Motivi za torta!!

m-a-j-a  

član od: 10.11.2005

sporočila: 21

tema odprta - 13. sep 2008 12:02 | ogledi: 3.211 | odgovori: 5

ola!

evo rabim vašo pomoč.... za fantka morm speči torto... sicer bo to nutella torta... vendar pa bi okrasila zunaj je nekoliko drugačel. in sicer me zanima, če veste kje bi staknla kak motiv.. zanimajo me... motivi kot tisti k jih pozimi damo na okno pa pošpricamo z umetnim snegovm.. pa mamo motiv... zdj bi pa jst poskusla tako na torto s kakim motivom .. pa bi pa posipala s čokolado v prahu...

uf upam da sm bla razumljiva..... a ve kera kje bi lahk dubla te motive... pol pa jih samo izrežem pa držim nad torto pa posipam s čokolado v prahu pa bi bilo lepo!!

m-a-j-a

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

13. sep 2008 12:10

Tako šablono lahko narediš sama. Sprintaš si priljubljen motiv, najlažje je, če je to pobarvanka, ker so preproste linije. Potem pa izrežeš s tapetniškim nožkom ven črte ali pa ploskve, odvisno kakšen efekt želiš. Pobarvanke dobiš tu: http://www.coloriez.com/images/coloriages/ ali pač pobrskaš za drugimi sama. matilda

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

13. sep 2008 12:14

m-a-j-a, piozkusi sama na navaden bel papir narisati, kar si si pač zamislila. Naj ne bo preveč komplicirano in s preveč drobnimi štrlečimi delčki. Ko boš z risbo zadovoljna, si rob motiva povdari z debelejšo črto, po črti izreži, motiv nežno položi na torto, prenazano s smetano in preko posuj kakav v prahu. Na koncu previdno (pomagaj si s pinceto) odstrani tvoj motiv - pati, da se kakav ne posuje po belih delih in zadeva bo končana. Na ta način sama krasim vse tiramisuje - izrežem črke, številke, živali in drugo. Če pa ti je težko kaj risati , si pomagaj tako, da vzameš otroško slikanico z motivi, ki so tvojemu fantu všeč, čez sliko položi kos peki ali paus papirja in risbo (obris) preprosto prekopiraj. Zelo lepe in preproste risbe so npr. v slikanicah o miški Minki. mamaF - Mojca

m-a-j-a  

član od: 10.11.2005

sporočila: 21

13. sep 2008 13:29

oo ful Vam hvala!! biskvit se že pridno peče..... zdj pa na delo z risanjem!! hvala!! m-a-j-a

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

13. sep 2008 18:41

Vidim, da si že dobila odg. Za drugič ali za koga drugega pa ima google ogromno krasnih motivov, če mu rečeš "stencil" + karkoli, kar vas pač zanima. Veri

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

13. sep 2008 18:41

Pa razne pobarvanke... Veri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti