Nova trgovina

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

29. sep 2008 20:48

Danes sem bila tam, v Ljubljani na Rudniku. Moja mami je videla ne vem kje ne vem kaj in sem morala danes takoj tja letet. No, za nagrado sem še sebi kupila tako dolgo jopco z gumbi. Drugače pa nisem videla nič posebnega. Obleke mi niso preveč všeč, so zelo velike številke in rabim XS, da mi je kaj prav. Kar v končni fazi ni tako slabo Sem pa v Avstiji ponavadi tam kupovala za otroke darilca-sestavljanke, pobarvanke, flumaste,... Jelenckova

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

29. sep 2008 21:22

Ta mesec smo bli v Kranjski gori in smo v tej trgovini nakupli cel kup robe. Našemu petletniku bundo za 17e, ta malemu zimski pajac za 12e, pižemo iz frotirja za 5,90e, še eno pižamo iz bombaža-pliša za 5,9.e, pa še cel kup stvari ful poceni. Pižame so super! So že ble trikrat oprane in so ful v redu. Bundico in pajaca sem tudi že oprala in sta super. Mož si je vzel še spodnje majice in so se tudi že prale in so prijetne za nosit. Mene je tašča zvlekla v to trgovino, ki jaz sem mislila, da je not kitajska roba in nisem hotla niti not, ki ne maram, da se mi roba zmucka in da je tak bombaž, da se mi pol usmradi. Še posebaj za ortroke ne! Roba je ok! Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

cimetovka  

član od: 14.12.2006

sporočila: 71

29. sep 2008 21:29

Zdravo, zdi semi, da je KIK v celju tam, kjer je bil včasih Baumax v city centru. DRugače pa jaz že kar nekaj časa kupujem pri njih pa niti ni tako slaba roba. Za otroke se sploh splača pa tudi izbiro imajo kar veliko. Je pa tako, da moraš res vsako stvar probat ker so ekater številke res smešne. Vzet si moraš čas. cimetovka

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

30. sep 2008 6:03

No tudi mi jo imamo že lep čas. Se najde kaj uporabnega, vendar mi je skoraj vse premalo. Pa nosim konfekcijo 44.

Se pa najde več za otroke, pa se mi zdi, da je vse nekam kičaso in razvlečeno. Lani sem kupila eno bluzo, to pa je tudi vse. Aja, pa bokserce za sina. Te so v redu.

Ker sem bila nekajkrat, pa nič ni bilo za mene, tja več ne hodim. Škoda časa za iskanje, rajši grem drugam, kjer lažje najdem kaj zase.

Kyara

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

30. sep 2008 6:58

Mi2 s sestro vedno pogledama not, ko sma v Avstriji, pri nas ne (enkrat sem šla z mamo-groza). V Avstriji imajo res lepo izbiro za dojenčke in tudi kvalitetne stvari in mislim, da za večino stvari protibakterijski certifikat, ki ga imajo tudi Hitexova lateks ležišča (tista rožica). Ko še je naša bila dojenčica sva ji večino hodile kupovat tja. Če pa že greva v trgovino sigurno pogledava kaj zase, ampak to je cela štala, vse nametano, nobenega sistema, barvne lestvice. Je pa finta, da če malo pobrskaš najdeš kaj. Ampak te stvari so vse za rok enega leta, potem je že razvlečeno, luknjasto... Kako je že tisti rek? Nimam toliko denarja, da bi tako poceni kupoval... Če pa katero zanima in hodi v Avstrijo sva pa midve odkrile al za krajem Vogau al takoj prej je en velik Eurospar, zadaj za njim je skrit Kik, za katerega ljudje sploh ne vedo (ker sva ga tudi mi2 po naključju našle) in je ful velik, pa ful zloženo (to je meni zelo pomembno), za otroke sploh veliko robe (Veri, če boš kaj rabila - ko boš tak daleč povej, pa pošljem paket, pridem tudi na dom ). Začetnica

SMILE28  

član od: 26.9.2005

sporočila: 215

30. sep 2008 7:56

Da popravim prejšnjo informacijo: v Celju je KIK nasproti City Centra, kjer je bil včasih Big Bang, ki se je preselil v City Center (tja kjer je bil prej Bau Max). Ja, tudi trgovine se selijo..... Lep dan vsem, SMILE28

brkn83  

član od: 25.9.2005

sporočila: 233

30. sep 2008 15:26

smile 28 - točno tako, tudi naslov je Bežigrajska cesta. A otvoritev je že bila, potem bom pa danes šla malo pogledati, ko grem ravno v City center. brkn83

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

30. sep 2008 19:45

Bila danes na Rudniku, vendar nisem imela preveč časa. Ogromno robe, na hitro - mislim, da se bi dalo kaj najti od bolj "športnih" zadev, takih za doma in za s psom laufat naokol :) Všeč mi je, ker so velike številke, so pa ljudje kupovali veliko za otroke. Sama sem si na izhodu kupila le super XXL zvezdasti janež, cimetove XXL palčke in male storžke za dekoracijo božične mize - prehitevam, ampak potem se tega nikjer ne bo dalo dobiti... katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

30. sep 2008 19:57

Bila v Kiku zaenkrat sem zadovoljna .Ker se hitro naveličam določenih kosov oblačil,me tu notri,še sigurno vidijo. kriznana

Milži  

član od: 8.6.2007

sporočila: 1427

30. sep 2008 20:02

Tudi v Kranju imajo trgovino Kik, tam kjer je bil prej Hardi imajo veliko robe. Milži

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti