Prijateljici v zahvalo

pandapanda  

član od: 24.11.2007

sporočila: 102

tema odprta - 23. sep 2008 9:36 | ogledi: 11.332 | odgovori: 15

Moji najboljši prijateljici sem kupila knjigo v zahvalo ker mi je v najtežjih trenutkih stala ob strani, mi bila vedno na razpolago in mi kadarkoli sem jo poklicala delala družbo.

Je resnično nekaj posebnega.

V knjigo bi ji želela napisati posvetilo pa ne vem kaj napisati.

Prosim za pomoč.

Hvala

pandapanda

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

23. sep 2008 9:50

A ni to, kar si napisala zgoraj prav dobra osnova. Predvsem je iskreno in osebno in pove to kar bi ji ti rada sporočila. Če še malo dodelaš bo prav super posvetilo. Lep dan magnolija

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

23. sep 2008 9:51

Če ji boš napisala tole, kar si napisala nam, bo zagotovo najboljše, ker je najbolj iskreno. Potrudi se, še dvakrat preberi napisano, kaj odvzemi, kaj dodaj ... se čuti, če je nekaj napisano s srcem! Meni bi bilo všeč, če bi mi nekdo napisal nekaj takega, kar si napisala sem, na forum veverica

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

23. sep 2008 9:51

sva istih misli veverica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

23. sep 2008 9:54

tretja s podobnimi mislimi. Vendelina jr.

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

23. sep 2008 9:57

Še četrta...;) matilda

pandapanda  

član od: 24.11.2007

sporočila: 102

23. sep 2008 10:00

Res ste mi pomagale. Mislim da se čuti da je iz srca. To ji bom napisala, pa še kaj zraven. Rešeno!!! pandapanda

moniq  

član od: 21.1.2008

sporočila: 32

23. sep 2008 10:06

Se strinjam, da je najlepše, če uporabiš svoje besede. V razmislek pa še malo lepih misli od drugih. Naj vam vsem polepšajo dan. Prijateljstvo razveseljuje kot sončni žarek, očaruje kot dobra zgodba, navdihuje kot pogumen voditelj, povezuje kot zlata veriga, vodi kot nebeški privid. Newell D.Hillis Največ, kar lahko storim za prijatelja, je preprosto to, da sem mu prijatelj. Nimam bogastva, da bi mu ga dal. Če ve, da sem srečen, ker ga imam rad, mu ne bo do druge nagrade. Ali ni prav v tem božanskost prijateljstva? Henry David Thoreau Koga pokličem, če voda v grelcu čudno vre, če mačka hrope, če imajo vrtnice črne lise, če imajo otroci izpuščaje? Koga pokličem, kadar starejši izzve za izpitno oceno, če se je mlajši nesrečno zaljubil in če mi je bankomat pogoltnil kartico? Koga pokličem, ko se je najlepša perunika končno razcvetela, ko je prišel popolnoma nepričakovan ček in ko sem spekla slivov kolač, ki ga je treba pojesti? Tebe. Pam Brown Za vse, kar je bilo – hvala. Za vse, kar še bo – da. Dag Hammarskjöld Vsak od nas je samotna gora, Otok, mogoče zvezda, ali še nekaj bolj samotnega, temnega v temi, čudež je že to, da se pojavi nekaj, ali nekdo, ki to temo razžari. Neža Maurer Boljša od tisočih nepotrebnih besed je ena sama beseda, ki prinese mir. Dhammapada Hvala. Prijazne besede so lahko kratke in enostavne, Njihov odmev pa je neskončen. Mati Tereza. Hvala. So dnevi, so leta in pomladi, Ko se imamo preprosto radi, So trenutki, Ko je treba na novo začeti In so ljudje, Ki jih je treba preprosto objeti. Tone Pavček A sreča ni ne v glavi, ne v daljavi, ne v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš nekoga rad. Tone Pavček Čudovito je biti preprosto človek in preprosto živeti. Zazreti se v nebo in videti sonce. Opazovati cvetje in videti zvezde ponoči. Gledati otroke, se igrati in smejati z njimi. Delati, kar te veseli. Sanjati. Pustiti domišljiji prosto pot. Biti zadovoljen. Tedaj postane življenje praznik. moniq Sporočilo je spremenil(a) moniq dne 23. sep 2008 10:10:46

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

23. sep 2008 10:13

Peta...mamamia

mamamia

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

23. sep 2008 10:27

pandapanda je napisal/a:
Je resnično nekaj posebnega. pandapanda

In ta stavek je gotovo pika na i, ki bo prijateljici ogromno pomenil (poleg dejstva, da si ti njena najboljša prijateljica).

 

 

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

23. sep 2008 10:47

Ja, napiši pa na listek, ki ga lahko rahlo prilepiš v knjigo. Načeloma neposredno v knjigo pišejo samo avtorji.

rimljanka - zasebno mnenje

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti