Fast food-hitra hrena

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

23. sep 2008 11:05

tole po drugi strani je pa mene mal zbodlo: jaz zagovarjam pravičnost in poštenost, pa mi ni važno kdo je kdo. za tiste, ki tancijino početje zagovarjate, sem pa prepričana da delate kot ona. pač, če misl da s tem otroku kej pomaga, nej to dela. js ne bi. tako kot tudi moji starši z mano niso. pa ne zato ker me ne bi meli radi. prav nasprotno ;) samostojnosti sem se hvalabogu naučila zelo zgodaj, kar mi je zagotovo pomagalo nasploh v življenju in v šoli. pri tolk letih kolk sm stara so pa bolj kot ne že tako ali tako vsi dokaj samostojni. bannanna

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

23. sep 2008 21:41

Bannanna, jaz sem tedino razlago razumela takole: starši otroka ne smemo pustiti na cedilu. Izhajamo iz iste družine in problemi naj se rešujejo znotraj nje. Do okolice pa naj nastopajo združeno. Tako nekako. Seveda se je treba pa pogovarjati...

 

 

jasna

tanči14  

član od: 18.5.2008

sporočila: 15

24. sep 2008 23:12

Škoda, da sem sploh kaj vprašala.Toliko nespametnih besed in prerekanj je tu gor ."grozno".Pozabite ,da sem sploh kaj vprašala. tanči14

5rusa  

član od: 19.10.2005

sporočila: 285

24. sep 2008 23:54

tanči14 je napisal/a:
Škoda, da sem sploh kaj vprašala.Toliko nespametnih besed in prerekanj je tu gor ."grozno".Pozabite ,da sem sploh kaj vprašala. tanči14
Po mojem mnenju pa ni škoda, da si vprašala. nenazadnje si dobila nekaj nasvetov, ne moreš pa zameriti, če si s tem nehote sprožila širšo razpravo o em, koliko naj bi starši omagali otrokom, da jih ne bi omejevali v njihovi osebni rasti in navajanju na realno življenje. Meni je debata všeč, zato sem se odločila, da pristavim še svoj piskrćek. otrok še nimam, izkušnje pa, nameč svoje, iz otroških lez. Sem najstarejša od treh otrok in oči mi nikdar ni pomagal pri šolskih nalogah - v smislu, da jo je naredil namesto mene. vedno je z vprašanji poskusil zmigat moje lastno razmišljanje in včasih je zato prabil tudi celo popoldne (si predstavljaš, kako sem bila besna, ko sem ga na primer vprašala o določenem problemu, nato pa doživela par ur pogovora, namesto, da bi šla s kolegiami ven . Ampak zato sem se naučila o stvareh razmišljati kritično, selekcionirati podatke (ki jih je danes še 1000x več kot takrat) in zato sem mu danes hvaležna. Za poduk: zgodba brata, ki je 7 let mlajši, je ravno obratna; po zahtevah naše mami smo mu morale s sestro pisati šolske spise in naloge ter reševati matematične zavotlanke (tu je nastopila sestra), zato pa se ta brat (ki ga imam sicer zelo rada) še danes obotavlja, kadar je treba na primer poklicati na komunalo, da nekaj ni v redu in podobno. enostavno se je v otroštvu naučil, da težave rešujejo drugi. zato sem in vedno bom za to, da naj otrok raje dobi slabšo oceno (če je iznajdljiv, je tako ali tako ne bo, sama sem bila kljub "nepomoči" staršev odličnjakinja celo osnovno šolo), kot pa da učitelji ocenjujejo iznajdljivost staršev. otroku s tem - po mojem mnenju - ne pomagajo. 5rusa

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

25. sep 2008 0:30

uu bravo petruša. zadela si bingo. Tanči bi od te teme lahko odnesla kaj več kot samo podatke o hitri hrani, pa nažalost ne bo.. joke bannanna

Nikita  

član od: 21.6.2004

sporočila: 284

20. nov 2010 8:44

Izpoved zaposlene v slovenskem Mc Donaldsu.... Jaz trenutno že sedmi mesec delam v McJobu in vam moram priznat nekaj stvari.. Glede na to, da nismo podpisali nobene pogodbe o varovanju službenih skrivnosti, tale sestavek ne bi smel dvigniti preveč prahu (pa tudi če me odpustijo mi je popolnoma vseeno, saj mi delo tako ali tako ne odgovarja): - Solata Ne jejte solate, ampak res nikoli. Ta stvarca stoji v hladilniku po nekaj dni, čeprav je narejena veljavna samo 4 ure. Ja sej piše na embalaži, da je veljavna ne vem recimo do 11h. In ko ob 11h ta stvarca poteče je ne vržejo stran, niti ne preložijo v drugo plastično embalažo, pač pa vzamejo v roke neko gobico in uro dobesedno zdrgnejo dol ter čezenj napišejo novo uro (v tem primeru 15). Včasih smo številke brisali z alkoholom, pa so ugotovili da je stvar predraga. Drug način menjave ure pa je, da iz 1 enostavno potegnejo še eno črtico dobijo 4 in tako solatka postane veljavna do 14h. Kaj se zgodi ob 14h?? nič iz 4 naredijo z rahlo potezo 8 in dobimo solato ki je veljavna do 18. To je ves čar. -Pite Že sam podatek, da se te sladke stvarce cvrejo v olju celih 7 minut bi moral vsako gospodično in gospodiča, ki vsaj malo da na svojo postavco odvrniti od zaužitja te sladice dobesedno prepojene z maščobo. Ampak to seveda ni vse. Pite so veljavne uro in 30 minut. Recimo da jih spečemo ob 8.30 torej so veljavne do 10h. Ob tej uri pa jih seveda ne zavržemo pač pa zravn 10tke napišemo 55 in tako so veljavne še celo uro dlje. Nakar ponovno pit ne zavržemo ampak jim samo zamenjamo ovitek in dobimo pite, ki so veljavne cele 4 ure, ponavadi še kako uro dlje. - Sendviči (taki in drugačni seveda) Se izdelujejo po najkvalitetnejši poti brez dodatka maščobe. in tudi hranjeni so na primerni temperaturi, njihova veljavnost pa je celih 10 minut. In če je res super gneča se celo prodajo v desetih minutah, drugače jim pa bolj slabo kaže. Seveda je čas, ki ga odstojijo pripravljeni čakajoč na gosta da jih bo zaužil odvisen od Mgr-ja, ki takrat vodi restavracijo. Nekateri so zelo natančni in zahtevajo, da se sendvič po kaki uri odstrani in zavrže, spet drugi ga pustijo stati v kontroli (mesto, kjer se sendviči hranijo) do prodaje le tega. Nasvet: če želite imeti pripravljen popolnoma svež sendvič, ga naročite brez nečesa (recimo BigMca brez kumar). Že res da boste nanj čakali minutko največ dve, bo pa zato vsaj svež. Kar pa se tiče pleskavic. Že res, da so pripravljene brez dodane maščobe, ampak če bi vi videli koliko maščobe se iz vsake pleskavice odcedi, bi vam bilo jasno zakaj jih tako pripravljajo. Mene so poskušali prepričati, da to ni maščoba, pač pa sok, ki izteče iz pečenega mesa. In zaenkrat še prav dobro vem, da bi vsak sok na plošči, ki je segreta na nekaj čez 70°C lepo po hitrem postopku izparel. Pa ne izpari... - Pijača Najbolj me moti da zraven menuja ne moreš naročiti navadne ustekleničene vode, čaja, kave ali pa shaka. Seveda so se že izboljšali s tem da lahko zraven menuja naročite pomarančni sok (vsaj nekaj). Cenovno mora podjetje McDonalds odšteti za 0,5l Cocacole, 0,5l kozarec, plastični pokrovček in slamico borih 13 tolarjev; nas navadne smrtnike pa celotna stvar stane nekaj čez 300 tolarjev (!?). - Pomfri ali Pommes frittes Jed že sama po sebi ni nevem kako zdrava, če pa temu dodamo še nekaj deset minut čakanja na stranko in sol (s katero niti pod razno ne varčujejo) dobimo še toliko bolj ne zdrav obrok. Sam pomfri pa niti ni tako slaba zadeva, vendar sugestivna prodaja v McDonadsovih restavracijah vse skupaj poslabša. Vsak prodajalec vam do zraven kupljenega ponudil vrsto prilog od McNuggets omakic do ketchup-a in majoneze; kar na koncu skupaj nanese kak tolar in marsikako kalorijo (od)več. Priloge so v vseh sosednih državah brezplačne, pri nas pa zanje odštejete 40 tolarjev. - Sladice Donat - če ne dobite včerajšnjega potem je več kot samo užiten. Še prav dober je. Sladoledi - brez pripomb, saj tudi sama po njih posežem najraje. To bi bilo za enkrat vse. Pa dober tek Nikita

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

20. nov 2010 9:32

Kje se pa pri nas da še plačati s tolarji   .  Nekaj mi jih je ostalo in bi jih z veseljem porabila.

 

Cila

Sporočilo je spremenil(a) Cila dne 20.nov 2010 09:33

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

20. nov 2010 9:36

Cene v evrih verjetno ne bi dosegle zaželjenega efekta, saj bi se cifre zdele majhne......

cervus

Lizzie  

član od: 26.2.2009

sporočila: 504

20. nov 2010 9:46

Ta zapis je krožil po elektronski pošti precej časa nazaj... takrat so bili še res tolarji. Očitno je spet "v modi" ;) Lizzie

neznan uporabnik

20. nov 2010 9:56

Naslov teme je v angleščini kar okej, a lahko prosim tole hreno nekdo, ki je kompetenten, spremeni v hrano?

japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti