Tušmobil

leny  

član od: 9.2.2008

sporočila: 335

1. jul 2009 20:56

Ojla! Tudi jaz razmišljam, da bi zamenjala Simobil za Tušmobil. Imate še kakšne nove izkušnje glede tega, kje je ceneje in pa kako je s signalom, so mogoče kakšne težave? Mogoče vas je sedaj že kaj več pri Tušmobilu, vsako mnenje bo dobrodošlo. Hvala! leny

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

2. jul 2009 7:31

Moj mož ga ima tri mesece in nima nikakršnih težav. Je pa povečini mobitelov signal. Teka

sarin  

član od: 14.1.2009

sporočila: 114

2. jul 2009 9:55

Jaz sem eno leto pri tušmobilu in veliko mojih prijateljic tudi.Od začetka priznam ni bilo problemov s signalom,zadnje pol leta je pa obup,katastrofa...in tudi med pogovorm zmanjka signala in se zveza prekine.Kadar včasih kličem,zazvoni enkrat ali dvakrat in prekine,ker je non stop problem s tem signalom in pri prijateljicah je enako.Vglavnem sem zdaj mnenja,da je mobitel še vedno najboljši,tudi simobil ima probleme s signalom,je pa vseeno boljši od tušmobila. sarin

Longeta  

član od: 6.3.2007

sporočila: 40

2. jul 2009 18:09

No, pa da še jaz povem: tudi midva z možem sva šla jeseni k Tušmobilu in nimava prav nobenih težav - ne s signalom ne s čim drugim. Najbolj mi je všeč, da je ista cena, kamorkoli kličeš, aja - pa obdržala sva stare številke in doslej ni bilo res nobenih težav. Zelo sva zadovoljna. Longeta

femica  

član od: 27.8.2008

sporočila: 329

2. jul 2009 19:12

sarin je napisal/a:
Jaz sem eno leto pri tušmobilu in veliko mojih prijateljic tudi.Od začetka priznam ni bilo problemov s signalom,zadnje pol leta je pa obup,katastrofa...in tudi med pogovorm zmanjka signala in se zveza prekine.Kadar včasih kličem,zazvoni enkrat ali dvakrat in prekine,ker je non stop problem s tem signalom in pri prijateljicah je enako.Vglavnem sem zdaj mnenja,da je mobitel še vedno najboljši,tudi simobil ima probleme s signalom,je pa vseeno boljši od tušmobila. sarin
Če ti je mobitel boljši od simobila in tušmobila le zaradi signala priporočam izimobil. Signal je povsod dober, pa še veliko cenejši je, vsaj za prednaročnike. femica

miki miška  

član od: 15.6.2007

sporočila: 155

5. jun 2013 22:59

Julja mi se izteče naročnina na simobilu in sedaj gledam še druge ponudbe ter primerjam in sem opazla na TUŠU zelo ugoden  poket najbližji 1500 ,vendar sem malo skeptična do tuša zaradi signala ,zato ker eni pravijo ,da je tuš slabo pokrit z signalom .Rada bi imela še vaše mnemje  

 Lahko noč

 

 

miki miška

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

6. jun 2013 9:44

Mož ima tušmobil, pokritost z signalom je dobra in nima nobenih težav s signalom. Razen mogoče v kakšni res zakotni luknji, ampak tam pa tako ni skoraj nobenega signala. Tako, da jaz ti ga lahko priporočam.

kriznana

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

6. jun 2013 9:59

Moja hči ima Tušmobil in ko sem jo vprašala ali naj prestopim mi je odsvetovala, ker velikokrat pada v mobitelovo omrežje.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

6. jun 2013 11:22

V telefonu si more nastaviti, omrežje. To je bilo tudi pri nas na starem gsm. Ko je kupil novega pri tuš mobilu, teh težav ni bilo več.

kriznana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti