Make-up

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

29. okt 2008 11:52

ZAČETNICA je napisal/a:
Vendelina jr. je napisal/a:
"Zgolj gledajo zato, ker si jih ne upajo ogovoriti. Niti si ne upajo pomisliti, da bi jih ogovorili. Vendelina jr.
Aja zato mene niso ogovarjali, jaz pa sem v šoli zganjala nek manjvrednostni kompleks. Hvala za info. Začetnica
Očitno moram v šoping za senčila in glose, jaz mam ravno obraten problem saša

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

29. okt 2008 11:54

spagon je napisal/a:
Očitno moram v šoping za senčila in glose, jaz mam ravno obraten problem saša
Sem videla ono slikco ob morju tako da se sploh ne čudim. Pa kaj je bolj seksi kot pupa v navijaškem dresu??? Začetnica

Mac  

član od: 2.8.2006

sporočila: 199

29. okt 2008 11:56

Hi, hi, zato se pa rihtajte, punce! Ne, saj ne pravim, da ženska ni lepa, če ni naličena! Pravim samo, da je lepše videt urejeno žensko (pa tudi rečem, raje manj make upa, kot preveč!), kot pa tako, ki zgleda, da je pred večerjo ravno s postelje zlezla. Pa to ne velja samo za make up, čeprav sem sama velika "make-up pripadnica". Začetnica, moj pravi enako, jaz pa enako kot ti! Mac

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

29. okt 2008 12:18

ežoj je napisal/a:

Evo, prvič odprem tole temo in takoj imam vprašanje: ali ste vedele, da je ženska najlepša ko pride iz kopalnice ( seveda okopana )?

ežoj
Za moške velja enako! :) Atina

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

29. okt 2008 12:34

Vendelina jr. je napisal/a:
Lidka, to je tudi mene zanimalo. Odgovor mi je pred leti posredoval en dober prijatelj z življenjsko kilometrino in gre približno takole: "Zgolj gledajo zato, ker si jih ne upajo ogovoriti. Niti si ne upajo pomisliti, da bi jih ogovorili. Pa je vseeno ali gre za Angelino ali Leatitio (ki ju po verjetnostnem računu ne bodo nikoli srečali) ali pa za sošolko s faksa ali zanimivo žensko, ki jo videvajo. Če bi jih pa taka slučajno ogovorila, bi zbežali sto na uro v nasprotno smer"Mene je odgovor najprej začudil, pa se vedno bolj nagibam k ugotovitvi, da je imel človek prav.Vendelina jr.

Draga mi prijateljica Vendy, morda res imaš prav. Kaj pa, morda, če moški gleda okrog sebe in išče partnerico, tako, ki bo usrane gate devala v pralni stroj, ki bo kuhala, ki bo otroke riktala, ki bo ( bog ne daj ) intelektualka in bo kaj prebrala ki...........................in zaključi, da s tako bejbo, ki vsak dan zapravi za lipšanje prepotrebnih xxx minut, nima kaj počet, ona bo sicer lepa drugega pa ni za pričakovat. Moški ( nekateri ) so praktični in na življenje gledajo praktično. Zaradi tega, ča bi me svoj čas taka bejba ( bog ne daj ) ogovorila, bi pobral šila in kopita in zbežal kakor me hitro noge nesejo.

Atina, seveda, vendar, kaj pa vonj po moškemu?

ežoj

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

29. okt 2008 12:39

Joj prejoj, zdaj si pa spet ne bom upala prit na srečanje decembra, ker se ne znam lišpat. Ognjička pomaaaagaaaj! tulka

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

29. okt 2008 12:40

Aja, po drugi strani se bo pa vsaj ežoj z mano pogovarjal... tulka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

29. okt 2008 12:45

Ežoj, to, da imaš problem z ženskami, ki znajo tvoriti priredja in podredja vključujoč ustrezno uporabo ločil, pa res ni nič novega. Skratka, če nimaš nič novega na agendi, daj še enkrat premisli, če je ličenje res tvoja bolj forte tema. Poglej, tule se punce čisto lepo zabavamo z eno temo in ne biti zdaj en špilferderber, okej? Vendelina jr.

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

29. okt 2008 12:51

ežoj je napisal/a:

[Kaj pa, morda, če moški gleda okrog sebe in išče partnerico, tako, ki bo usrane gate devala v pralni stroj, ki bo kuhala, ki bo otroke riktala, ki bo ( bog ne daj ) intelektualka in bo kaj prebrala ki...........................in zaključi, da s tako bejbo, ki vsak dan zapravi za lipšanje prepotrebnih xxx minut, nima kaj počet, ona bo sicer lepa drugega pa ni za pričakovat. ežoj

Pol sem pa jaz fenomen (pa še par poznam takih), ki se nam rata lišpat, v službo hodit, ob službi študirat, imet vrt, njivo, pa še kaj... Škoda ežoj, mogoče si pa že kako "dobro" zamudil! Začetnica

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

29. okt 2008 13:00

OK,OK, dam mir, kar fajn debatirajte. Začetnica, zmeraj so izjeme ( in teh je zelo mal, zaradi tega so izjeme, in ravno izjeme potrjujejo pravilo........ )

ežoj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti