Iščem nezadovoljne kupce pralnega stroja gorenje wa60.2

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

28. sep 2008 18:06

kako se odvija zadeva s pralnim strojem, se je že unesel? lp, anitram1

punca08  

član od: 29.9.2008

sporočila: 3

29. sep 2008 15:04

Ojla, tudi meni so smrdele cunje (elektrolux pralni stroj), prišel je serviser in tudi ni nič odkril. Ne smrdijo mi edino, če jih perem pri višjih temperaturah. Bom poizkusila še prašek direktno v stroj, kot je nekdo svetoval. Torej je to smrdenje očitno kar splošni problem. Hm, oprane cunje, pa smrdijo. punca08

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

29. sep 2008 15:17

Na straneh Zveze potrošnikov Slovenije so delali teste pralnih strojev (tega modela, na žalost ni med testiranimi, se pa da marsikaj razbrati iz podanih ocen):

http://www.zps.si/sl/testi-vip/dom-in-vrt/vipov

 

sinxv  

član od: 24.9.2008

sporočila: 14

7. okt 2008 22:36

hey ponavadi je tak da novejsi stroji pri pranju dajo premal vode predstavljajte si da si umivate noge v 3dl vode al v 4 litrih je razlika pa še to je zanimivo da je zelo odvisno od praškov meni sta reks pa faks strašno smrdela ariel pa ful lepo diši....... pa kombinacija kakega mehčalca s kakim praškom nared štorijo....... fajno pranje!! sinxv

majdk  

član od: 10.11.2008

sporočila: 2

11. nov 2008 18:46

za gospo vivo1 mi lahko prosim sporočite če ste rešili vaše probleme s strojem-jaz imam namreč enak stroj in enake probleme-serviserji me imajo čez glavo jaz pa njih. ne vem kaj naj naredim-stroj mi perilo trga in perilo smrdi. serviserji so ga že odpeljali pa "naj bi "vse zamenjali vendar težave še vedno niso izginile nasvet? hvala majdk majdk

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

13. nov 2008 18:11

Pozdravljeni vsi ki imate probleme z temi modeli strojev. Tud moja sodelavka ga kupla,ji trgovc fuul zapel,(DA SO ZELO ODLIČNI TI MODELI). In ona nasedla njemu,in kaj se pol zgodilo?To kar se vam vsem dogaja,kar ste napisali tuki. Servis imela non stop na vratih.Še enga stroja ni opralo,in že vse skupi obstalo. Servis obupan,pravi,da ne več kaj storit. Ona se razjezi,ga proda za simbolično ceno,Pa še v garanciji je bil skoraj celih 5 let. In si kupi nov pralni stroj ITAK NE GORENJE.Od znamke BOSCH.Za 800 eur. Uporablja,ga že cele dve leti,in jo do sedaj še ni pustil na cedilu.Model je (WAS24460BY). Tako,da ti predlagam da enako storiš,pa te ne bo glava bolela. Sam doma imam znamke BOSCH & MIELE.Vse deluje tko k mora že 5 let brezhibno.Roko na srce! lp Miele

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

13. nov 2008 18:40

Jaz tudi mislim, da je treba pripisati neprijeten vonj premalo spranemu perilu. Moj pralni stroj je tudi gorenjev, pere sicer OK ampak tudi pri meni se je včasih pojavil ta vonj (če je bil boben res poln).Po moje je tako, da se v pridobivanju vseh tistih certifikatov, ki določenemu izdelku omogočajo uvrstitev v energetski razred A, pozablja na kvaliteto opravljenega "dela". Zato jaz vsem varčevalnim ukrepom navkljub, programator nastavim tako, da mi stroj opravi eno alii dve dodatni izpiranji in smradu ni več.

rrr

valči  

član od: 5.2.2006

sporočila: 197

14. nov 2008 16:01

Pozdravljeni, Prosim vse lastnike pralnih strojev, ki jim sveže oprano perilo smrdi, če lahko napišete koliko litrov vode porabi stroj za pranje. V kratkem nameravam kupiti nov pralni stroj pa bi mi ta podatek prišel zelo prav, ker nebi rada imela slabšega kot je ta stari (perilo mi ne smrdi ). Kupiti nameravam 6kg in 1400-1600 obratov centrifuge. Imajo pa različno porabo vode. Lepo prosim za odgovor. lp valči

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

14. nov 2008 16:38

Valči, pri 1000 obratih centrifuge je perilo že zelo zelo zmečkano. lp, pinka

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

14. nov 2008 16:48

Poleg tega, da je zmečkano, se prav gotovo prej uniči - vsaj jaz tako menim.

rrr

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti