Fast food-hitra hrena

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

19. sep 2008 18:48

bannanna je napisal/a:
no, pa še mal informacij glede fast fooda. To je mastno. če to preveč ješ, si debel ;)bannanna
ycrna

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

19. sep 2008 20:29

tanči14 je napisal/a:
ja hvala za takšna mnenja,eni ste pa res mal ne...., zakaj se pa nebi mal pomagalo otroku,saj ste jih imeli tudi vi vsaj upam nekateri.Meni se zdi ,da ni junaka ,da nebi svojmu otroku pomagal.Star je 13 let ,če vas že zanima. tanči14
Pa saj si dobila zelo koristne nasvete!!! Lahko pa v stricka googla vtipkas poleg "fast food" se "definition" ali "facts" ali "healty" ali "unhealty" ali kaj drugega kar te zanima /oz. tvojega najstnika, ki se BTW zna na racunalniku pravzaprav boljse obrnit kot jaz in verjamem da nima tezav kadar downloada muziko ali ozadje za mobica / LP, R. Sporočilo je spremenil(a) rebecca dne 19. sep 2008 20:30:38

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

19. sep 2008 20:37

tanči14 je napisal/a:
ja hvala za takšna mnenja,eni ste pa res mal ne...., zakaj se pa nebi mal pomagalo otroku,saj ste jih imeli tudi vi vsaj upam nekateri.Meni se zdi ,da ni junaka ,da nebi svojmu otroku pomagal.Star je 13 let ,če vas že zanima. tanči14

Morda boš enkrat čez leta dojela, da ti nismo hotele NIČ slabega, ampak ravno nasprotno!!! Nobena med nami ti ni rekla, da otroku ne smeš pomagati! Potrudi se in preberi naše zapise tako, kot, da bereš nasvete nekomu tretjemu. In presodi.

Potem še vsaj 3x preberi zapis ycrne. Ker je zadel (iz prve roke, iz lastne izkuššnje) žebljico na glavico.

rimljanka - zasebno mnenje

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

19. sep 2008 20:41

Na kratki rok je bolj enostavno otroku narediti tisti plakat... Če ga dela sam, porabi veliko več časa, najprej svojega, potem pa še našega. Za takšne bližnjice nisem, ker koristijo staršem, otroku pa niti slučajno.

In moja hči naredi pri 11 plakat sama. Lani ga je pomagala narediti mlajši sestrici (meni ni bilo treba, kako se reče tej bližnjici ?), naslov je bil pa seveda REBELDE.

 

jasna

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

19. sep 2008 20:57

O čem pa pravzaprav mora pisati? O tem kaj fast food je, o tem koliko je škodljiv, o prehrambeni vrednosti, o cenah, o razširjenosti, o zgodovini, o kalorični vrednosti, o receptih, ali kar o vsem... Če ti tukaj napišemo seminarsko, ne bo v redu, ker učiteljica verjetno ni tako nezargledana, da nebi ločila izdelka svojega učenca od izdelka odraslega človeka. Če ti najdemo tukaj nek hud link, ali pa kak strokoven članek, tudi ne bo v redu, saj se od teh otrok pričakuje nek določen nivo znanja, koliko in kakšne informacije naj bi predstavili in če prinese seminarsko nalogo, ki je nihče ne bo razumel, bo učiteljica spet vedela, da to ni njegovo delo. Pa saj ni važno, da naredi popolno nalogo. Bistvo seminarskih nalog je ravno v tem, da se otrok nauči poiskati podatke in jih organizirano predstavi v izdelku. In s tako pomočjo se ne bo naučil nič od tega. matilda

balu  

član od: 26.1.2006

sporočila: 464

21. sep 2008 22:23

Tanči14 le tako naprej,tudi meni so doma pomagali in sem jim danes več kot hvaležna.Mami mi je brala celo knjige za domače branje ,pa me ni nič manj.Pri nas smo pač bili in smo še eden za vse in vsi za enega. balu

kastrolca  

član od: 8.4.2007

sporočila: 82

22. sep 2008 9:20

tolk enega - bla bla - na čist simpl prošnjo vida70 hvala za linke... mogoče jih bom še jaz (pardon.. in moja mulca) potrebovala v tem šolskem letu papa kastrolca

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

22. sep 2008 10:44

kastrolca, zato pa so teme, da se o  jih pomenimo, izmanjemo mnenja, se česa naučimo,..... Če je tatema tebi bla-bla, mnogim ni. In prav v tej temi se je lepo pokazalo, kako smo si razliični, pa vse je šlo brez hudih besedi.

rimljanka - zasebno mnenje

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

22. sep 2008 11:30

kastrolca, ni za kaj. Ta cas, ko so ene pisle o tem, kako nevzgojno je dajati svojemu otroku potuho in bla bla bla, sem jaz malo pogooglala (cca. 2 min) in nasla te linke. Clovek prosi za pomoc, zraven ga pa se pohodite. Ce pa kaj sovrazim je pa to, da nekdo , ne samo da ne pomaga, zraven se pametuje. Mogoce ste med njimi se malo starejsi, ki imate ze odrasle otroke ali pa jih sploh nimate in povem vam, tezko si predstavljate, kaj vse zahtevajo od nasih osnovnosolcev , dijakov. Da ucitelj v soli rece saj to vse najdete na internetu, se ,oprostite, meni ne zdi normalno. Ali ni bolj normalno otroka poslati v knjiznico? Kje pa pise, da si vsakdo lahko privosci racunalnik in posledicno se internet? Nekateri pozabljajo, da zivimo v casu, ko ljudje se za osnovne potrebscine nimajo. In takih v SLO zal ni malo. Pac vsak dela po svoje in ce je nam nekaterim prav, da pomagamo svojim otrokom, mislim, da to vam ostalim ne skodi. Kadar dajem potuho, jo dajem izrecno samo svojemu otroku. Zakaj bi se ostali obremenjevali s tem? Treba je razlikovati pojeme pomagati in dajati potuho. To sem napisala samo zato, ker sem prebrala ostale poste in mi je kar hudo....koliko negativne enegije. Pa da me ne boste napadle, napisala sem samo svoje mnenje. Me pac zaboli, ko tu gor nekdo prosi za pomoc, potem pa v vecini namesto pametnega odgovora kar hop po njem. vida70 Sporočilo je spremenil(a) vida70 dne 22. sep 2008 11:32:35

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

22. sep 2008 12:05

vida70 je napisal/a:
kastrolca, Da ucitelj v soli rece saj to vse najdete na internetu, se ,oprostite, meni ne zdi normalno. Ali ni bolj normalno otroka poslati v knjiznico? Kje pa pise, da si vsakdo lahko privosci racunalnik in posledicno se internet?
Vsaka knjižnica ima internet, tako da ni nujno, da ga imaš doma. Atina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti