Jesenski sprehod po botaničnem vrtu (in klepet, seveda)

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

22. sep 2008 21:28

jade je napisal/a:

Morska medvedka a že kaj pečeš?

Ne, še nič. Bom verjetno kar spotoma kaj kupila. Mi nekako ni zneslo.

MM

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

22. sep 2008 21:39

Ja, seveda ti lahko. Samo povej, od kod prideš, .... lahko me pa na telefon pokličeš, kar zdajle.....

 

 

rimljanka - zasebno mnenje

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

22. sep 2008 21:46

Če meni slučajno ne bo zneslo priti ob dogovorjenem času se kar pojdite same sprehodit skoz zelenje. Vas bom e našla če pa me ne bo, pa naslednjič. Bi mi pa znanje zelo koristilo. lp Vesna

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

22. sep 2008 22:42

Tudi zame velja, da kar pojdite naprej, če mi ne bo uspelo priti tja do 16.30 ure. Ne dvomim, da vas ne bi našla! Sem pa možu danes že napovedala, da moram biti do 16. ure jutri doma(pridem iz tujine), da bom lahko šla ob 16,30 uri v botanični vrt. Pa veste, kaj mi je rekel? Nič ne boš šla, kar peljala se boš! Torej računam, da se tam ponovno srečamo!

LP

kača

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

22. sep 2008 23:21

jade je napisal/a:

a jutri se dobite, ejjjjjj škodaaaaa, da nisem prej vedela, pa ravno jutri peljem psa k frizerju.

 

A še tvoj pes bo imel novo frizuro??? Eto, zdaj pa res ne vem, če bi prišla....

Jade, prjatlca moja, dej mi vsaj tisto lasuljo prinesi, da mi ne bo pred psom nerodno

stana

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

22. sep 2008 23:51

stana.r je napisal/a:

jade je napisal/a:

a jutri se dobite, ejjjjjj škodaaaaa, da nisem prej vedela, pa ravno jutri peljem psa k frizerju.

 

A še tvoj pes bo imel novo frizuro??? Eto, zdaj pa res ne vem, če bi prišla....

Jade, prjatlca moja, dej mi vsaj tisto lasuljo prinesi, da mi ne bo pred psom nerodno

stana

 

 

Imata pa ideje... prodajta kakšno šalo Zrnecu in Bizovičarju

MM

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

23. sep 2008 8:52

Joj, no, še pes bo imel novo frizuro. Pa kaj nimate nič sočutja no? Jelenckova

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

23. sep 2008 11:15

jade je napisal/a:

Rimljanka, tale zemljevid mi nič ne nuca, ker mi je čisto nerazumljiv. A mi lahko ena tole po domače raztolmači?

Aja sej ne, da bom prišla samo iz firbca sprašujem.

Po domače je takole:

 Ob Karlovškem mostu v trikotniku med začetkom Dolenjske ceste in vodo: Če se iz mesta Ljubljana pelješ proti Dolenjski :  najprej greš  mimo tunela -  nato prideš na  Karlovški most -  takoj desno za mostom je pešpot do Botaničnega vrta, kamor prideš v 5 minutah. Z avtom je pa treba malo naokrog, ker ni direktnega izvoza. Avtobusna proga je št. 3.

Zame si boljše vabe kot botanični vrt ne bi mogli izmisliti, žal se pa trenutno nekaj dajem z jesenskimi prehladnimi težavami (ali pa hvalabogu, ker bom rabila kar nekaj korajže, da se bom usodila enkrat osebno  izpostaviti  budnim in kritičnim očem kulinariške srenje ).

Cila

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

23. sep 2008 11:27

Kakšno je vreme v prestolnici?

Sprašujem zato, da se bomo mi, Štajerci,  znali primerno obleči.

Ker drugače pridem v ibercugu in bata škornjih ...

 

Nena-morje

lili A.  

član od: 11.4.2006

sporočila: 218

23. sep 2008 13:14

Nena, oblačno - rahlo dežuje - dežuje Na našem oknu kaže 13 stop. C. Lili lili A.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti