Poštne pošiljke

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

17. sep 2008 18:36

IN ne pozabiti, da pod poštnino veliko firm misli tudi stroške zavijanja! Sicer je dejansko res, npr. če mi pošiljamo knjige, jih moramo poslati v kartonski škatli ali tisti za knjige, ali prav na pošti kupljeni kartonski škatli. drugo je kot je npr. moja mama plačala 7€ poštnine zato, da so ji v tej A4 obloženi vrečki poslali 10 čebulic (zelo malih). Jaz ji pa dejansko v isti obloženi vrečki pošljem kaj manjšega pa dam 2 B znamki gor, pa še nikoli ni bilo premalo. Večinoma pa kar pošiljamo službeno pošta tehta in je cena glede na težo. klavdija

menci  

član od: 26.2.2006

sporočila: 84

17. sep 2008 22:20

Ker pošiljke z odkupnino ne moreš drugače poslati kot priporočeno je to znesek 4,10 € + 1 € za odkupnino ---> torej skupno 5,1 € potem pa so ti zaračunali verjetno še potne stroške od njih do pošte. Poštarca potrjuje (seveda približen izračun). Zraven tega si pismonoši še posebej plačala poštnino (provizijo) za plačilo položnice ali nakaznice za nakazilo zneska pošiljatelju, kar znaša 0,96 €. lp, menci menci

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

18. sep 2008 10:55

mizarka, če si naročila iz tujine, je lahko drag carinski pregled, verjetno so ti to zaračunali. Veri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti