Akcijska prodaja v intersparu

jedert  

član od: 31.7.2008

sporočila: 77

tema odprta - 23. sep 2008 15:27 | ogledi: 2.172 | odgovori: 12

Včeraj sem bila po nakupih v Sparu in se ustavila pri akcijski ponudbi rdeče paprike. Bila sem kar malo zgrožena, kakšno papriko so prodajali po akcijskih cenah - po mojem je bila paprika v takem stanju, da bi sodila naravnost na odpad. Tudi na splošno sem pri akcijskih ponudbah sadja in zelenjave v Sparu že večkrat opazila, da gre za artikle v zelo slabem stanju.

jedert

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

23. sep 2008 15:32

Jaz zaradi tega ne zahajam več v Spar, pa je... Ker ne bom kupovala take zelenjave, ki je dobesedno za na odpad! V Tušu je enako, v Mercatorju enako (Grosuplje)... lidka [sonce]

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

23. sep 2008 16:19

Potem pa imamo mi v Izoli srečo, ker taka zelenjava in sadje kot ga dobiš v Sparu ni v nobeni trgovini, je pa res, da vsakič ko grem v Spar, vidim trgovke ( pridne in zelo prijazne) stalno pri sadju in zelenjavi ,ki skrbno čistijo.

Poudraila sem mesto, ker je v Kopru že drugače.

Anamarija

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

23. sep 2008 17:07

V Lj je tudi velika razlika, ali greš zjutraj ali pa pozno popoldne. Že od daleč se vidi po npr. bananah, paprike sem pa tudi sama včeraj okoli šestih popoldne opazila.

Loni Makaroni

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

23. sep 2008 18:11

Mi smo bili na dopustu v Izoli in vsak dan šli v Špar. Bili smo zelo zadovoljni s ponudbo sadja in zelenjave. Anamarija1, mogoče pa sva se kdaj srečali tam . LP! fakin712

nitta  

član od: 13.1.2008

sporočila: 384

23. sep 2008 18:22

Moram pripomniti... špar je zelo pedanten glede zelenjave, prav tako mercator. Tako, da pri nas doma, ko rečejo da se nabira za špar ali pa mercator, gremo vedno skoraj z metrom v nasad. Mercator ti zavrne celo paleto paradižnika recimo, če je en od njih za 2cm večji od drugega. Ampak potem, ko vidim kaj prodajajo v trgovini, mi pa ni jasno, ali pa uvoženem paradižniku na primer niso take zahteve? samo domače kmete s takimi zaj... če lahko tako rečem. No, pri nobeni od teh trgovin, ni važno da je domače, važno je da je ceneje. Tako se potem slovenska roba meče stran, tuja pa veselo na police, ker je par centov cenejša. Je stvar posameznika, če kupi ali ne, veliko je takih ki pridejo najraje na doma in dobijo še "toplo" papriki, solato, itd. Moje mnenje je, da ima Tuš najslabšo kvaliteto predvsem zelenjave. Čeprav se zgrozim, ko vidim včasih vse gnilo na policah...ni čudno, ko je pa potrebno preko 3 posrednikov pa preko 3 celin. nitta

mina20  

član od: 19.4.2007

sporočila: 389

23. sep 2008 18:38

Prav danes sem bila v Šparu v Novi Gorici v dopoldanskem času. Je tam meni zlo lepo kupovat sadje in zelenjavo, vse je tako sveže in lepo. Pa pred nami je prodajalka glih pripeljala svežo solato. Ko smo pred dnevi v Pivki v šparu kupili breskve, so bile naslednji dan že vse gnile in smo jih mogli stran vrčt. Vendar smo jih v trgovini skrbno izbirali. Ne vem zakaj se je to zgodilo. Morda so prišle iz hladilnice, mi smo jih pa imeli na sobni temperaturi. LP mina20

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

23. sep 2008 18:58

fakin712 je napisal/a:
Mi smo bili na dopustu v Izoli in vsak dan šli v Špar. Bili smo zelo zadovoljni s ponudbo sadja in zelenjave. Anamarija1, mogoče pa sva se kdaj srečali tam .LP!fakin712

 

Škoda, res škoda, da nisem vedla da si v Izoli. Če bosta še kaj prišla morda drugo leto, ti bom pustila mojo številko gsmja, zelo rada bi te spoznala!

Moj gsm:........ na ZS

 

Anamarija

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

23. sep 2008 21:45

Moje izkušnje: v dopoldanski urah sta sadje in zelenjava v vseh treh centrih (Tuš, Interspar, Mercator) sveža. Proti večeru pa je povsod bolj "bogo"...

jasna

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

23. sep 2008 22:15

Pri nas je tako: Sadje in zelenjavo v Tušu sem že velikokrat videla gnilo. Zraven pa napis: preverjamo svežino vsako uro (ha, ha). V Merkatorju ne kupujem več, je predrag. S Sparom imam - razen s papriko in jabolki brez okusa - dobre izkušnje. Edini razlog, da včasih zaidem v Lidl, pa je prav tamkajšnje sadje. Ne vem, mogoče prodajajo zelo škropljeno sadje in zelenjavo, ampak doslej je bilo vedno dobre kvalitete in okusno. Edino v Lidlu najdem avokado brez tistih zoprnih rjavih nitk v njem. Sicer pa sadje in zelenjavo najraje kupim sveže v trafiku pri prodajalcu, ki mu zaupam. Če sadju kar fali, me na to opozori in spusti ceno. tulka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti