Make-up

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

24. sep 2008 16:12

lidka je napisal/a:
da sem delovala blaaazno zategnjena ravno zato ker sem spedenana, od mejkapa in oblačil. In to pravijo tudi ženske, ki pridejo na novo k nam delat, da zgledam zelo stroga. Ampak v resnici sploh nisem, he, he... lidka [sonce] Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 24. sep 2008 16:09:38
Pa veš, da meni tudi to ljudje pravijo, pa da zgledam nedostopna pa take, ko me spoznajo pa, da sem prav prijazno bitje (no kak za koga). Pa še očala nosim ene plastične okvirje od prade v živo rdeči barvi in zgledam baje kot profesorica. Aja za make-up - čeprav nosim očala ne pretiravam ravno z barvami kot na linkih ki jih je posredovala mamaf, ker sem tudi take polti, da bi v teh barvah zgledala kot klovn, uporabim pa na primer močnejši odtenek bež kot če sem brez... Začetnica

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

24. sep 2008 19:24

No, pri meni v službi je bilo pa nekaj hecnega. Dopadla sem se enemu 15 let starejšemu od mene, pa tudi on je bil meni všečen , čeprav so mi generalno všeč mlajši od mene (prijateljice mi pravijo, da padam na "dečke"). Potem sva prijateljevala, se hecala, spila kako kavo, skratka eno obdobje sva bila dosti skupaj, pa še sodelovala sva na istem projektu. Ampak ne moreš verjet, kaj je potem ratalo...ostali dedci te starosti so mislili, da zdaj bom pa do njih tudi taka in so se začeli množično sliniti okrog mene. Ko sem jih zavračala, tudi na konkreten način, je bil pa komentar :"a z njim pa si..., a on je pa lahko..." GROZOTA! Niso ločili tega, da mi je on simpatičen in da je čisto drugačen od njih (vsaj zame). Še dandanes dobim kak komentar na to temo. Lidka, tisto s pestom je dobro ja, kar papcajte, hehe. P.s. So mi všeč take teme, kjer lahko še malo počvekamo - izven strogega naslova :)) katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

24. sep 2008 21:29

Začetnica, če prineseš mafin vsakemu, ki ga na novo spoznaš, ne deluješ nič nedostopno. Pa očala noben še opazi ne. Jaz sem tudi špeglarica, kakor pravi moj brat, pa mi bolj pašejo, kot pa če bi bila brez. Prekrijejo podočnjake namreč. Jelenckova

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

24. sep 2008 23:59

Špegli so itak zakon, vsaj zame! Jaz jih sicer nimam, jih ima pa moj dragi in en moj kolega je enkrat rekel: S kerim špeglarjem si bila pa takratpatakrat na kofetu, a? In od takrat naprej je zanj "špeglar"... He, he... Aja, še to. Midve z Loni imava enake sončne špegle, fensi a? lidka [sonce]

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

25. sep 2008 8:50

katka lopatka je napisal/a:
Ko sem jih zavračala, tudi na konkreten način, je bil pa komentar :"a z njim pa si..., a on je pa lahko..." GROZOTA! Niso ločili tega, da mi je on simpatičen in da je čisto drugačen od njih (vsaj zame). Še dandanes dobim kak komentar na to temo. P.s. So mi všeč take teme, kjer lahko še malo počvekamo - izven strogega naslova :)) katka http://katka-lopatka.moj-album.com/
AH, katka, to je pač nuspojava v vsakadnjiku nas, lepih, pametnih in objektivnih žensk Vendelina jr.

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

25. sep 2008 9:05

Je pa res, kar pravi lidka - če je ženska urejena kakšno stopnico višje od pričakovanega povprečja, jo njena urejena zunanjost do neke mere varuje pred butastimi namigi in pepčki, ki delajo moškemu rodu slab glas. Ker si preprosto ne upajo. Moški rod namreč ni posebej pogumen. Zna biti, da je to zato, ker je Y kromoson krajši in potem ni gor prostora za vse gene.... Kar samo od sebe ne pomeni, da so vsi, ki preskočijo to prvo oviro zunanjega izgleda po defaultu okej. Ampak marsikaj ti je pa prihranjeno. Vendelina jr.

smrketa  

član od: 21.3.2005

sporočila: 261

25. sep 2008 9:36

Da se prišlepam tu zraven Sem pred izbiro novega okvirja za očala in NIMAM POJMA, kakšnega naj izberem. Vem samo to, da nočem kakšnega preveč vpadljivega, ker bi rada, da ljudje vidijo MENE, ne pa samo mojih očal Imam veliko glavo, ovalen obraz, bolj polna lička. Huh Kakšen nasvet zame? PS: Pri optiku ni zaupati njihovim presojam, saj mi po njihovo najbolj pašejo kaki trije modeli, ki so cenovno čisto na vrhu. smrketa

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

25. sep 2008 9:47

Smrketa jaz imam nekaj takega: http://www.framesdirect.com/framesfp/Prada-tdkdtj/r.html Prada, samo živo rdeče, no ne tak blazno živo, so pa rdeče. Pred dvema letoma so bili samo okvirji 250 €, ampak takrat sem si še jih lahko privoščila. Seveda jih je tudi meni uturil optik, češ da mi blazno noro pašejo. Sicer mi res, ne bom nič zanikala , ampak problem je v tem, da pri straneh nič ne vidim in jaz moram pri straneh videt, za mrtvi kot pogledat ko vozim jih moram kar malo nagnit, skratka pri vsakdanjem življenju me precej ovirajo, zato jih velikokrat ne nosim in potem se po dveh letih zgodi, da me kdo vpraša, če imam nova očala. Torej ni vse trgovcem za verjet, razmisli predvsem o praktičnosti in se postavi v različne situacije... Začetnica

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

25. sep 2008 9:49

Moj nasvet: Pojdi v optiko z veeeeliko izbiro očal in probaj vse kar jih imajo! Kupi si tiste, ki ti bodo po tvojem mnenju (in mnenju še koga drugega-to je tudi pomembno, da gre nekdo s tabo!) najbolj všeč, čeprav bodo drage. Pa četudi čepiš 3 ure pri optiku! Jaz nosim očala skoz in sem pri optiku preživela kar velik kos popoldneva, pa tudi nisem najcenejših kupila. Jelenckova

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

25. sep 2008 9:56

Smrketa, za to pa so frendice (kar pravi že lady Jelenčkova), da ti povedo, kateri okvir ti lepo stoji in kateri malo manj. Gresta k optiku in potem še na kofe in čvekata in kaj hočeš lepšega" To, kar si te vprašala - na to se brez vizualne informacije ne da odgovoriti (meni se je ob tem sicer takoj porodila ena žmohtna balkanska asociacija, ki je pa sem ne morem napisati, ker bi bile same zvezdice...). Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti