Sobota na krasu

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

5. okt 2008 13:05

Uau, Katka, kakšen veter v laseh, Gogad, mamaF ima rdeče lase, lidka [sonce]

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

5. okt 2008 13:23

Kdo pa je tista s tisto miiiiiiiiš? Ste full lepe moram pa reči da Lidke ne bi spoznala. Tudi jaz sem imela včeraj žur, sicer bi prišla, pa kdaj drugič.

 

lp

Anamarija

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

5. okt 2008 14:52

anamarija1, tisto je naša Začetnica, pa nima miši ampak podganca Tončija :) Čisto nas je navdušil in vse bi zdaj imele podgano doma... katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

5. okt 2008 17:37

Kako smo luštne!! Pa kako smo se šele luštno imele! Ja, Tonči je pa zakon!! Danes že celi dan o njemu govorim! Še dobro, da je sploh tam ostal, saj smo ga podkupovale s hrano, pa ni šlo,... Jelenckova

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

5. okt 2008 18:03

Jelenčkova, moja mularija hoče nuuuujno recept za tvoje "rjavčke"! Zdaj pa poglejte kaj mi bo poleg slik in spominov ostalo od včerajšnjega obiska: Lidkina unikatna šatulja z zlato poslikano ruto - s taščico oz. siničko: Pa Katkina "nonica" za ribat parmezan: ...tisto pod nonico je navaden kamen, da ne bi katera mislila, da imam tak model kroglic. Anamarija, jaz sem ta tamajhna z očali in s polnimi usti: (med Katko in Začetnico). Ja moram reči, da sta tudi mojega bjondi Lidka in Katka še posebej očarali! Madona, kakšne fejst pupe, je rekel - Katka, ti si ga še posebej impresionirala (veš, ko je bil mlad mulc, je imel idejo, da si bo dobil eno visoko punco in bosta imela 5 otrok-glih za eno košarkarsko moštvo :)). Res je bilo tako lepo, da sem še danes cel dan ful navdušena (pa skozi grickam sladkarije). mamaF - Mojca Sporočilo je spremenil(a) mamaF dne 05. okt 2008 18:04:08

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

5. okt 2008 18:11

Oj, Gogad oprosti, sem se zmotila, zdaj sem vidla, da ti sprašuješ, katera sem jaz. No, zdaj veš! Ti moram pa povedat, da sem posebej puncam na čast prvič naredila tvojo Alpsko torto in......jo vsi naokoli hvalijo! mamaF - Mojca

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

5. okt 2008 18:24

Jelenčkova, tudi jaz se priporočam za recept tvojih rjavčkov, jih namreč nisem mogla pokusiti, je bilo že preveč vsega, a mi jih je domov grede dasaz tako hvalila, da mi je sedaj žal. Dekleta in seveda Damjan, še enkrat najlepša hvala za vse. Zelo sva veseli, da ste tudi dvema upokojenkama tako čudovito popestrili dan. Prisrčno vabljeni tudi v Vipavsko dolino! daga

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

5. okt 2008 18:27

Joj, ko vidim, kako ste se fino imele, mi je pa kar žal da se nisem pridružila... Issi

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

5. okt 2008 18:31

Škatlico za rutko je ZAČETNICA naredila. Se moram pohvalit, da boste malo fauš-jaz sem dobila pa modro. Jelenckova

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

5. okt 2008 18:42

joooooooooooj mamaF kako se smejim, kakšne kvasiš :))))))))) No, saj midve sva isti letnik, jaz sem šla eno leto prej v šolo, zato sem bila sošolka od Mateje. Lidka ima že kraševca, meni bi se pa tudi en prilegel, saj so taki oreng visoki dedci, heh, kot sem zapazila. Pozdravi Damjana in otročad, pa Tončija in Likarja. Res še enkrat HVALA vsem, bilo je ludo i nezaboravno :)))) Goga, tvoja alpska torta je res superca, lidkin polnozrnat kavin tiramisu nežen ko puh, jelenčkini browniji pa krhki po površini, znotraj pa kremasti! Daga, upam, da meni, "presnetemu špargeljnu, se mi boš smejal" nisi kaj zamerila, potresa pa se bojim uuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuu. Tudi Dasaz hvala, sta tako lušna kombinacija... katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti