Bratu bratu ? groza !!!

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

tema odprta - 30. sep 2008 16:30 | ogledi: 4.048 | odgovori: 59

Včeraj smo dočakali prvi del močno raklamirane slovenske nadaljevanke Brat bratu. Tisto kar sem videl me je presunilo. Zadeva naj bi bila komedija, jaz pa sem se po petih minutah zjokal. Od žalosti, da si upa nacionalna televizija zapravljati naš denar za take zmazke. Denar je celo spulila tudi od filmskega sklada Slovenije, halo!!!! Ne razumem od kod bolna ideja prilgajanje originalnega scenarija do takih potankosti. Kombi, soseska , stanovanje, bar ....prenešeno iz Londona v Slovenijo. Igralci,ki jih sicer spoštujem so padli na celi črti. Štajerščina to pot ni simpatična, zabavna in ne vem kaj še ampak odbijajoča. Slavni slovenski režiser Djuro pa je to pot povsem zgrešil. In tega pofla so posneli ne vem koliko nadaljevanj. Groza in obup !! Kaj pa vam, je bilo všeč, me prav zanimajo vaša mnenja !!

LP

hedonist

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

30. sep 2008 16:46

Gre za licenčno oddajo, zato je tolikanj identično okolje in enako liki oziroma identičen scenarij. Kako so pa naši to naredili, je pa druga zgodba. Ne vem, ker ne gledam. Mamamia

mamamia

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

30. sep 2008 16:48

Gledala sem minuto, pa takoj prešaltala, ko sem zagledala Kuntnerja. Zame je pač pofl od igralca in se ogibam vsega, česar se loti. Pri Đurotu je pa itak tako - vidiš eno, vidiš vse. Eni se pač radi desetkrat smejijo istemu vicu. Jaz ne. Če je komu všeč, pa naj gleda. Vsak po svoje. Televizija že dolgo ne skrbi več za izobraževanje ljudi, temveč se prilagaja povprečju.

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

30. sep 2008 16:49

Jaz sem zadevo gledala bolj tako-tako (se pravi po obrokih), parkrat sem se kar nasmejala, sicer bi pa s kritikami malce počakala in se pustila presenetiti -  seveda pozitivno presenetiti.

Naša mala klinika npr. me je včasih neznansko zabavala, drugič spet je bilo vse skupaj čisto mimo.

 

Tako razmišljam jaz

 

Da sem res gledala bolj mimogrede, pove že dejstvo, da Kuntnerja sploh nisem videla

rrr

Sporočilo je spremenil(a) ribaracarak dne 30. sep 2008 16:51:58

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

30. sep 2008 16:55

Ampak, ta nadaljevanka ni na neki komercialni televiziji, za katero ne participiramo ni ampak na nacionalki, ki bi morala biti naš osrednji medijski apostolat in ki mu jaz in ti in vi in mi vsi skupaj vsak mesec dajemo kar nekaj everčkov. To imejte pred očmi !!! LP hedonist

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

30. sep 2008 17:44

Ja, hedonist s tem se pa tudi jaz strinjam.

rrr

patka  

član od: 16.8.2008

sporočila: 372

30. sep 2008 17:44

Jaz sicer tega nisem gledala, ampak je pač tako, da je določeni skupini ljudi, ki tudi plačuje za nacionalno TV to verjetno všeč in so vsi veseli, da je končno nekaj po njihovem okusu. Je pa včasih res absurdno zakaj se porablja naš denar. A okusi so pač različni in enim je všeč nekaj kar drugi nebi gledali niti po pomoti in obratno. Jaz če mi kaj ni všeč enostavno preklopim program ali ugasnem TV. patka

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

30. sep 2008 17:56

"Jaz če mi kaj ni všeč enostavno preklopim program ali ugasnem TV." Ja, saj jaz tudi, ampak tisto kar me jezi je to, da moram za tisto kar NE gledam vseeno plačati. lp, vanjatajnsek

Talita  

član od: 14.7.2008

sporočila: 4

30. sep 2008 19:35

Tudi jaz ne maram gledati tega. Otročarije! Takoj preklopim. Talita

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

30. sep 2008 20:27

Jaz tega sicer nisem gledal, če je pa podobno Naši mali kliniki, pol pa sploh ne bom gledala. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

30. sep 2008 21:34

Blagor vam, ki imate sploh čas gledat TV!

In blagor meni, ki mi je zaradi blaznega pomanjkanja časa očitno spet prihranjena ena slovenska ponesrečena sramota...

čoko

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti