Sea life resort antayia

tadeja 13  

član od: 8.11.2007

sporočila: 226

tema odprta - 21. sep 2008 16:18 | ogledi: 1.068 | odgovori: 4

Odločamo se za dopust v Turčiji, med ugodnimi ponudbami sem zasledila tudi Sea life resort Antalya, nudi turistična agencija Relax. Prosim, če je že kdo tam dopustoval, da napiše svoje izkušnje.

tadeja 13

habibti  

član od: 16.2.2007

sporočila: 182

21. sep 2008 18:58

V Antalyji sem bila že desetkrat. Sicer vedno kot članica slovenske državne reprezentance, ampak sem si jo kljub temu že velikokrat ogledala. Obala je kar lepa, splača se videti slap na robu mesta, hrana dobra, bazarji povsod. Star bazar, ki se nahaja na stari ulici, ki se vije do morja, je tudi lep za pogledati. Letos so odprli čisto nov bazar, kjer prodajajo tekstil, hrano, začimbe, spominke... 300km stran so Pamukkale, zelo zanimivo za ogled. Skratka, jaz grem vsako leto tja z veseljem, to je moja najljubša tekma. Všeč mi je toplo vreme, vlažnost zraka tudi ni previsoka. habibti

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

21. sep 2008 19:29

Habibti, čez en mesec grem v bližnji Belek. Zanima me tale izlet v Pamukkale, pa kako je z rentom avtomobilov doli, ali je varno se sam vozit ali je bolje it organizirano na izlet. Rada bi šla tudi v Kapadokijo in z rentom bi bilo to lažje izvedljivo... katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

21. sep 2008 19:44

Katka, lahko greš kar na lastno roko, brez zveze dajati denar za lokalne organizatorje. Mi smo si na naši Kapadokija ekspediciji za 3 dni najeli avto s šoferjem za minimalec denarja, tako da nam še na karto ni bilo treba gledat. Znesek sem sicer pozabila, ampak je bil resnično smešno nizek.

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti