Začimba iz grčije

leny  

član od: 9.2.2008

sporočila: 335

tema odprta - 18. sep 2008 18:38 | ogledi: 1.696 | odgovori: 8

Ojla! Lansko leto smo bili na dopustu v Grčiji (otok Rodos). V restavraciji so skoraj vsem jedem dodali začimbo, ki je mi nismo poznali oziroma je doma ne uporabljamo. Imela je precej močan vonj, okusa pa ne bi znala opisati. Ali mogoče kdo ve, katera začimba bi to bila, saj sklepam, da je v Grčiji zelo razširjena. Bila pa je rjavo - zelene barve, tako da se jo je v hrani opazilo.

leny

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

18. sep 2008 19:11

V Grčiji zelo pogosto uporabljajo "rigani" - po naše je to origano. Sem kupila en kozarček posušenega v Grčiji in ga primerjala z našin origanom - zame je to popolnoma isto. Morda je to, kar misliš ti. mamaF - Mojca Sporočilo je spremenil(a) mamaF dne 18. sep 2008 19:12:16

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

18. sep 2008 19:47

Ja, največ uporabljajo origano.

Pa timijan mogoče.

leny  

član od: 9.2.2008

sporočila: 335

18. sep 2008 20:12

Joj, mislim, da ni bil origano, saj ga uporabljam tudi jaz, pa se mi ni zdel enakega vonja in okusa. Vonja timijana pa ne poznam, priznam, da uporabljam v kuhinji bolj tiste klasične začimbe (peteršilj, rožmarin,...). leny

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

18. sep 2008 20:30

ja res je, da dodajajo origano vsepovsot! meni so ga dodali rižoti z morskimi sadeži...totalno out! ycrna

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

18. sep 2008 23:56

Po mojih (mnogoterih) grških izkušnjah je bil po vsej verjetnosti timijan . Ycrna, doživela sem podobno bližnje srečanje s timijanom na Norveškem. Sicer ga imam rada, ampak povsod pa tudi ne gre...Še huje je pa s curryjem (ki ga pa nimam rada), ki ga dajejo praktično vsepovsod, na pizzo, k ribam na žaru, v zelenjavne juhe... Aja leny, meni se zdi rožmarin manj klasičen kot timijan . katka http://katka-lopatka.moj-album.com/ Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 18. sep 2008 23:57:54

leny  

član od: 9.2.2008

sporočila: 335

19. sep 2008 6:40

No, pri nas na Primorskem pa je rožmarin kar nekako "udomačen". Seveda ga ne uporabljamo v vseh jedeh. Bom pa poizkusila tudi timijan, da se prepričam, če je to iskana začimba, ker je bil v Grčiji res skoraj v vsaki hrani. Lep dan vsem skupaj! leny

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

19. sep 2008 8:28

Jejhata, leny, zelenorjave barve z močnim vonjem in okusom - takih začimb je pa kar precej Poglej, če ne prej pa naslednje leto, ko boš spet dopustovala v tej prijazni državi, malo poglej po trgovinah - bodisi v trgovinah s suvenirji ali pa v kakšnem bolj korektnem supermarketu; tam namreč prodajajo različne "greek spice mix" in potem imaš mix za k feti, pa za k tzatzikiju, pa za musako, pa za k jagnjetini - pa kupi nekaj takih vrečk in boš potem videla, kaj ti najbolj ustreza. Itak niso drage, jaz vedno te vrečke pa kreme na olivni bazi prinesem kot mala darilca in so vsi veseli. Vendelina jr.

leny  

član od: 9.2.2008

sporočila: 335

19. sep 2008 10:01

Dobra ideja, Vendelina, samo nisem prav preveč prepričana, če nam bo zopet uspelo dopustovati v tej zares prijazni državi. Upam, da ja. Ampak ta začimba mi ni pasala ravno v vsako jed, v katero so jo vtaknili in se mi je nekako zdelo, da je bilo potem vse podobnega okusa, no. leny

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti