Make-up

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

29. okt 2008 13:01

Eh, vse sem mela napisano, pa me je ven vrglo... Še enkrat pa ne bom pisala... Ha, ha, priznam, sem doma na bolniški, nenemazana... V trgovino sem šla v Crocsih... : ) lidka [sonce] Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 29. okt 2008 13:02:14

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

29. okt 2008 13:03

ZAČETNICA je napisal/a:
ežoj je napisal/a:

[Kaj pa, morda, če moški gleda okrog sebe in išče partnerico, tako, ki bo usrane gate devala v pralni stroj, ki bo kuhala, ki bo otroke riktala, ki bo ( bog ne daj ) intelektualka in bo kaj prebrala ki...........................in zaključi, da s tako bejbo, ki vsak dan zapravi za lipšanje prepotrebnih xxx minut, nima kaj počet, ona bo sicer lepa drugega pa ni za pričakovat. ežoj

Pol sem pa jaz fenomen (pa še par poznam takih), ki se nam rata lišpat, v službo hodit, ob službi študirat, imet vrt, njivo, pa še kaj... Škoda ežoj, mogoče si pa že kako "dobro" zamudil! Začetnica
Očitno nas je več takih izjem! Sploh pa za lišpanje potrebujem manj časa, kot ga porabijo moški za to, da razmišljajo in govorijo koliko časa porabimo ženske za lišpanje saša Sporočilo je spremenil(a) spagon dne 29. okt 2008 13:04:29 Sporočilo je spremenil(a) spagon dne 29. okt 2008 13:10:20

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

29. okt 2008 13:04

lidka je napisal/a:
Ha, ha, priznam, sem doma na bolniški, nenemazana... V trgovino sem šla v Crocsih... : ) lidka [sonce]
Ob tem se se nasmejala, pa se spomnila enega dejstva... A ni fajn, da smo babe? Začetnica

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

29. okt 2008 15:12

Jaz sem se začela ličiti v gimnaziji, samo z maskaro in šminko. Potem sem pa za maturanski ples šla h kozmetičarki, ki me je zelo dobro "namalala", tako dobro, da so sošolci in sošolke hodili mimo mene:) Niso me prepoznali, bila sem res dobro naličena. Tako sem si nabildala malo samozavesti:)) No, potem pa sem si rekla, da to pa je treba ponoviti! Res pa je, da res rabim en šnel kurs, iz ličenja in iz tičino mase. To je moja želja:) Jelenckova

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

29. okt 2008 15:17

Hej, Začetnica, ne se delat norca! He, he, sicer pa kuham, pečem, perem, likam, berem, pazim na otroka, zvečer se pa še z najdražjim pocrkljam, brez make upa, sicer pa vselej tudi z njim. Se mi zdi, da je Ežoj nekje falil, ker jaz sem lahko v visokih petah zdraven pralnega stroja, pa gate ne letijo same noter.... Kje je pol keč? lidka [sonce]

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

29. okt 2008 15:18

Ja saj že je "vse" zmenjeno: za ličenje Lidka, za stilsko preobrazbo Vendy in za tičino Katka. No to sem jih jaz določila. Samo plac še je treba najt, pa voljo. Začetnica

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

29. okt 2008 15:19

lidka je napisal/a:
Hej, Začetnica, ne se delat norca! lidka [sonce]
Saj se nisem mami, perdona me... Začetnica

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

29. okt 2008 16:37

Dobr si ti to naštudirala, Začetnica...kar se tiče tičine, že vse velja, samo datum še ni izbran. Sicer pa nameravam danes in jutri na veliko delati s tičino - Haloween tortico, če me le noga ne bo preveč bolela. Aja, Jelenček, sama se vsak veseli december za razne dogodke prepustim strokovnemu ličenju in tudi meni se dogaja podobno. Lidka, tudi sama sem danes s svojo nogo krevsala v Crocsih do trgovine zraven (drugega ne morem obut na povoj :) katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

29. okt 2008 17:03

Hej, pol sva podobni situaciji? Jaz sem še tamalo vlekla knjižnjico, je oddaljena kakih 300 m, z avtom, ampak se ji meša, ker sva noter zaprti... 10 min vsaj, pa nazaj v posteljo knjige brat. Hej, jaz bom delala od Vendy antilsko torto za Halloween. : ) Ker sem praktično nemobilna, niti pošnofat ne morem za kak modelček za piškote za Halloween. Ojoj... Še dobr, da nas tale tamlada Začetnica tok pokomandira??? : ) : ) : ) p.s. za tičino pa tudi jaz dvigujem roko, me tudi mika... lidka [sonce]

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

29. okt 2008 17:21

Ja lidka en mora, en mora... Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti