Česa se pa vi najbolj bojite?

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

19. sep 2008 22:56

Zaprtih vrat in tišine. Prvega dobesedno, drugega pa v prenesenem pomenu.

Loni Makaroni

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

19. sep 2008 22:57

V prvi vrsti se bojim letenja z letalom. To je sedaj pri nas kar velik problem, saj si moj mlajši sin zelo želi na dopust z letalom. Letos sem jim obljubila, da bom drugo leto stisnila pesti in šla na letalo. Ne vem sicer kako se bo to obneslo, vendar se mi zdi krivično, da cela družina prenaša moje "muhe", kar seveda niso muhe ampak strah. Bojim se tudi miši, netopirja, veliiikih kobilic, katere nas velikokrat obiščejo, saj živim ob potoku. Polži pa so že kar naši družinski člani in se jih ne bojim. Prijemam jih sicer ne, bojim pa se jih tudi ne. LP SOnce sonce51

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

19. sep 2008 22:57

Mene je najbolj strah ,da se mojim bližnjim kaj naredilo ali da bi zboleli.Hčerka gre jutri v London z avionom,že cel teden slabo spim,kaj se mi mota po glavi ,bolj da ne povem.Sin je zadnjič nekaj jamral,da ga boli pod rebri ,na levi strani,najbolj črn scenarij ,sem si naslikala.......danes se še spomni ne ,da ga je kaj bolelo. Drugače se pa bojim mačk,na deleč še gre ampak da bi se mi motale pod nogami ,bog pomagaj... lp goga

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

19. sep 2008 23:36

Meneja je tak strah žarnico zamejati, ka sn rajši v temi, doklič kaka kolegica nena pride k meni. Tudi po 30 x grem na stol gor in dol vlažne roke brisat, pa še vedno nije zamenjana. Pa seveda gondole, predorov, višine, klošarjev, ki spijo v šumi, ... Gob pa se itak tak bojim, da jih kuj potrgam. tumpika

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

20. sep 2008 11:37

 

  ojoj, pajkov in štrigalic........ groza že od daleč, kaj šele, da bi po meni lezlo

Dušanka

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

20. sep 2008 12:08

Bojim se tistih res zlobnih ljudi. Bojim se, da bi moj otrok prej umrl, kot jaz. Bojim se, da bi doživela grozote vojne. Od živali - no, na stolu sem stala do sedaj edino zaradi škorpijona. lp, vanjatajnsek

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

20. sep 2008 12:23

Aja,kobilic se tudi bojim.Odkar sem se preselila v svojo sobo in mi je 1. noč skozi okno zlezla v mojo sobo. Za povrh vsega mi je nekoč,ko sem pekla muffine,z omare skočila na pult,2cm stran od posode.Sem stekle skozi 3 nadstropja in kričala kot zmešana. Se mi pa zdi,da se moji domači najbolj bojijo mojega kričanja Roncolino

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

20. sep 2008 12:25

Bojim se tistih res zlobnih ljudi. Bojim se, da bi moj otrok prej umrl, kot jaz. Bojim se, da bi doživela grozote vojne. Od živali - no, na stolu sem stala do sedaj edino zaradi škorpijona. lp, vanjatajnsek

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

20. sep 2008 13:02

Za preizpraševanje samega sebe je čisto koristno, da vsakdo vsakih nekaj let odgovori na Proustov vprašalnik, ki ga je mladi Marcel Proust sestavil za to, da bi lahko oblikoval svoje literarne junake. Ampak je to prijazno orodje preživelo več kot stoletje in je več kot zgolj pripomoček za oblikovanje literature. Je predvsem koristno za spoznavanje sebe, pa za kakšno inventuro, ki jo je treba redno delati. Sama to počnem, nimam pa nobene potrebe, da bi na forumih razlagala, česa me je strah. Tudi to, kdo se boji mačk, pajkov itd itd....me v resnici ne zanima. Sama raje ne gledam odgovorov drugih ljudi. Sem bila že nekajkrat presunjena nad mentalno praznostjo in ni, da bi to v nedogled ponavljala. Npr, strašno veliko ljudi ne zna odgovoriti, kaj za njih predstavlja popolna sreča. Pa tudi, odkar sem prebrala da (po Guardianu), da je Slavoja Žižka najbolj strah biti gol pred žensko, preden se lotita spolnega akta....ni nič več tako, kot je bilo I could not help but visualise and the picture is kinda scary... Evo link na vprašalnik je tule. Plus, je dobro za treniranje angleščine. Vem vsaj za eno simpatično lady, ki ima take vaje rada. Če se ne odpre, guglajte na "proust questionnarie" in vas vrže na Wikipedio in greste od tam na ta link. http://hoelder1in.org/Proust/fill_questionnaire.htm Vendelina jr. Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 20. sep 2008 13:02:20

mamka  

član od: 10.7.2006

sporočila: 434

20. sep 2008 15:15

Strah me je edinole laži. Vse drugo po žensko premagam.

mamka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti