Lak za lase

nonica  

član od: 19.11.2007

sporočila: 105

24. sep 2008 21:29

Z laki imam dobre in slabe izkušnje, predvsem zato, ker sem temnolasa. Nekateri laki puščajo sledi in je potem videti, kot bi imela prhljaj. Najboljše izkušnje imam z lakom Londa - Londastyle, katerega kupujem pri frizerju. Lasje niso lepljivi, dobro drži pričesko. Zvečer si lase z lahkoto počešem in ni nikakršnega sledu o laku. nonica

atic  

član od: 19.8.2005

sporočila: 218

24. sep 2008 22:34

imam daljše, težke lase, zato je uporaba laka skoraj nujna. Prej sem uporabljala Lorealov lak Studio, sedaj pa sem odkrila lak belgijske firme Carin - Spiker. Kupovala sem ga pri svoji frizerki, nazadnje pa sem kupila pri zastopniku za Carin v Sloveniji, kar cel liter, tako da ga lahko sproti dolivam v posodico s razpršilcem. Lak se zvečer zelo lepo razčeše. Po njem imam svetleće in gostejše lase. atic

vanilija76  

član od: 29.9.2007

sporočila: 415

26. sep 2008 9:56

Poskusi z lakom od Subrine.Jaz kupujem tistega za nalivat,mislim da ga je notri pol litra in potem si ga prelivam v majnšo flaško ki šprica.Ker imam tudi sama neubogljene lase mi je edina rešitev ta lak. Lep sončen dan,ki naj bo vsak dan nasmejan! Vanilija76

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

26. sep 2008 13:17

Že dalj časa uporablja GLISS KUR od Schwarzkopfa , za suhe lase. Ne zlepi in ne izsuši las. K

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti