Sobota na krasu

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

6. okt 2008 11:45

katka lopatka je napisal/a:
Vidim, da je jelenček tudi napisal. No, ko se že hvalimo, od lidke imam tudi jaz rutico. Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 05. okt 2008 18:46:26
Ko se že hvalimo? Jaz nimam ne rutke, ne šatulje, še manj pasa... Hvalabogu za tiste rafaelote... Začetnica

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

6. okt 2008 11:53

Maš pa marmelado!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! : ) lidka [sonce]

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

6. okt 2008 11:55

Saj sem še marmelado plačala, katka pa se hvali kak jo je pajsnla. Ne brez heca, ta teden grem res pas kupovat. Začetnica

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

6. okt 2008 12:01

Začetnica, zdaj, ko si iz ilegale, druge punce vsaj VIDIJO kakšne lepe lase pa učke imaš (pa še rojstni dan si sama dala iz ilegale), saj veš - za kupit taprave barve pas, pa lip gloss, pa senčke za oči, moraš pa ja vedet, kako človek izgleda! In, če ti ne bo ratalo prit v Sežano, bomo magari Loni poslale v izvidnico, da bo za tak lahek trening prelaufala vse trgovine, nam povedala, kje so tapravi pasi, potem ti kupimo pa najlepšega! A bo vredu? Pa Tonči te pogreša - celo nedeljo je čakal pri mreži, pa ker tebe ni bilo, sem mu dala še zadnji košček tiste tvoje super porove pite. Daga, vedno si dobrodošla, s prijateljicami in tudi z zgodbicami "iz nebotičnika" - tisto o potresu s tranzistorjem in svečo sem morala dvakrat ponovit še otrokoma, sta po tleh padala od smeha! mamaF - Mojca

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

6. okt 2008 13:43

mamaF je napisal/a:
Začetnica, zdaj, ko si iz ilegale, druge punce vsaj VIDIJO kakšne lepe lase pa učke imaš (pa še rojstni dan si sama dala iz ilegale), saj veš - za kupit taprave barve pas, pa lip gloss, pa senčke za oči, moraš pa ja vedet, kako človek izgleda! mamaF - Mojca
Tu ti pa nebom nič oporekala. Začetnica

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

6. okt 2008 15:00

Pa še malo se moram posut s pepelom. Namreč. Mi je Katka poslala fotke od Gogine torte, da jih pripopam k receptu in seveda sem jaz tam napisala da je avtorica Katka. No, potem pa Katka pove, da si v bistvu torto slikala ti. Zdaj se počutim že prav ko Cankar "Začetnico je zatajila..." Ne vem, če se ti bom lahko še kdaj zadosti priliznila, ne vem.... Pa te imam fuuuuul rada! Šmrk. Mogoče bi pas še kaj rešil.... mamaF - Mojca

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

6. okt 2008 15:04

mamaF rešil bi kaj tudi tisti primež za wc papir. Sem že povedala, da mam rojstni dan 4.11.??? saj vem-lumpa sem. Začetnica

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

8. okt 2008 8:24

O, Katka, ti si carica... Zdej smo "slavne", na YouTubu, oh, ah... MamaF, a vidiš, kako je lepo pri tebi, smo vse zdokumentirale... : ) Ej, ampak tole z Začetnico je pa že mal zarota... A se bosta enkrat končno zmenili kera bo kero bolj "hvalila"??? (Ker če ne jo bom kr jez začela...)... : ) lidka [sonce]

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

8. okt 2008 8:28

Lidka saj veš kako je na ta mlado se vsi spravijo... Katka zelo lepo si to naštimala, edino nevem, če je kaka muzika, ker čakam nek kabel za računalnik. Bom pa še enkrat pogledala. Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti