Sobota na krasu

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

30. sep 2008 13:50

lidka je napisal/a:
Saj veš, kako sva se vozili na dopust, natovorjeni kot... He, he...lidka

Punce, težka bo, ker kakor jaz Lidko poznam ,v tistem avtu več kot za dve osebi ne bo prostora.  Takrat glih da sva zbasali še loparje za badminton noter, na koncu jih pa še uporabili nisva.

Loni Makaroni

rolada  

član od: 4.8.2006

sporočila: 287

30. sep 2008 13:56

Jaz sem enkrat po naključju, ko smo kolesarili po Krasu, odkrila ta sejem in res: sejem bil je živ, kot pravijo. Prodajate res same zanimive stvari. Bilo mi je ful všeč, tako da bom še prišla iz Gorenjske na Kras. Naj pa omenim, da sem tisti dan pri vas kupila krompir in to iz Brkinov. lp rolada

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

30. sep 2008 13:58

Kaj Loni misliš, da bo lidka toliko napekla hrane za zraven, da ne bo placa Začetnica

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

30. sep 2008 14:08

Kdo je rekel, da bom pekla? Pa krompir tudi jaz rabim, : ) lidka [sonce] Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 30. sep 2008 14:09:35

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

30. sep 2008 14:13

ZAČETNICA je napisal/a:
Kaj Loni misliš, da bo lidka toliko napekla hrane za zraven, da ne bo placaZačetnica

 

Ne bo pekla in glede na to, da pri nas letos nimamo ravno ogromnih količin krompirja, ga ma namen v soboto nabavit.

A nisi ti rekla, da maš kako kilo viška? Pol bi pa še sladko degustirala, ti ti ti! Alo se na bicikel usest in gremo. ali pa v superge - to bom počenjala jaz v soboto in nedeljo, vmes se bom pa še pretepala.

Loni Makaroni

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

30. sep 2008 14:24

Jezus Loni, ne bi te mela doma, ker si tak stroga. Kile so pa prišle zaradi bolezni, kateri še zdaj nismo ugotovili vzroka... Žal. Pa če ti povem po pravici nisem tak sladka, jaz bi bolj kake fine roladice ala katka lopatka degustirala (tisti kruhki pa tuna pa...mnjam). Saj zdaj pa splo ne upam, da bi?! Začetnica

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

30. sep 2008 14:26

A veš, kam grem jaz v soboto. Sem:

http://www.tekaskiforum.net/viewtopic.php?t=10001&pos

mamamia, ne bit žalostna, pridem jaz v tvoje konce na zgoraj omenjeno traparijo.

 

Kaj čmo, vsako tele ma svoje veselje

 

Loni Makaroni

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

30. sep 2008 14:28

ZAČETNICA je napisal/a:
Jezus Loni, ne bi te mela doma, ker si tak stroga. Kile so pa prišle zaradi bolezni, kateri še zdaj nismo ugotovili vzroka... Žal.Pa če ti povem po pravici nisem tak sladka, jaz bi bolj kake fine roladice ala katka lopatka degustirala (tisti kruhki pa tuna pa...mnjam). Saj zdaj pa splo ne upam, da bi?!Začetnica

 

Daj, daj, medve se mroava pa res spoznat. Strogost in jaz pa ne gresta skup. Na slano sem pa tudi jaz precej bolj usekana kot na cukr. Samo sem se spomnila, da rada bicikliraš... jaz tudi, pa jezik tudi rada vrtim, še rajši kot tečem, če pa se le da, oboje skup.

Loni Makaroni

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

30. sep 2008 14:29

Aja, s pretepanjem sem mislila pa tečaj samoobrambe, tudi to lahko kdaj prav pride.

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti