Sobota na krasu

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

6. okt 2008 0:54

Matjaž, res je za pogledat. Meni je aparat "riknil", če ne, bi jih imela več, čakam pa punce, da mi še pošljejo slike, tudi od kamnoseštva in kipov, ki jih dela Damjan in so del te nature . Sicer pa je Mamaf pravi naslov. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

6. okt 2008 7:18

Ojej babe ste naklofale. En dan me ni, pa že gužva... No ker sem edina, ki se še ni javila (če vas moti - 4.11. je primeren dan, da mi kupite lap top-a), da še jaz kaj napišem. Pravzaprav sploh nevem kje naj začnem. Ja vem - najprej bom mamiF odšraufala glavo, ker je objavila slike na katerih sem jaz in zdaj ne morem biti več v ilegali, sploh pa ne morem razlagat okol, da sem lepa, pametna, bogata, suha in še kaj... MamaF se je splačalo zgodaj vstat - enkraten dan je bil, jaz sem uživala kot že dolgo ne. Bom šla kar po etapah čez cel dan. Jelenčkova itak pravo srce, bi si te kar domov nesla, če bi tvoj pustil. Katka lopatka (beri: ŠPARGELJ) faca, sem se ti tak nasmejala (sploh pri potresu). Lidka tak lepa, da sem ti kar fauš, pa tiste polne ustnice (za katere je najbrž kriv vilinski glos)... Dasaz in Daga - me smrklje vaju lepo pozdravljamo in tudi javljamo, da vaju mamo rade. Daga tista torta se mi še danes po glavi mota. Dasaz povej, da naslednjič pa boš upala Tončija malo pošlatat ane ane??? MamaF in Damjan - vajini otroci najbrž sploh ne vejo kak kul starša majo. Pa tista kuhna polna topline in domačnosti. In tak lep sprejem. Tudi jaz vama kot katka zavidam vajino sproščenost, jaz sem včasih kar malo zategnjena in sanjam da bi se umaknila v eno hiško kot je vajina in bi mela božji mir. Ej saj mogoče pa bom kdaj to nardila. Pa Tonči pa Likar, če se jih kdaj naveličata, ta prvi pride k men, ta drugi pa k Šparglju. No še kasneje kaj napišem, zdaj mi bo ena bejba ključek naštimala. Začetnica

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

6. okt 2008 8:09

Aja to sem pozabila: Sem strašno žalostna, ker sem brez pasu... Začetnica

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

6. okt 2008 8:10

Mislim, da bo Tončija kar Špargelj vzel, ker se je največ naokoli smukal. Vedno ko sem prišla v kuhinjo sta tišala nos drug k drugemu Jelenckova

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

6. okt 2008 8:22

ZAČETNICA je napisal/a:
Aja to sem pozabila: Sem strašno žalostna, ker sem brez pasu... Začetnica
Ga dobiš drugič. Obljubim! Jelenckova

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

6. okt 2008 8:33

Jelenckova je napisal/a:
Mislim, da bo Tončija kar Špargelj vzel, ker se je največ naokoli smukal. Vedno ko sem prišla v kuhinjo sta tišala nos drug k drugemu[jezik][jezik][joj][grin] Jelenckova
To ni fer, jaz sem mu pa največ hrane dala... Začetnica

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

6. okt 2008 8:55

Bejbi, "baje" gremo v Sežano 11. meseca, a??? Navijat??? lidka [sonce]

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

6. okt 2008 9:09

lidka je napisal/a:
Bejbi, "baje" gremo v Sežano 11. meseca, a??? Navijat??? lidka [sonce]
Jaz sem za, če ima Sežana kako trgovino s pasovi... Jaz bom 99% v novembru šla na Dunaj za en teden, pa roj. dan mam tako da me ne bo. Začetnica

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

6. okt 2008 9:40

Sej res, boga Začetnica, je brez pasa ostala... (to pa zato, ker smo preveč čvekale...)... Jaz obljubim, da se bomo novembra bolj potrudile... : ) lidka [sonce]

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

6. okt 2008 11:42

Res je bilo veselo in regljajoče, tako, da sem pozabila na možnar. No upam, da bo še kdaj prilika in bova z dasaz spet obiskali mamof, morda pa bo takrat prišla z nama tudi Anemona. To si prav želim. Sem pa zelo vesela, da vas je moj potres uuuuuuuuu.... spravil v tak smeh, čeprav jaz še vedno trdim, da je bilo tako. Se pa še enkrat nasmejte na moj račun. Ljuba dekleta in Damjan, seveda pa še Tonči, zelo sem vesela, da sem vas spoznala, rada vas imam in upam, da se še kdaj kje srečamo. Lepe pozdrave vsem, pa celotni kulinariki, pa jerneju, ki je glavni krivec, da sem spoznala nove,tako čudovite ljudi. HVALA VSEM!!! daga Sporočilo je spremenil(a) daga dne 06. okt 2008 11:43:30

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti