Nova trgovina

neznan uporabnik

1. okt 2008 7:07

bila učeraj v celju...bilo je tako kot da bi kaj zastonj podarjali... lovebeyba

dandej  

član od: 13.2.2008

sporočila: 71

1. okt 2008 13:04

Jaz že dolgo nakupujem v kiku, prej v Pliberku, zdaj na Prevaljah in sem zelo zadovoljna. Saj najdeš v trgovini tudi kaj bolj čudnega, tud strgano, moraš pač dobro pregledati vsako oblačilo. Z oblačili, ki sem si jih jaz do zdaj nakupila, imam pa jih kar veliko, pa sem zelo zadovoljna. bobika

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

1. okt 2008 13:57

A prodajajo torej še druge reči - ne samo oblačila? lp, vanjatajnsek

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

1. okt 2008 14:19

danes so imeli že skoraj Božič sicer pa sem samo malo gledala in kupila 3 kapri hlače ,vsake so stale 1€ iz prejšnjih 20€ upam,samo da jih bom spomladi še našla anaeva

bluoka  

član od: 21.8.2007

sporočila: 42

1. okt 2008 14:34

Ne vem, tudi v Nm imamo KIK trgovino, pa takega klumpa, po domače povedano, ne najdeš nikjer. Pri nas s takimi cunjami doma po tleh brišemo. Trgovina poden od podna, pa ne padam na znamke. Ampak to pri nas res ni podobno ničemur. bluoka

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

1. okt 2008 14:43

Ja KIK je bolj za dobre želodce, kako fino damo kar ven odnese. Mi ki smo bolj plebejci in imamo trdo kožo in bolj zategnjene tošle pa kar najdemo kaj. Zgoraj je ena spraševala - ja imajo tudi malo stvari za gospodinjstvo (posteljnino, plastične zadeve, kramo za v kuhinjo).. igrače, sp. perilo, kozmetka, sveče.. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

1. okt 2008 15:31

tinca je napisal/a:
Ja KIK je bolj za dobre želodce, kako fino damo kar ven odnese. Mi ki smo bolj plebejci in imamo trdo kožo in bolj zategnjene tošle pa kar najdemo kaj. Zgoraj je ena spraševala - ja imajo tudi malo stvari za gospodinjstvo (posteljnino, plastične zadeve, kramo za v kuhinjo).. igrače, sp. perilo, kozmetka, sveče.. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca
tule sem se pa kar nasmejala kakšna stvar je res aut,...... vendar tudi znamka ni vedno vse mogoče edino pomaga malo poznavanje materiala,... anaeva

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

2. okt 2008 1:43

Joj, jaz sem se tudi nasmejala, ampak je tinca zadela bistvo. Zanimiva je bila tudi struktura kupcev (kar zatemnilo se mi je pred očmi :))). katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

2. okt 2008 8:12

Tudi jaz sem že pred leti hodila v Kik čez mejo v Pliberk in sedaj na Prevalje. Tam kupujem nogavice, ki so kvalitetne lepo pisane in poceni, igrače (te so sicer bolj za enkratno uporabo, kar pa je mojemu mulčku najbolj všeč), otroška oblačila (res smešno poceni in kvalitetno), izdelke za gospodinjstvo in kakšne zadeve za dekoracijo. Zase pa pri nas še nisem kaj našla, vse je široko in razvlečeno in za enako ceno dobim drugje bolj modna oblačila, pa čeprav samo za eno sezono. Včasih v Avstriji sem pa našla tudi kaj zase, pa sem bila takrat še bolj izbirčna.

lp Saša

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

2. okt 2008 8:36

No, jaz sem bila včeraj tam, iz firbca, pa sem tudi pogledala strukturo kupcev: meni so se ene zdele prav "fine dame", da sem se vprašala, kaj pa te delajo tukaj ... Zanimivo, moram reči, mene je najbolj impresionirala ena bunda za 8 eurov. Pa je zgledala prav v redu bunda ... pa če bi šla samo recimo zadrgo in gumbe iskat, bi me prišlo več. Ja, pa prve božične okraske sem videla ... pa šele oktober se je začel. Kupila pa nisem nič. Atina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti