Točkovanje za sprejem v študentski dom

mrdica  

član od: 6.4.2007

sporočila: 117

19. sep 2008 13:07

Kolikor jaz vem, vsaj pri ljubljanskih študentskih domovih, zelo malo stvari v praksi izpade tako, kot piše v raznih pravilnikih. Tudi ko objavijo sezname tistih, ki se bodo lahko vselili, navedejo datume, od kdaj do kdaj bo to, a se še vedno to v praksi zamakne za nekaj krepkih tednov. Težava je tudi v tem, ker se obnašajo, kot da jim nihče nič ne more, in pritožb sploh ne sprejemajo oziroma jemljejo resno. mrdica

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

19. sep 2008 13:21

rrr, po moje je itak zadnji čas, da si začne iskat nek "fugluž" za bivanje do takrat, ko pride v študenta. Nekaj se bo že našlo, morda bi ti lahko katera od članic kul slo pomagala...odpri nov forum, da bo bolj v uč padlo.

Ognjič

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

19. sep 2008 14:44

200 km od doma! Pa kaj bo študiral v Mariboru? riba-ribica

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

19. sep 2008 14:55

Če je pa 200 km od doma pa da je dobil kar precej točk tudi od vspeha,pa še pol socialno stanje... je moral kar precej točk nabrat in tudi najbrž ne bo tako dolgo čakal ali pač? evagirl

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

19. sep 2008 15:16

Punce zadeva je sedaj taka: v dijaških domovih ni nobene postelje več, referentka v študentu mi je rekla, da se v kolikor ima koga znanega v študentu lahko dogovori, da se nekam uturi - seveda prijavljen za 3€ na noč (problem je v tem, ker so sobe tako majhne, da kakega dodatnega ležišča v bistvu nima kam dat - in ja, v študentu je že peto leto njegova sestrična), no angažirali smo pa tudi enega daljnega žlahtovca, ki baje pospešeno dela na tem in seveda sem pomislila tudi na vas, drage kulinaričarke, ampak to je res zadnja bilka, saj pač nisem človek, ki bi brez lastnega truda kogar koli obremenjeval, pa čeprav sem prepričana, da bi mi rade volje priskočile na pomoč.  No kar se obremenjevanja tiče, seveda vsake toliko kaj povprašam, saj je tako fino brati take in drugačne odzive - ampaka mislim, da taka pomoč ne predstavlja posebne težave, saj smo ne nazadnje tudi zato tu in neštetokrat ste že pomagale/i.

 

 

Čao vsem skupaj

rrr

nitta  

član od: 13.1.2008

sporočila: 384

19. sep 2008 17:37

Jaz sem dobila sobo v študentu v Mariboru, vendar je ne bom koristila...vsaj za enkrat še ne, ker sem si v tem času že našla stanovanje. Nabrala sem nekje 550 točk, tako piše v tisti odločbi, če se da kako dogovorit, mu jo odstopim, če ne drugače do marca, ker je ponavadi tako da pri vpisu v prvi letnik, ne dobi skoraj nihče sobe, potem pa se do marca sprazni, ker je potem tudi konec pogojnega vpisa. točke gor al pa dol...če maš veze, ni važno nič, ali pa če vam zdravnik napiše kako sporočilo za tete v študentski pisarni... pa da ne bo kdo mislil, da imam jaz veze, ker jih žal tudi tukaj nimam... :) bi pa večkrat prišle prav... nitta Sporočilo je spremenil(a) nitta dne 19. sep 2008 17:43:20

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti