Darilo za abrahama

klavdijaF  

član od: 22.8.2006

sporočila: 303

26. sep 2008 16:33

Super hvala za pomoč.Če se najde še kakšna ideja za darilo je zelo dobrodošla. lp kf Sporočilo je spremenil(a) klavdijaF dne 28. sep 2008 19:50:48

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2012

4. jul 2010 22:05

Da ne odpiram nove teme. Konec tedna praznuje možev prijatelj. Sicer se ne družimo veliko, povabil nas je na zabavo ob abrahamu. Sedaj pa moram nekaj kupiti za darilo. O njem ne vem prav zelo veliko. Kolikor vem nima posebnih hobijev. Alkohola ne pije, tako da razne buteljke in podobno ne pridejo v poštev. Tudi s kuhinjo in kuho si nista ravno na ti. Res sem v škripcih, kaj kupti, da bo stvar uporabna, primerna za tako obletnico in ne predraga ( 80-100 €). Vsak vaš predlog bo dobrodošel - se pa strinjam da naloga ni ravno lahka. l.p. tedyka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. jul 2010 9:19

A to je tvoj mož po sistemu "brigo moja, pređi na drugog" lepo tebe določil, da najdi darilo? Draga moja, za tak odnos morata biti dva, eden ki delegira in drugi, ki sprejme. Hočem reči, to je prijatelj tvojega MOŽA in naj se moški del tule malo angažira z možgani. Ker priti na veselico in jesti in piti, to ne sme biti ves njegov angažman. Konec koncev, a ti možu daješ naloge za to, da kupuje darila za tvoje frendice? No, vidiš. Lepo vrni žogico mužu in naj lepo človek vpraša, če njegovi moški frendi kaj vedo o tem. če se zbira kakšno skupno darilo. Če se ne , potem naj ti moški frendi lepo vprašajo abrahamovca, kaj naj mu kupijo, da ne bi kupili kakeag dizastra in naj jim lepo človek pove, če rabi kaj za k hiši, kakšno orodje, fantje so bolj za praktiš stvari....ker, če ne bo dobil tiste klasiš butaste stvari za petdesetko (prenovljen VW hrošč in vrtnega palčka) in je skratka v njegovem najboljšem interesu, da sam pove, kaj bi ga veselilo. Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

5. jul 2010 9:32

Ma kaj vem, je res težko tako svetovati. Pa obrnite vse na hec - kupi mu 50 različnih pisal in nekaj različnih blokov papirja zraven, naj za vsako leto življenja kaj napiše.

 

Ali pa mu kupite zložljivo miziso za v posteljo, skodelico za kavo ali čaj, dodajte nekaj različnih čajčkov, energetskih napitkov in prehranskih dopolnil, pa v šali poveš, da je zdaj v letih, ko bo morda prišlo prav.

 

Mamamia

mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

5. jul 2010 17:33

Poglej še zasebno pošto. Mamamia

mamamia

kalika  

član od: 3.2.2010

sporočila: 51

6. jul 2010 10:14

In še moj problem - prav tako za abrahamko. Rada vkuhava zato sem mislila kupiti aparat za vkuhavanje. Kaj pa zraven - mogoče razno sadje, zelenjava...kako dekororati? Hvala že v naprej. LP

neznan uporabnik

6. jul 2010 10:30

Z zelenjavo se da narediti zanimive šopke. Za "zelenje" vzameš blitvo, por, zeleno, peteršilj...Za "cvetje" vzameš korenje, češnjevec... pomagaš si z žičko.. Vmes lahko vtakneš kakšno tapravo rožo, eno veliko mašno.. Ali pa sadje in zelenjavo naložiš v lepo košaro.. japaja

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1685

6. jul 2010 17:17

Saj lahko rože tudi iz redkvice, korenja in pese izrezljaš, vmes pa rožmarinove vejice, vse pa napikaš na spodrezano melono ali lubenico...

 

LP, Saša

Mir in dobro!

neznan uporabnik

6. jul 2010 17:42

Če ti aranžiranje in rezljanje ne gre od rok - napolni aparat (lonec?) s sadjem in zelenjavo živih barv.. japaja

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

6. jul 2010 19:28

In dodaj paket ali dva kozarcev za vlaganje, teh ni nikoli dovolj, preveč pa sploh ne. In še kalkšen tovrsten priročnik, recimo.

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti