Prosim za nasvet šivanje -mašina bernina

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

24. sep 2008 11:31

Veri je napisal/a:
jelenčkova, tebi bo pa dedek mraz z jelenčki gotovo kaj pricingljal, glede na to, da ste v sorodu - jelenčki bojo na veliko navijali zate, se mi zdi;) Veri
Joj, kako upam, da me pripelje pred WTC! Jelenckova

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

24. sep 2008 11:34

hehe, nariši mu zemljevid, da ne bo zašel;) pa potem vodi poglede do pravega modela;) Veri

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

24. sep 2008 11:36

Veri je napisal/a:
hehe, nariši mu zemljevid, da ne bo zašel;) pa potem vodi poglede do pravega modela;) Veri
V Garmina bom vtipkala naslov, pa bo! Jelenckova

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

24. sep 2008 11:39

moderna ženska, hehe, take majo jelenčki še posebej radi, če obvladajo elektroniko;) Veri

anci67  

član od: 28.5.2006

sporočila: 26

24. sep 2008 13:01

saj krojaške lutke ni tako teško narediti, jaz sem si jo uporabila sem mavec na povojih in nato purpeno, res da ni nevem kaj samo za prvo silo je moram pa si naredit novo. Drugače pa imaš navodila v nemščini na tej strani: http://www.cip.physik.uni-muenchen.de/~Halina.Strzalka/ anci67

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

24. sep 2008 13:14

anci, hvala za link! Zakaj si pa moraš naredit novo? Je že zmahana tale purpena ali je bilo kaj drugega narobe? Veri

barbyslo  

član od: 3.1.2008

sporočila: 165

24. sep 2008 13:27

Veri hvala za obširne informacije...Mene je Aurora 440 očarala .Takoj bi jo kupila vendar bo za moje domače uporabe upam Bernette 92c čisto O.k. Obe imata podobne funkcije , je pa res da se na Auroro da dokupit modul za vezenje kar na Bernetti ni mogoče, da je Aurora že ob boku profesionalnim mašinam, malo močnejša, z računalniško podporo.Vhod za USB ključ za prenos podatkov(na Vezilni modul).Svetovna ... Vendar več kot šeenkrat dražja od novega modela Bernette 92c, ki je dobro prišel na trg.Ta, Izbolšana verzija gospodinskih mašin. Stroj je elektronski in ne mehaničen. Želela sem avtomatske gumbnice v eni potezi, kar ponavadi mehanične nimajo. Upam da bom zagotovo zadovoljna.Za družinske potrebe bi bila zame Aurora verjetno preveč......Hm preveč ...ja predraga ........ Owerlook pa imam in mi drugače dobro dela (Singer-jev) je pa on tudi že malo v letih.Včeraj sem ga nesla na servis da mi zamenjajo žarnico in malo spihajo in pogledajo.To bi pa morale videti. Čudaško , čudaško..... Pa še 100 evrov mi je hotel vzeti za servis....Hallo! To je pa preveč.Sta se začela zgovarjat kolk je to dela pa kolk ur pa ne vem kaj še vse.Na koncu smo se zmenili za 40eur. Osnovni servis , če mašina dobro dela ti ni treba pol motorja razdrt menda ... Poznate koga drugega za servis šivalnih strojev pa da je v redu ... barbyslo

anci67  

član od: 28.5.2006

sporočila: 26

24. sep 2008 14:13

novo si moram narediti zato ker mi je dvakrat zmanjkalo mavca pa sem dodajala zraven in pa ko sem jo delala mi je hčerka ko mi je dala folijo okrog mi je malo preveč stisila okrog prsi in mi ni prišlo dobro tako bom si naredila novo ampak bom probala brez folije za živila kar na kožo. bom pa prej naredila še lutko za hlače ki pa se naredi isto. Drugače pa upam, da bom jo drugič boje naredila, saj jo vseeeno uporabljam. Morala bi jo slikati in pokazati kako je uspela. anci67

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti