Špageti

bb.kuhar  

član od: 23.3.2008

sporočila: 20

tema odprta - 14. sep 2008 10:41 | ogledi: 2.417 | odgovori: 5

nujno rabim recept za zapečene špagete z bučkami in sirom hvala

bb.kuhar

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

14. sep 2008 10:54

http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=11385 Mogoče ti bo to kaj pomagalo, malo improviziraj in nekaj sestavin odvzemi (olive, paradižnik) in dodaj na tanka kolesca narezane bučke. mamaF - Mojca

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

14. sep 2008 11:38

Nisem pregledala receptov, tak da se opravičujem, če se ponavljam: prižgi pečico na nekje 220C, skuhaj špagete bolj alddente (mi smo rekli, da so z dva d, če so bili še malo bolj trdi kot aldente), medtem vmešaj jajca in mogoče malo smetane ali masla, kako začimbico (lahko samo sol in poper, lahko dodaš še petršil, rožmarin, origano, sladko papriko,...) in umij in nareži bučke na kolesca. Potem odcedi špagete, flikni not vse ostalo in jih daj v nepregorno posodo in flik v ogreto pečico. Čez potresi razne možne sire, vse kar se ti valja po hladilniku in čaka na boljše čase. Pa dober tek! Veri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti