bolj pasala na POP TV, sploh ker tam že tako ali tako pričakujem nižji nivo, četudi sem se ob marsikateri epizodi Naše male klinike od srca nasmejala.

Cila

smrkolina  

član od: 19.9.2002

sporočila: 378

1. okt 2008 7:37

mimika je napisal/a: meni je bila izvorna nanizanka nadvse všeč, zato sem z veseljem pričakovala slovensko. Po 10.minutnem gledanju sem prenehala. Veliko razočaranje. tudi jaz sem tega mnenja, kolikor sem z veseljem pričakovala nove nadaljevanke angleške verzije, toliko bolj sem bila tu razočarana. Toda kot je komu všeč :)) LP smrkolina

Sanjula  

član od: 8.1.2007

sporočila: 52

1. okt 2008 8:29

Gledala.....in se čudila....ne verjela očem in ušesom......obupno, zaigrano brez občutka, "wanna be" humor zavit v izgovorjavo z akcentom....kako bedno in PRIČAKOVANO. Sanjula

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti